1507
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1050721 بازدید | 205722 پست
سلام عزیزم ببخشید نگرانتون کردم .یکم بی حالو حوصله بودم .الان خوبم😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹

سلام 

خداروشکر عزیزم 😘😘😘نگرانت شدیم منو زیبا تو یه زمان بدون اینکه بدونیم صدات کرده بودیم 😄😄😄😄😄😄خیلی جالب بود 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

بچه ها یه سوااال

شکم با چی سفت میشه؟؟؟

چالشا را میرم ، کوچیک شده ولی شله شله، شله شله، 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵1/٥٠٠💚قد۱۶۷                         هدف اخر ۵۰🏆🎖       (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت)🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

[QUOTE=91050819]سلام  خداروشکر عزیزم 😘😘😘نگرانت شدیم منو زیبا تو یه زمان بدون اینکه بدونیم صدات کرده بودیم ...[/QUOT]

قربونتون دوستای مهربونم🌹🌹🌹🌹

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

منم اول نمیتونستم یه دونه هم بزنم هر روز 5 تا اضافه کردم. تا رسید به 100 تا ولی مثلا 100 تا رو پشت ه ...

اینجوری خوبه اذیت نشدی.منم اینجوری شروع میکنم🤗

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برای بارداری نیست برای کاهش وزن 😍😍😍گروه آبی .وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۷.۸🙄
1436
هستی جون سلام گلم

سلام عزیزم خوبی ،من پیامارو میخونم ولی دو سه روزه درگیر خونه تمیز کردنم مستاجر قبلی روسرامیکا رنگ روغن ریخته بود😡😡😬😬داشتم تمیز میکردم ،خیلی خستمه😥😥این هفته همه غذاهامو چشمی اندازه زدم چون ترازو  دورو برم نبود،اگه یکشنبه بین ۶۵.۵تا۶۶باشم مبفهمم که چشمی هم میتونم اندازه بزنم ،کالری شماری کنم😍😍😊😊

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                          تیکر هدفمه واسه شب یلدا💪💪💪💪

صبح همگی بخیر خانومای گل تاپیک ،مانکنهای آینده نچندان دور😍😍😉😉

خوبین خوشین ،میبینم که هنوز خوابید😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز💚قد۱۶۰،وزن اولیه۸۶وزن فعلی۵۹/۹۰۰هدف۵۵                          تیکر هدفمه واسه شب یلدا💪💪💪💪
ای بابا خوب نشدی هنوز😳😳😳😳😳😳😳😳

ن تازه گردنمم گرفته🤕🤕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           تاپیک ورزش     تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
سلام مهربون .نه طوری نشده .فقط یکم حال روحیم بد بود حال وحوصله نداشتم ببخشید نگرانتون کردم😘😘😘😘🌹 ...

انقد غصه نخور بهش فکر نکن.....همه مشکل دارن مشکل نباشه ک‌نمیشه عزیزم انءشالله درست میشه❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           تاپیک ورزش     تاپیک وزن                                     گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۵۷ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
بچه ها یه سوااال شکم با چی سفت میشه؟؟؟ چالشا را میرم ، کوچیک شده ولی شله شله، شله شله، 

باید چالشای شکم و ورزشای شکمو ادامه بدی دائم جمع شدن خیلی کار میبره👍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
سلام بچها چالش که ميريد چه ورزشايي انجام ميديد و چه مدت؟

سلام گلم چالشها رو از گوگل پلی دان میکنیم و باهاشون کار میکنیم مدتش ب تعداد و ست های حرکتایی ک‌خود چالش داره بستگی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبح همگی بخیر خانومای گل تاپیک ،مانکنهای آینده نچندان دور😍😍😉😉 خوبین خوشین ،میبینم که هنوز خوابی ...

سلام مانکن ترین😎🤗نخسته عزیزم❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام بچه ها.خوبین؟کااری صبحانه ی من شد ۱۰۰تا.دلم نمیاد ناهار بخورم کالریم زیاد شه 😅😅😅دوست دارم تا شب باهمین سر کنم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام مهربون .نه طوری نشده .فقط یکم حال روحیم بد بود حال وحوصله نداشتم ببخشید نگرانتون کردم😘😘😘😘🌹 ...

منم ناراحت شدم برات.ولی عزیزم خسته نشو تلاش کن .حتما راهی پیدا میکنی بلاخره واسه بهترشدن زندگیت.منم برات دعا میکنم.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

سلام خانوما صبح تون بخیر....

منم اگه خدا قبول کنه از امروز روزه ام🙂🙂🙂

البته من چون دیشب افطاری دعوت بودم و نفهمیدم چند کالری خوردم. به جاش سحری نخوردم. 

افطارمم میخوام با ۷۰۰ تا باز کنم . 

اما از فردا با روال پیش میرم. 

ورزش نمیدونم فعلا چی برم. یا چالش یا ۶۰۰۰ تاگام.

1403
سلام خانوما صبح تون بخیر.... منم اگه خدا قبول کنه از امروز روزه ام🙂🙂🙂 البته من چون دیشب افطاری ...

سلام عزیزم.موفق باشی.ورزشم هرکدوم انگیزه ت بیشتره برای انجامش انجام بده ک لذت ببری و تشنگی و گرسنگی رو حس نکنی

سلام مانکن ترین😎🤗نخسته عزیزم❤❤

سلااام❤❤تا مانکنی من کلی راهه😁😁😁به ۶۰برسم یه قری وسط تاپیک برم💃💃💃💃💃

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514