1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 985277 بازدید | 196027 پست
بلی😁😁😁😁😁😁😁

🤣🤣🤣

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
سیبزمینی سرخ کرده و پنیر😐لازانیا😐😐بستنی و ژله طالبی😐😐

روتو برم هی😐😒😂

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

بکم زینب تورم با دمپایی ابری بزنه؟😒😒😈

من چیپس و پفک میل نمودم😌😌😌😌بوگو بیاد منم بزنه😋😋😋😋

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1279
تازه همینم دیدم زیبا فتواشو ول داده قبل من 😂

پس همون گل گاو زبونمو بخورم بهتر جواب میده😂

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
من چیپس و پفک میل نمودم😌😌😌😌بوگو بیاد منم بزنه😋😋😋😋

😒😒😒😒😒🌵🌵🌵🌵🌵🌵

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
1307
😒😒😒😒😒🌵🌵🌵🌵🌵🌵

🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلام عشقم قربونت عزیزم 😘😘♥️

دلم برات تنگ شده بود عشقولی😘😘😘

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
سلام خوجملا چطورید 😘 کیا خگخ هستن ؟ 

سلام سلام😍😍من گخ هستم🙆🙆

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۳                                هدف اول🔒5۹                                                      هدف دوم🔒5۷                                                      هدف سوم🔒۵۵                                                   هدف نهایی🔒۵۳          
1288
سلام سلام😍😍من گخ هستم🙆🙆

تو کخی یا گخ؟ 😁😁😁😁

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
زیبا ب این لطیفی نخیفی😌😌😌محبورم میکنن😒😒😒🤣🤣

آره عزیزم تو عشقی😘

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
چند کیلو اضاف کردی؟من برای بارداری دوم دارم لاغر میکنم.میخام پنجاه بشم.یعنی میشه؟؟تا الان تو یک ماه ...

یک کیلو ۴۹/۸۰۰ بودم شدم ۵۰/۸۰۰  البته یک هفته س وزن نکردم احتمالا ۵۱ باشم

حتما میشه چرا که نه من ۷۵ بودم تازه قبل تاپیک ۸۱ بودم الانم با اینکه اصلا ویار ندارم و همیشه گرسنمه فعلا که یک کیلوزیاد شدم  

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
1346