1351
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1002924 بازدید | 199455 پست
من چیپس و پفک میل نمودم😌😌😌😌بوگو بیاد منم بزنه😋😋😋😋

گفتم دمپایشو خیس کنه تورو میگم بزنه از رو می می هات🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
دپتییتو خیس کن بیا بریم سراغ مریم

بیایین بیایین😜😜😜🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
گفتم دمپایشو خیس کنه تورو میگم بزنه از رو می می هات🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😝

امروز بعد دیدن اون ویدیو چرا همتون آمپر چسبوندین😂😂😂😂😂

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

تورو ک نمیخادببره نگرانی خواهر😂😂😂

طرفدار منه چکارش داری😐😐😐

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
من عاشقققققق غذام اصلا با غشدا عشقبازی میکنم😲😲واسه همینه ک چاق میشم😐

مارو میبینی از غذا و خوردن متنفریم😐😐😐خوشی زده زیر دلمون رژیم گرفتیم لابد😒😒😒😂

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1350
مارو میبینی از غذا و خوردن متنفریم😐😐😐خوشی زده زیر دلمون رژیم گرفتیم لابد😒😒😒😂

😂😂😂😂

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
بیایین بیایین😜😜😜🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😅😅😅👟🍶🍶🍶🍶😅😅😅😅

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
من اوایل هی میگفتم چرا من حالت تهوع ندارم پس چرا همه میگن ما داریم عااااقا بعدش یک جوری این ویار ا ...

😂😂😂😂 

آخی از هفته ی چندم ویارت شروع شد 

من سر بارداری اولم از هفته ی ششم شروع شد و تا چهار ماهگی خیلیییی بد ویار داشتم آدما رم تو خیابون میدیدم بالا میاوردم سه کیلو هم کم شدم 

تا ماه آخر هم حتی تو کارتون ماهی میدیدم بالا میاوردم 

ولی ایندفه فقط گشنمه هااا 

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
😅😅😅👟🍶🍶🍶🍶😅😅😅😅

💃💃💃💃🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1307
امروز بعد دیدن اون ویدیو چرا همتون آمپر چسبوندین😂😂😂😂😂

میخام ب می می هاش حجم بدم😂😂

بسیار تخصصی و حرفه ای با نازل ترین قیمت🤣🤣🤣🤣

میخام ب می می هاش حجم بدم😂😂 بسیار تخصصی و حرفه ای با نازل ترین قیمت🤣🤣🤣🤣

حجم داره یکاری کن بیاد بالا سوسکی بشه😜😋

تو کخی یا گخ؟ 😁😁😁😁

چیکار کنم خو😁😁خگخ کامل نمیتونم 😁😁همون گخ را برگزیدم خیلی کیف میده😍😍

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1308
نگوووووو😢😬😢😬😢😬😢😬کاااااش یشب بخابم دیگه چاق نباشم😂😂

صنار بده اش ب همین خیال باش🤣🤣🤣🤣🤤

😂😂😂😂  آخی از هفته ی چندم ویارت شروع شد  من سر بارداری اولم از هفته ی ششم شروع شد و ت ...

از همون 7 یا 8 هفته شروع شد

من ولی وزن کم نکردم فقط ثابت مونده بودم

تازه فکر کن من 3ماه و نیم اول وزنی اضافه نکردم

تو 2ماه 4 کیلو وزنم اضافه شد که 2کیلو برای رحم و نی نی و مخلفاتشه😂😂😂😂تازه من خیلییییی جلوی خودمو میگیرم غذا خیلی زیاد نمیخورم

تو هم اولاشی بزار 3 ماهت تموم میشه آم بخوری چاق میشی😁😁😁😁

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

دوستان من اول کف بینی کردم فرزندای بقیه رو تعداد درست مال خودمم همینطور بعد دادم برام خالم زنجیر گرفت همون تعداد بود میتونید تو نت سرچ کنید تعداد بچه هاتونو از کف دستاتون ببینید😎😎

1346