1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045454 بازدید | 205722 پست
سلام دوباره به همه دوستای گلم🌹🌹🌹🌹 چه خبرا چی کارا میکنین😊😊 امیدوارم همه لحظاتتون غرق در شادی ...

جیگرطلابسیارهم عالی بود،فقط مصرف همزمان،کشمش وتوت وخرما قندبالایی داره،فک کنم بایدبه حداقل برسونی،بازم ازیه نفرکه بلده بپرس جیگر.

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚گروه سبز💚وزن شروع77،وزن فعلی57،600 ،وزن هدف55💚💚💚

سلام عشقولیا،تاالان ایروبیکموانجام دادم،حلقه وفرم دهی وپیاده رویم مونده.فعلابیست دقیقه حلقه میزنم،فداااااای همه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚گروه سبز💚وزن شروع77،وزن فعلی57،600 ،وزن هدف55💚💚💚
سلام عزیزم دمنوش های گرم مثل زیره، دارچین، زنجبیل، بادرنجبویه و... استفاده کن که طبع بدنت گرم شه کا ...

من بیچاره تا یه چیز گرم بخورم، جوشام میزنه بیرون🙁

خیلی دوست داشتم از این دمنوش ها بخورم خیلی تعریفشونااااا شنیدم👍👍👍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروةسبز💚شروع۶۴/۳۰۰💚الان۵۲/۶۰۰💚هدف٥۲💚قد۱۶۷         هدف اول:۵۵🔓 _هدف دوم ۵۳🔓_ هدف اخر ۵۲🏆.             (تیکر چالش ۶۳ روزه تا شب یلدا برای شکمی تخت و هدف اخر )🌸استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

مریم جون همه تقریبا رفتن ایناییم که اینجان عضو جدیدن😊البته نگار جون وبقیه هستن کماکان ماری جونم هست ...

چراااااا کجا رفتن😱😱😱😱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
چراااااا کجا رفتن😱😱😱😱

شهرزاد گوشیش خرابه نیکی نمیدونم فک کنم کاری براش پیش اومده ماعده بخاطر نی نی کمتر میاد

مریم جون دید دوستاش رفتن کمتر میاد خلاصه دیگه همینجوری

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
1401
باریکلا👏👏👏آفرین بابت کم کردنت فقط یه کیلو مونده💪💪💪 برنامتم عالیه👌👌👌 منم سحری ده قاشق. پلو ...

ممنون سارا جون😘،سحری هم نوش جونت😋😋😋ماروهم دعاکن🙏🙏

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی💙قد💙۱۶۰وزن ابتدا💙۸6وزن فعلی۶۰/۴۰۰ هدف5۳                               ۶۳روز تا هدفم مونده💪💪💪💪من میتونم مطمعنم تا پایان ۶۳روز به وزن ۵۳میرسم
جیگرطلابسیارهم عالی بود،فقط مصرف همزمان،کشمش وتوت وخرما قندبالایی داره،فک کنم بایدبه حداقل برسونی،با ...

فدات مهربونم😊داخل مانکن که میزنم تحلیل بشقابم کربوهیدرات رو مناسب زده ،چون میگن تو هررژیمی فرد البته بستگی به قدووزن و...داره من یادم نیست تو چه برنامه ای زدم وقتی مشخصاتو وارد کردم میزان ۷۰گرم کربو رو مجاز زدبرای همین من همیشه با 7۰ میشه یا کمتر ولی بیشتر نمیشه😊

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی💙قد💙۱۶۰وزن ابتدا💙۸6وزن فعلی۶۰/۴۰۰ هدف5۳                               ۶۳روز تا هدفم مونده💪💪💪💪من میتونم مطمعنم تا پایان ۶۳روز به وزن ۵۳میرسم
شهرزاد گوشیش خرابه نیکی نمیدونم فک کنم کاری براش پیش اومده ماعده بخاطر نی نی کمتر میاد مریم جون دید ...

اخی چ غمناک😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...

سیلوووووووم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز 💪💪 وزن شروع ۸۶😣وزن فعلی ۶۹.۴😫وزن هدف :۶۵💃💃💃                                                      🎆🎇🎆پیش به سوی خوش هیکلی🎆🎇🎆
1444
ما تبریزی ها میگیم خشیل شما کجایی هستی عزیزم؟؟؟؟

اهر 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه سبز 💪💪 وزن شروع ۸۶😣وزن فعلی ۶۹.۴😫وزن هدف :۶۵💃💃💃                                                      🎆🎇🎆پیش به سوی خوش هیکلی🎆🎇🎆

تحقیقات نشان داده که بدون مصرف آب و مایعات در طول روز، ورزشکاران قادرند با شدت کمتری تمرین کنند پس قاعدتا کمی میزان وزنه های تمرینی کسانی که روزه می گیرند کاهش پیدا می کند. .

