1711
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1516152 بازدید | 270295 پست
شب همگی خوش🌹🌹 کالری مجاز خوردم😍😍 سوزانده ⏪⏪تو مانکن نزده کوزت بودن چقدرکالری میسوزونه😁😁😁

کوزت چیه شما خانومی❤❤❤

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
کوزت چیه شما خانومی❤❤❤

فدات😘خانمی ازخودته❤❤❤

نکات مهم       #گروه_نارنجی۲سرگروه نارنجی💛. گروه2                                                          وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی.  ۶۳/۵                      
اخه قدیمیها رفتن دلم نمیخاد تاپیک خراب شه☹ببخشید ک‌ناراحتتون میکنم افرین عالیه عزیزم👍👍👍❤

ن قربونت برم تو هر چی میگی ب خاطر خودمون میگی.واقعا ب تمام سوالات پاسخ میدی.البته منم دوس دارم جواب بدم ولی خیلی اطلاعات ندارم ک راهنمایی کنم دوستان رو

چالش دراز و نشست  ❤چالش حذف قند💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

فروش خطوط رند٠٩١٢صفروكاركرده...ارسال به سراسر ايران ٠٩١٢١٠٠٠٥٠٧

كليك كنيد

ن قربونت برم تو هر چی میگی ب خاطر خودمون میگی.واقعا ب تمام سوالات پاسخ میدی.البته منم دوس دارم جواب ...

عزیزی وظیفس❤❤❤

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
1718
نه عزیزم من هنوز سحری نخوردم. میخورم پرش میکنم😄 

سحری برا کالری فرداس خوشگلم🤕🤕

سلام سلام من اومدم 😂

سلام خانوم😝

1665
سحری برا کالری فرداس خوشگلم🤕🤕

آخه من از اول رمضان اشتباه حساب کردم تا آخرش اینجور حسابیدم. حالا چکار کنم😌😌 

وزن شروع۸۶ قد۱۶۴ چالش جدید وزن شروع۶۴ وزن اکنون ۶۴ وزن هدف۵۹
آخه من از اول رمضان اشتباه حساب کردم تا آخرش اینجور حسابیدم. حالا چکار کنم😌😌 

دیگه درست حساب کن خو😝اشتباهو ک هی نباید ادامه داد

چرا ،زیاده،آخه دیگه از این کمتر نمیتونم بخورم،از این بیشتر هم بخورم لاغر نمیشم با ورزش کم من،

اونو بخوری بی ورزش هم لاغر میشی!من اولا اصلا ورزش نمیکردم .زیاد نیست بخور.وگرنه کمی ک بگذره بدنت عادت میکنه و کم نمیکنه و مقدار کالریت رو بعد هر ۵کیلو کاهش باید کم کنی اونوقت هیچی از کالریت نمیمونه و مجبور میشی بیشتر بخوری اونوقت چاق میشی به جای لاغر

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
برای افزایش متابولیسم بدن چه دمنوشایی میخورید؟؟؟ من تازه اومدم کلا خبر ندارم چکارا میکنید

من هیچی.اما یه مدت چای سبز میخوردم خیلی خوب بود.سرکه سیب هم در کنار غذا و سالاد و یا حتی با آب خیلی عالیه.به اندازه یه قاشق نه زیاد!

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
1436

سلام دوستان 😃😃😃😃

3 ست 10 تایی پرس سینه 

3 ست 10 تایی پرس سینه. از بغل 😄😄😄😄😄اسمش رو نمیدونم 

چالش بازو هم رفتم پشت بازو جلو بازو

اسکات هم میخواستم برم پام دیگه درد گرفت 5 تا بیشتر نرفتم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

@ashoojooni     ‍ ‍ ‍ 

اذر جون پست بالاتر 👆ورزش هام رو گذاشتم 

شما دیگه فرمدهی کار نمیکنی  ؟؟؟؟؟؟؟

بیا باز گزارش بدیم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام دوستان 😃😃😃😃 3 ست 10 تایی پرس سینه  3 ست 10 تایی پرس سینه. از بغل 😄😄😄😄😄اسمش رو ن ...

نخسته دلاور🙌🙌🙌🙌🙌

سلام زیبا 🙋🙋🙋🙋💆

نخسته دلاور🙌🙌🙌🙌🙌

فدات شم بعد 10 روز ورزشمو شروع کردم 😄😄😄😄😄😄😄😄

1651