1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 924943 بازدید | 185504 پست
سلام عزیزم ببخشید نگرانتون کردم .یکم بی حالو حوصله بودم .الان خوبم😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹

سلام 

خداروشکر عزیزم 😘😘😘نگرانت شدیم منو زیبا تو یه زمان بدون اینکه بدونیم صدات کرده بودیم 😄😄😄😄😄😄خیلی جالب بود 

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا

[QUOTE=91050819]سلام  خداروشکر عزیزم 😘😘😘نگرانت شدیم منو زیبا تو یه زمان بدون اینکه بدونیم صدات کرده بودیم ...[/QUOT]

قربونتون دوستای مهربونم🌹🌹🌹🌹

امان از روزی که یه ناشی ، بیفته دست یه لاشی ........

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم اول نمیتونستم یه دونه هم بزنم هر روز 5 تا اضافه کردم. تا رسید به 100 تا ولی مثلا 100 تا رو پشت ه ...

اینجوری خوبه اذیت نشدی.منم اینجوری شروع میکنم🤗

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
1291
هستی جون سلام گلم

سلام عزیزم خوبی ،من پیامارو میخونم ولی دو سه روزه درگیر خونه تمیز کردنم مستاجر قبلی روسرامیکا رنگ روغن ریخته بود😡😡😬😬داشتم تمیز میکردم ،خیلی خستمه😥😥این هفته همه غذاهامو چشمی اندازه زدم چون ترازو  دورو برم نبود،اگه یکشنبه بین ۶۵.۵تا۶۶باشم مبفهمم که چشمی هم میتونم اندازه بزنم ،کالری شماری کنم😍😍😊😊

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۲                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉.                                    هدف سوم ۶۰🔒🔒                                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       

صبح همگی بخیر خانومای گل تاپیک ،مانکنهای آینده نچندان دور😍😍😉😉

خوبین خوشین ،میبینم که هنوز خوابید😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۲                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉.                                    هدف سوم ۶۰🔒🔒                                                       هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
سلام مهربون .نه طوری نشده .فقط یکم حال روحیم بد بود حال وحوصله نداشتم ببخشید نگرانتون کردم😘😘😘😘🌹 ...

انقد غصه نخور بهش فکر نکن.....همه مشکل دارن مشکل نباشه ک‌نمیشه عزیزم انءشالله درست میشه❤❤

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
بچه ها یه سوااال شکم با چی سفت میشه؟؟؟ چالشا را میرم ، کوچیک شده ولی شله شله، شله شله، 

باید چالشای شکم و ورزشای شکمو ادامه بدی دائم جمع شدن خیلی کار میبره👍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1307
سلام بچها چالش که ميريد چه ورزشايي انجام ميديد و چه مدت؟

سلام گلم چالشها رو از گوگل پلی دان میکنیم و باهاشون کار میکنیم مدتش ب تعداد و ست های حرکتایی ک‌خود چالش داره بستگی داره

صبح همگی بخیر خانومای گل تاپیک ،مانکنهای آینده نچندان دور😍😍😉😉 خوبین خوشین ،میبینم که هنوز خوابی ...

سلام مانکن ترین😎🤗نخسته عزیزم❤❤

سلام بچه ها.خوبین؟کااری صبحانه ی من شد ۱۰۰تا.دلم نمیاد ناهار بخورم کالریم زیاد شه 😅😅😅دوست دارم تا شب باهمین سر کنم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
سلام مهربون .نه طوری نشده .فقط یکم حال روحیم بد بود حال وحوصله نداشتم ببخشید نگرانتون کردم😘😘😘😘🌹 ...

منم ناراحت شدم برات.ولی عزیزم خسته نشو تلاش کن .حتما راهی پیدا میکنی بلاخره واسه بهترشدن زندگیت.منم برات دعا میکنم.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

سلام خانوما صبح تون بخیر....

منم اگه خدا قبول کنه از امروز روزه ام🙂🙂🙂

البته من چون دیشب افطاری دعوت بودم و نفهمیدم چند کالری خوردم. به جاش سحری نخوردم. 

افطارمم میخوام با ۷۰۰ تا باز کنم . 

اما از فردا با روال پیش میرم. 

ورزش نمیدونم فعلا چی برم. یا چالش یا ۶۰۰۰ تاگام.

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1288
سلام خانوما صبح تون بخیر.... منم اگه خدا قبول کنه از امروز روزه ام🙂🙂🙂 البته من چون دیشب افطاری ...

سلام عزیزم.موفق باشی.ورزشم هرکدوم انگیزه ت بیشتره برای انجامش انجام بده ک لذت ببری و تشنگی و گرسنگی رو حس نکنی

سلام مانکن ترین😎🤗نخسته عزیزم❤❤

سلااام❤❤تا مانکنی من کلی راهه😁😁😁به ۶۰برسم یه قری وسط تاپیک برم💃💃💃💃💃

1290