🔷علاوه براین، به دلیل ریسک بالای دهیدراته شدن بدن توصیه می شود حجم تمرین یا میزان ست های تمرینی خود را تا ۲۵ درصد کاهش دهید مثلا اگر قبل از ماه رمضان عضله ای را ۱۲ ست تمرین می دادید در این ماه ست های تمرین خود را به ۹ ست کاهش دهید.

( البته اگه ورزشتون رو در طول روز انجام میدید اگه در فاصله ی افطار تا سحر انجام میدید طبق برنامه ی قبلتون باشید .

👈تحقیقات نشان داده میزان کالری دریافتی و درصد درشت مغذی ها(میزان پروتئین، کربوهیدرات ها  و ..) بسیار مهم تر از زمان مصرف وعده های غذایی در طول روز است، پس به شرط مصرف پروتئین کافی می توانید تناسب اندام خود را در این ماه تا حدود زیادی حفظ کنید.

.

همچنین به دلیل ساعت های بالای روزه داری باید مصرف آب و مایعات را از افطار تا سحر جبران کنید.

.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایل .چالش ۶۳ روز .  علت کم نشدن وزن  رژیم شوک. شب شراب نَیَرزَدبه بامدادخمــار

هنوز هیچی نسوخوندم خخخخخ

الانم میرم کلاس نقاشی

برگشتنی دنبل میارم

ایشالا امشب تربچه رو میزارم جلوم فرمش میدم خخخخخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@شادلین9462   @radvin_70   @ارشیدامممممم   👆👆👆پست برنامه غذاییم گذاشت‍م😍😍

سلام هستی جون خیلی خوب بود 😘😘😘😘😘😘😘😘😘

عزیزم فکر کنم 250 کالری مونده هنوز ,به نظرم با میوه مثل سیب هندوانه. کیوی هر کدوم 100 گرم بخوری بازم جا داری که با مغز ها کالریت رو ببندی 

راستی تخم مرغت رو میتونی بپزی هم سالم تره هم کالریش کمتره 

ببخشید اگه دخالت کردم  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

💚گروه سبز 💚وزن ابتدا 65💚وزن الان 50 💚وزن هدف 48 و تخت شدن شکم👉 این برام مهم تره 💚برای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
1418

من برم حاضر شممممم

دوچتون دالممممم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تحقیقات نشان داده که بدون مصرف آب و مایعات در طول روز، ورزشکاران قادرند با شدت کمتری تمرین کنند پس ق ...

سلام الهه جون خوبی ؟عزیزم من قرص اهن فروس سولفات میخورم. نمیدونم توی ماه رمضون کی بخورم ؟؟؟؟شما میدونی ؟؟؟

💚گروه سبز 💚وزن ابتدا 65💚وزن الان 50 💚وزن هدف 48 و تخت شدن شکم👉 این برام مهم تره 💚برای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام عزیزدلم .اخه میدونی من دیگه رفتم برای اقدام به بارداری موهامم به شدت شروع کرد رییختن گفتم شاید ...

عزیزم زینک و‌مولتی ویتامین بخور 

ممکنه شامپو یا ماسک موهات رو عوض کنی بهتر بشه  اصلا کربوهیدرات ها رو حذف نکن برنج یا سبوس برنج رو حتما دوتا یه وعده در هفته رو بخور

ولی بنظرم بری پیش دکتر پوست بهتره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 چالش عکس پروفایل .چالش ۶۳ روز .  علت کم نشدن وزن  رژیم شوک. شب شراب نَیَرزَدبه بامدادخمــار
سلام بامدادجان.عزیزم من همون مامان دوران شیردهی هستم با وزن ۶۹.۸۰۰ که بهم گفتید ۱۳۰۰ تا بخور +۲۰۰ کا ...

سلام عزیزم این هفته با همین مقدار ۱۵۰۰ بگیر ورزش و همه چیز رو‌کاملا رعایت کن اگه کاهش نداشتی یک هفته شوک بگیر بعد با کالری مناسب دوباره شروع کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره منم بی حال بودم بعد همش شوهرم و پسرم پاچشو میگیرفتم😐😁شوهرم دیشب کادو تولد ی گل رز ا این تو ویت ...

مبارکت باشه عزیزم 😘😘😘😘😘

1339