1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 915184 بازدید | 183848 پست
مادر شوهرم من انقد ماهه😍پدر شوهرمم خوبه ولی نگم برات از جاری وخواهر شوهر😱😨😰جاریم وقتی پسرم یه رو ...

یا خدا 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱

به نوزاد یه روزه چیکار داشت عجب ادمایی پیدا میشن

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا
امروز فقط 400تا پروانه زدم 😐 600تا بدون سحری خوردم شب همگی خوش 

شبت بخیر رقیب خوشگلم آفرین😊

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

یا خدا 😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱 به نوزاد یه روزه چیکار داشت عجب ادمایی پیدا میشن

برادر شوهر کوچیکم با دختر داییم نامزد بودن عاشق هم بودن این خانوم اینقد اومد ورفت وخبر چینی کرد تا از هم جدا شدن😭😭من هنوزم وقتی یادم میوفته غصه میخورم

فدات بشم الان شوهرم زنگ زد انقد سرحال بود گف داره میاد خونه😍

خداااروشکر .دیگه من برم 😘😘😘

راستی خدا دلم هوای دیروز را کرد   هوای روزهای کودکی را  دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم ،آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد، دلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تان هرچه میخواهید بکشید، این بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تو ........دلم میخواهد.......می شود بازهم کودک شد؟؟وزن اول ۷۱.۴😢 وزن فعلی ۶۴.۸😔هدف اول ۶۵☹️هدف دوم ۶۲🙁هدف سوم ۵۹😌هدف آخر ۵۶😎
1291
روزی ده تا🙄مرسی گفتی حتماااا انجام میدم مهربونم 😘😘

منم اول نمیتونستم یه دونه هم بزنم هر روز 5 تا اضافه کردم. تا رسید به 100 تا ولی مثلا 100 تا رو پشت هم نمیزنم دو ست 50 تایی

اولاش 4 تا ست 25 تایی

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا
شبت بخیر رقیب خوشگلم آفرین😊

قربونتت گلم😘

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 65/500 😊                                            وزن هدف تا پایان تیر64/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد61/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
برادر شوهر کوچیکم با دختر داییم نامزد بودن عاشق هم بودن این خانوم اینقد اومد ورفت وخبر چینی کرد تا ا ...

عزیزم هرکسی هرکاری کنه. سزاش رو میبینه

خانما من نمیدونم روزی ۱۶۰۰ تا کالری مصرف کنم یا بیشتر؟روزی چقدر هم بسوزنم خوبه البته فقط پیاده روی میکنم؟وقتی هم باتردمیل میرم یه کالری میزنه ووقتی هم با قدمشمارمیرم یه کالری میزنه که سوزونده شده چیکار کنم؟

،۱۰۰،۹۸،۹۷،۹۶،۹۵،۹۴،۹۳/۵،۹۲/۵
امروز فقط 400تا پروانه زدم 😐 600تا بدون سحری خوردم شب همگی خوش 

توام ک‌کم خوردی😑😑😓

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1315
فدات بشم الان شوهرم زنگ زد انقد سرحال بود گف داره میاد خونه😍

انءشالله ک‌با خبرای خوش میاد😍😍😍😍

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

سلام جیگرا خوش تیپااا مانکناااا😎😎😎😎

شب همگی خوش..منم امشب میخواستم جبران فست دیروز رو کنم ولی دیدم نظم تاپیک بهم میخوره این شد ک کالری ۱۱۱۱ تاشده.

دو تا چالش هم رفتم خونه خواهرییی ک شد ۶۷۰تا

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰
برادر شوهر کوچیکم با دختر داییم نامزد بودن عاشق هم بودن این خانوم اینقد اومد ورفت وخبر چینی کرد تا ا ...

عجب ادمایی

به جای اینکه بیان یه گره از کاری باز کنن، چوپ لای چرخ مردم میکنن!!

خدا همه را به راست هدایت کنه😓

استادتغییرباشیم نةقربانی تقدیر.شروع۶۴,300الان۵۵.۶۰۰هدف۵۵
خانما من نمیدونم روزی ۱۶۰۰ تا کالری مصرف کنم یا بیشتر؟روزی چقدر هم بسوزنم خوبه البته فقط پیاده روی م ...

عزیزم طبق فرمول باید کالری مصرف کنی دیگه وزن ×۲۰ منهای ۱۰۰!

خب تردمیل شاید سرعتش بیشتر هرکدوم رو جدا حساب کن بعدش جمع کن!با هرکدوم راحتی ورزش کن

سلام جیگرا خوش تیپااا مانکناااا😎😎😎😎 شب همگی خوش..منم امشب میخواستم جبران فست دیروز رو کنم ولی د ...

افرین بهت👍👍👍👍👍❤❤❤❤

1308
منم اول نمیتونستم یه دونه هم بزنم هر روز 5 تا اضافه کردم. تا رسید به 100 تا ولی مثلا 100 تا رو پشت ه ...

منم این حرکت رو میزنم تو چالش ها ولی ۳۰تا میزنم.واقعا هم ب بالای رونام و زیر شکمم فشار میاد

شروع رژیم۹۸/۱/۲۳😀😀 ؛  وزن اولیه۸۰کیلو 😣😣؛ هدف اول ۷۰🤔🤔؛هدف دوم به امید خداجووون ۶۰ 😍😍؛هدف سوم  و هدف نهایی۵۵😀😀😀😀😀مااااا میتواااانیم💪💪                شروع👈👈۸۰👈۷۸/۳۰۰👈۷۷/۳۰۰👈۷۶👈۷۵/۱۰۰👈۷۲/۳۰۰👈۷۲👈۷۰/۶۰۰
افرین بهت👍👍👍👍👍❤❤❤❤

گفتم زیبا عصبانی میشه و اینکه یاد بگیرم هر جایی بودم فستمو رعایت کنم و عادت نشه ک فردا جبران میکنم😉😉😉راستی من هفته پیش لوبیا پلو خوردم و امشب هم ۴ ق غ خوری باقالی پلو خوردم

قربونت بشم عروس قشنگم😘انشالله

ساراجون انشالله چیزی نیست وبلادوره🙏🙏

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
گفتم زیبا عصبانی میشه و اینکه یاد بگیرم هر جایی بودم فستمو رعایت کنم و عادت نشه ک فردا جبران میکنم😉 ...

اخه قدیمیها رفتن دلم نمیخاد تاپیک خراب شه☹ببخشید ک‌ناراحتتون میکنم

افرین عالیه عزیزم👍👍👍❤

شب همگی خوش🌹🌹

کالری مجاز خوردم😍😍

سوزانده ⏪⏪تو مانکن نزده کوزت بودن چقدرکالری میسوزونه😁😁😁

روند کاهش وزن من  💪💪                                       وزن اولیه۸۶😱وزن فعلی۶۱/۷                           هدف اول تا ۲۲اردیبهشت۶۸🔓🔓.     🎉                     هدف دوم تا ۲۶ خرداد۶۴🔓🔓.    🎉                       هدف سوم ۶۰🔒🔒                                          هدف چهارم تا مرداد۵۷🔒.                                          نهایی درصورت لزوم زیر۵۵🔒                       
1311