1428
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045230 بازدید | 205722 پست
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک.

اما تو مریمی جونم😍خیلی با معرفتی😍فک نمیکردم دیگه کسی منو یادش باشه،😢فک میکردم کلا فراموش شدم😔

اما الان کلی انرژی گرفتم،حسابی از لاغری دوباره ناامید شده بودم،اما فهمیدم هنوز هستین و نی نی اومد دوباره میتونم بیام کنارتون😍مرسی عشقم

دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞

سلام صبحتون بخیر🌹🌹🌹🌹🌹💞💞💞💞

،میبینم هنوز کسی نرفته روترازو😁😁

منم. دارم با یک چشم باز پیام میدم😁😁😁

من که پری هستم ولی دوس دارم برم رو ترازو ببینم عدد لامصبو😂

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی💙قد💙۱۶۰وزن ابتدا💙۸6وزن فعلی۶۰/۴۰۰ هدف5۳                               ۶۳روز تا هدفم مونده💪💪💪💪من میتونم مطمعنم تا پایان ۶۳روز به وزن ۵۳میرسم
یه گشت تو تاپیک زدم چقد بچه های جدید اضافه شدن.😊چه خوب که همشونم نتیجه گرفتن از تاپیک. اما تو مریم ...

سلام. مامی خوشگل

اول از همه بزار یکم اینجوری😒😒😒😒😒نگات کنم

خب دوم اینکه من اسم شما رو آوردم جز باردارا در جواب به پست مریم، بعد منو هم بی معرفت نامگذاری کردی؟ 😒😒😒😒😒😒😒

سوم اینکه من مائده ام😒😒😒😒

آخیش یکم چپ چپ نگاه کردم حالم خوب شد😁😁😁

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بنده رفتم روترازو،هفته پیش ۷۲.۱۰۰بودم😊

امروز با اینکه پری بودم ۷۱.۳۰۰نشون داد ،😍😍وخوشحالم از اینکه هنوزم از این عدد کمترم وبخاطر پری کاذب بالا نشون میده😍😍😍😉😉😉

@yas27    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی💙قد💙۱۶۰وزن ابتدا💙۸6وزن فعلی۶۰/۴۰۰ هدف5۳                               ۶۳روز تا هدفم مونده💪💪💪💪من میتونم مطمعنم تا پایان ۶۳روز به وزن ۵۳میرسم
امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بند ...

آفرین هستییییییییی جون

همینجوری ادامه بده

خیلی کاهشت خوب بوده

ماشالله

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1401
فدات بشممم😄😄😍😍😍😍 وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁 ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گر ...

سلام عزیزدلم ما همیشه بیادتیم ایشااله بسلامتی زایمان میکنی میای اینجا دورهم لاغر میشیم😁

تو هم دعا نکنی همه در شُرُفش هستن🤣🤣🤣

اینجا ویروسه بارداری اومده 😂😂😂😂😁

خیلی دوست دارم عزیزم😚😚😚😚

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
آفرین هستییییییییی جون همینجوری ادامه بده خیلی کاهشت خوب بوده ماشالله

ممنون ماعده جون💞💞💞💞

انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادجون حتما به ارزوم میرسم😍😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون ماعده جون💞💞💞💞 انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادج ...

انشااله بزودی با این اراده ای که تو داری 😊😊😊😊😊

سلام. مامی خوشگل اول از همه بزار یکم اینجوری😒😒😒😒😒نگات کنم خب دوم اینکه من اسم شما رو آوردم جز ...

سلام عزیزم صبحت بخیر 😍😍😍😍😍😍

1394
ممنون ماعده جون💞💞💞💞 انشالا منم زود برم تثبیت،که مطمعنم کنار شمادوستان وتاپیک فوق العاده بامدادج ...

حتمااااااااامیرسی

تثبیت از آنچه فکر میکنید به شما نزدیک تر است😁

سلام عزیزم صبحت بخیر 😍😍😍😍😍😍

سلام مریم جونییییی

خوبی؟ 

چطوریاییییی؟

خوش میگذره؟

بگو باردار شدی یا نه؟ 🤣🤣🤣🤣

انشااله بزودی با این اراده ای که تو داری 😊😊😊😊😊

😍😍😍😍😍ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتمااااااااامیرسی تثبیت از آنچه فکر میکنید به شما نزدیک تر است😁

😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391

سلام خوشکلا صبحتون به خیر

من که خونه مادر شوهر هستم و ترازو ندارم

شبی میدم شیراز خونه خودم و ایشالا فردا بهتون میگم چند کیلو هستم🤪

وزن اولیه 71.800.شروع رژیم یکشنبه 29 مهر 98. وزن هدف 58
امیدوارم همتون عدد مورد علاقه این هفتتون رو روترازو ببینید،😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍خوب بند ...

سلام هستی تبریک میگم😍😍😍😍

آفرین...😁😁😁😁😁😁😁

من که جرئت نمیکنم برم رو ترازو. میدونم زیاد کردم😓😓

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
سلام هستی تبریک میگم😍😍😍😍 آفرین...😁😁😁😁😁😁😁 من که جرئت نمیکنم برم رو ترازو. میدونم زیاد کر ...

سلام عزیزم،مرسی😍😍

از ترازو نترس خواهر از شهرزاد بترس😁😁😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339