1147
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 737147 بازدید | 147204 پست
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣گفتم واسه خواهر برادری چیزی🤣🤣🤣 منم سگ دوس😋😋 یادمه گفتی دنبال زن میگرده اخرش ...

بگو مهریه چندتا زدن اخرش😐😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
دهنت سرویس😐😐😐😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

والا بوخودا🤣🤣

یه زن گرفته واس‌ ماک🤣🤣🤣میگه تا دیدش‌ شروع کرد.....🤣🤣

ولی نمیتونست‌ جاش رو پیدا کنه😆😆😆

. امشب دعا خونی‌ دارن🤣🤣

چند وقت دیگه‌ نوه دار میشم🤣🤣🤣 

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 والا بوخودا🤣🤣 یه زن گرفته واس‌ ماک🤣🤣🤣میگه تا دیدش‌ شروع کرد.....🤣🤣 ولی نمیت ...

وای نیکی پخش شدم لعنت بهت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

بگو مهریه چندتا زدن اخرش😐😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 والا بوخودا🤣🤣 یه زن گرفته واس‌ ماک🤣🤣🤣میگه تا دیدش‌ شروع کرد.....🤣🤣 ولی نمیت ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نعلتی رودم درومد😝😝😝😝

اوف چه دافی بوده دختره🤣🤣🤣🤣🤣

😯😯😯😯
1156

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

منم داداشم سگ داره من انقد شومبولشو دیدم😃😃😃

هر دفعه که دیدم آماده اس😄

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣گفتم واسه خواهر برادری چیزی🤣🤣🤣 منم سگ دوس😋😋 یادمه گفتی دنبال زن میگرده اخرش ...

🤣🤣🤣آره بلاخره‌ عروس خانوم رو آورد تو لونه🤣🤣

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 منم داداشم سگ داره من انقد شومبولشو دیدم😃😃😃 هر دفعه که دیدم آماده ...

چشمت روشن بد چیزی ندیدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وای نیکی پخش شدم لعنت بهت🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

1213
چشمت روشن بد چیزی ندیدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈 

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
🤣🤣🤣آره بلاخره‌ عروس خانوم رو آورد تو لونه🤣🤣

اسفند دونه دونه عروس اومد ب لونه دوماد براش هلاکه خود عروس اینو میدونه🕺🕺🕺🕺🕺🕺🤣🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نعلتی رودم درومد😝😝😝😝 اوف چه دافی بوده دختره🤣🤣🤣🤣🤣

😆😆😆😆😆😆😆😆😆بهش میگم جلو تو از اون کارا کردن میگه نههههه 🤣🤣گفت روتو اون ور کن من کارمو کنم‌ 😂😂😂. میگه مگه ولش‌ میکرد🤣🤣گفتم بیا نگاشون نکن راحت باشن

😝😝😝😝😝😝😝😝تو لوحت

خیلی هاتن😐😐😐😐 همینه که یه دفعه ۸ تا توله میزان .... 

1167
سل فری رو معمولا بعد غربالگری اول تو هفته 11 تا 13 مینویسن. یعنی بعد از سونو ان تی و ازمایش غربالگری ...

مرسی عزیزم پس پنج هفته خیلی ارزش نداره 

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
سلام سلام الهه جوووونم تبریک میم بهت عزیزمممممم ایشالا به سلامتی زایمان کنی مامان مانکن خوش تراش ...

سلام آذر جونم قربونت مهربونم 😘😘😘😘♥️♥️

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
1241