1421
1363
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044114 بازدید | 205722 پست
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک.

اما تو مریمی جونم😍خیلی با معرفتی😍فک نمیکردم دیگه کسی منو یادش باشه،😢فک میکردم کلا فراموش شدم😔

اما الان کلی انرژی گرفتم،حسابی از لاغری دوباره ناامید شده بودم،اما فهمیدم هنوز هستین و نی نی اومد دوباره میتونم بیام کنارتون😍مرسی عشقم

دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞

سلام صبحتون بخیر🌹🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞

،میبینم هنوز کسی نرفته روترازو😁😁

منم. دارم با یک چشم باز پیام میدم😁😁😁

من که پری هستم ولی دوس دارم برم رو ترازو ببینم عدد لامصبو😂

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی🔵قد🔵۱۶۰وزن ابتدا🔵۸6فعلی🔵۶۲هدف5۳
یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک. اما تو مریم ...

سلام. مامی خوشگل

اول از همه بزار یکم اینجوری😒😒😒😒😒نگات کنم

خب دوم اینکه من اسم شما رو آوردم جز باردارا در جواب به پست مریم، بعد منو هم بی معرفت نامگذاری کردی؟ 😒😒😒😒😒😒😒

سوم اینکه من مائده ام😒😒😒😒

آخیش یکم چپ چپ نگاه کردم حالم خوب شد😁😁😁

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بنده رفتم روترازو،هفته پیش ۷۲.۱۰۰بودم😊

امروز با اینکه پری بودم ۷۱.۳۰۰نشون داد ،😍😍وخوشحالم از اینکه هنوزم از این عدد کمترم وبخاطر پری کاذب بالا نشون میده😍😍😍😉😉😉

@yas27    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بند ...

آفرین هستییییییییی جون

همینجوری ادامه بده

خیلی کاهشت خوب بوده

ماشالله

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1390
فدات بشممم😄😄😍😍😍😍 وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁 ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گر ...

سلام عزیزدلم ما همیشه بیادتیم ایشااله بسلامتی زایمان میکنی میای اینجا دورهم لاغر میشیم😁

تو هم دعا نکنی همه در شُرُفش هستن🤣🤣🤣

اینجا ویروسه بارداری اومده 😂😂😂😂😁

خیلی دوست دارم عزیزم😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
آفرین هستییییییییی جون همینجوری ادامه بده خیلی کاهشت خوب بوده ماشالله

ممنون ماعده جون💞💞💞💞

انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادجون حتما به ارزوم میرسم😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون ماعده جون💞💞💞💞 انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادج ...

انشااله بزودی با این اراده ای که تو داری 😊😊😊😊😊

سلام. مامی خوشگل اول از همه بزار یکم اینجوری😒😒😒😒😒نگات کنم خب دوم اینکه من اسم شما رو آوردم جز ...

سلام عزیزم صبحت بخیر 😍😍😍😍😍😍

1394
ممنون ماعده جون💞💞💞💞 انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادج ...

حتمااااااااامیرسی

تثبیت از آنچه فکر میکنید به شما نزدیک تر است😁

سلام عزیزم صبحت بخیر 😍😍😍😍😍😍

سلام مریم جونییییی

خوبی؟ 

چطوریاییییی؟

خوش میگذره؟

بگو باردار شدی یا نه؟ 🤣🤣🤣🤣

1427
امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بند ...

سلام هستی تبریک میگم😍😍😍😍

آفرین...😁😁😁😁😁😁😁

من که جرئت نمیکنم برم رو ترازو. میدونم زیاد کردم😓😓

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلام هستی تبریک میگم😍😍😍😍 آفرین...😁😁😁😁😁😁😁 من که جرئت نمیکنم برم رو ترازو. میدونم زیاد کر ...

سلام عزیزم،مرسی😍😍

از ترازو نترس خواهر از شهرزاد بترس😁😁😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40