1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 918540 بازدید | 184419 پست
شب همگی خوش🌹🌹 کالری مجاز خوردم😍😍 سوزانده ⏪⏪تو مانکن نزده کوزت بودن چقدرکالری میسوزونه😁😁😁

کوزت چیه شما خانومی❤❤❤

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
کوزت چیه شما خانومی❤❤❤

فدات😘خانمی ازخودته❤❤❤

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
اخه قدیمیها رفتن دلم نمیخاد تاپیک خراب شه☹ببخشید ک‌ناراحتتون میکنم افرین عالیه عزیزم👍👍👍❤

ن قربونت برم تو هر چی میگی ب خاطر خودمون میگی.واقعا ب تمام سوالات پاسخ میدی.البته منم دوس دارم جواب بدم ولی خیلی اطلاعات ندارم ک راهنمایی کنم دوستان رو

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

ن قربونت برم تو هر چی میگی ب خاطر خودمون میگی.واقعا ب تمام سوالات پاسخ میدی.البته منم دوس دارم جواب ...

عزیزی وظیفس❤❤❤

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
توام ک‌کم خوردی😑😑😓

نه عزیزم من هنوز سحری نخوردم. میخورم پرش میکنم😄 

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 65/500 😊                                            وزن هدف تا پایان تیر64/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
1291
سلام سلام من اومدم 😂

سلام عزیزم

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰
فدات😘خانمی ازخودته❤❤❤

هستی جون سلام گلم

نه عزیزم من هنوز سحری نخوردم. میخورم پرش میکنم😄 

سحری برا کالری فرداس خوشگلم🤕🤕

1323
سحری برا کالری فرداس خوشگلم🤕🤕

آخه من از اول رمضان اشتباه حساب کردم تا آخرش اینجور حسابیدم. حالا چکار کنم😌😌 

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 65/500 😊                                            وزن هدف تا پایان تیر64/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
آخه من از اول رمضان اشتباه حساب کردم تا آخرش اینجور حسابیدم. حالا چکار کنم😌😌 

دیگه درست حساب کن خو😝اشتباهو ک هی نباید ادامه داد

چرا ،زیاده،آخه دیگه از این کمتر نمیتونم بخورم،از این بیشتر هم بخورم لاغر نمیشم با ورزش کم من،

اونو بخوری بی ورزش هم لاغر میشی!من اولا اصلا ورزش نمیکردم .زیاد نیست بخور.وگرنه کمی ک بگذره بدنت عادت میکنه و کم نمیکنه و مقدار کالریت رو بعد هر ۵کیلو کاهش باید کم کنی اونوقت هیچی از کالریت نمیمونه و مجبور میشی بیشتر بخوری اونوقت چاق میشی به جای لاغر

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
دیگه درست حساب کن خو😝اشتباهو ک هی نباید ادامه داد

😬😬😬😌😌😄😄😄 چشم ازفردا.

برای افزایش متابولیسم بدن چه دمنوشایی میخورید؟؟؟ من تازه اومدم کلا خبر ندارم چکارا میکنید

من هیچی.اما یه مدت چای سبز میخوردم خیلی خوب بود.سرکه سیب هم در کنار غذا و سالاد و یا حتی با آب خیلی عالیه.به اندازه یه قاشق نه زیاد!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
1288

سلام دوستان 😃😃😃😃

3 ست 10 تایی پرس سینه 

3 ست 10 تایی پرس سینه. از بغل 😄😄😄😄😄اسمش رو نمیدونم 

چالش بازو هم رفتم پشت بازو جلو بازو

اسکات هم میخواستم برم پام دیگه درد گرفت 5 تا بیشتر نرفتم

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا

@ashoojooni     ‍ ‍ ‍ 

اذر جون پست بالاتر 👆ورزش هام رو گذاشتم 

شما دیگه فرمدهی کار نمیکنی  ؟؟؟؟؟؟؟

بیا باز گزارش بدیم

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا
سلام دوستان 😃😃😃😃 3 ست 10 تایی پرس سینه  3 ست 10 تایی پرس سینه. از بغل 😄😄😄😄😄اسمش رو ن ...

نخسته دلاور🙌🙌🙌🙌🙌

سلام زیبا 🙋🙋🙋🙋💆

نخسته دلاور🙌🙌🙌🙌🙌

فدات شم بعد 10 روز ورزشمو شروع کردم 😄😄😄😄😄😄😄😄

1290