1265
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 827705 بازدید | 166027 پست
زیبا جون حیوون خونگی ندارین؟؟یاکسی قل یون یا سی گار نمیکشه ؟؟؟

حیوون نع ولی سیگار همسرم اونم ک اصلا خونه نمیکشه ولی خب باز بو میده و حتا سرخ کردنی و عطر و لاک و اینام خیلی براش مضره ....ک متاسفانه من تو خونه سرخ میکنم تراس یا حیاط ندارم ک هودم میزنم ولی بازم مضره یا بقیه ک سیگار میکشن میگن براش مضره میگن تو داری کلاس میزاری 😔

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
بله  عزیزم قدیمیم. ولی خب سوالایی پیش میاد که نمیدونم مثلا تو ماه رمضان رژیم گرفتن همیشه برام س ...

عشقم دروغ چرا من بچه شیر میدم روزه نیستم

ولی از خودت خیلی توقع نداشته باش فک کنم ۴ کیلو در ماه خیلی زیاده

تاهدف چند کیلو مونده

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
همون دیگه ورزش نداشتی و حتا با وجود ورزش هم سوخت و ساز بدن پایینه....بخاطر اونه انءشالله این هفته ور ...

جداااا؟

اوکی مرسی عزیزم ببخشید خیلی حرف زدم 🌹😘

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 67😊                                             وزن هدف تا پایان تیر65/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد63/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

عزیزم باروغن چرب کن  بعد من دخترم وحشتناک سرفه میکرد یه شربت هست عکسشو میفرستم تا ۷ روز باید ب ...

سینشو با روغن چرب کنم؟

این کلا حساسه دوبار تا حالا اسپری زدم براش....

اسمش چیه شربته؟بگو شاید خودشم داشته باشه لطف میکنی 😚😚

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
جداااا؟ اوکی مرسی عزیزم ببخشید خیلی حرف زدم 🌹😘

خواهش میکنم عزیزم اگه سوالی پرسیدی و کسی متوجه نشد ج بده تگم کن😚

1279
عشقم دروغ چرا من بچه شیر میدم روزه نیستم ولی از خودت خیلی توقع نداشته باش فک کنم ۴ کیلو در ماه خیلی ...

میخوام تا پاییز59یا58بشم الان 66کیلوام 7کیلو مونده

وزن شروع 84. 😩.                                             وزن اکنون 67😊                                             وزن هدف تا پایان تیر65/300😊                              وزن هدف تا پایان مرداد63/300😊.                        وزن هدف نهایی59😍😍💪💪
سینشو با روغن چرب کنم؟ این کلا حساسه دوبار تا حالا اسپری زدم براش.... اسمش چیه شربته؟بگو شاید خودش ...

چشم الان میفرستم 

دخملم چسبیده داره شیر میخوره نمیذاره بلند شم 

واست میزارم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
خواهش میکنم عزیزم اگه سوالی پرسیدی و کسی متوجه نشد ج بده تگم کن😚

چشم حتما مرسی دوست خوبم❤

چشم الان میفرستم  دخملم چسبیده داره شیر میخوره نمیذاره بلند شم  واست میزارم

خیلی خیلی ممنون❣❣

میخوام تا پاییز59یا58بشم الان 66کیلوام 7کیلو مونده

واای سخت نگیر حتمامیشی حتی اگه ماهی ۱ کیلو کمکنیتا پاییز از ۵۸ کمتری

8
واای سخت نگیر حتمامیشی حتی اگه ماهی ۱ کیلو کمکنیتا پاییز از ۵۸ کمتری

خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم

مرسی ج دادی عزیزم😘 

قربونت برم عزیزم سینش باز حساس شده سرفه میکنه😩😥

گلم عروسک و اسباب بازیای پارچه ای هم ازش دور کن بعضی جنساشون حساسینت میارن

لباساشم که قطعا جنسای نخی و بدون پرز هستن دیگه

شروع رژیم98/2/15وزن شروع82وزن هدف60 خدایا کمکم کن
خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم مرسی ج دادی عزیزم😘 

خواهش میکنم کاری نکردم 

عزیزم استرسشو نگیر استپ نمیشی اگه ورزشتو، خورد خوراکت، متغییر باشه که بدنت عادت نکنه مطمئن باش استپ نمیشی 

چون میدونی دیگه حتی زیاده روی تو ورزشم باعث میشه بدن استپ شه

خداکنه میترسم استپ شه وزنم استرس میگیرم مرسی ج دادی عزیزم😘 

حالا جدی مثلا به جای58 زمان عروسیت مثلا60 باشی چی میشه مگه؟

قدت چنده گلم؟

1264
گلم عروسک و اسباب بازیای پارچه ای هم ازش دور کن بعضی جنساشون حساسینت میارن لباساشم که قطعا جنسای نخ ...

اره لباساش همه خوبن.....عروسکم ک اصلا بازی نمیکنه بیشتر با توپ و ماشین سر و کله میزنه

اره لباساش همه خوبن.....عروسکم ک اصلا بازی نمیکنه بیشتر با توپ و ماشین سر و کله میزنه

سینه ش رو چرب کن بخور ملایم هم تو روش بزن خوبه کلا فضای خونه مرطوب باشه 

هوای بهار که پر از حساسیته اینجا همش گردو خاکه شهر شما رو نمیدونم

زودی خوب میشه انشالله

1241