1421
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045232 بازدید | 205722 پست
واااای نه دروغ میگی😁😁😁 نه اجی‌ هیچکدومو خبر نداشتم،آقا مائده کدوم بود؟؟؟؟😓 وای بامدادم حامله س ...

نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام دوستای گلم 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋من با 435 تا بستم  چالش ها رو  رفتم و  دوش گرفتم. هنوز موهامو خشک نکردم  😁😁😁😁😁😁😁😁😁خوبین شما ها با فست چی کردین؟؟؟؟؟؟

💚گروه سبز 💚وزن ابتدا 65💚وزن الان 50 💚وزن هدف 48 و تخت شدن شکم👉 این برام مهم تره 💚برای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سلام بهار جون خوبی😘😘😘😘😘

سلام مریم جون خداروشکر خوبم ولی ی کم خسته شدم به گودزیلا میگم برگردیم میگه زشته فردا یکی از همکارای دیگه دعوتمون کرده نمیشه بگم نه پس فردا صبح بر میگردیم 😫😫😫دلم غارم رو میخواد😭😭😭

1401
سلام مریم جون خداروشکر خوبم ولی ی کم خسته شدم به گودزیلا میگم برگردیم میگه زشته فردا یکی از همکارای ...

ای جان سفر خیلی خوبع حالا دوروز دیگه هم صبر کن استفاده کن عزیزم با روحیه عالی برگرد😊😊😊😊

نه بابا غلاف غلافه خیالت راحت با شات بی شات کلا بیخطرم دیگه😂😂😂😂ولی تو خودتو نترکون به خودت رحم ک ...

شبت بخیر عزیزم😙😙😙

1432
مریم ورزش میکنی؟

ورزش در حد رقص تندو دراز نشست و حرکتای ایروبیکی یک ساعت تا یک ساعت و نیم🙈🙈🙈

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
بله عزیزم

خیلللللللللی خوشگلی😍😍😍😍😍😍

به به..... اینجا همه خوشگلن به جز من😅😅😅😅😅😅

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
چقد خوبه خودت خیاطی میکنیا  حالا چرا پارچه پیدا نکردی هنوز جنس جدید نیاوردن فک کنم

فدات بشم😚😚

والا اونایی که داشتن سلیقه ی من نبود خیلی شلوغ بودن پارچه هاشون من دوس ندارم خیلی سلوغ...اونایی هم که نداشتن میگفتن لنجایی که از بندر پارچه میارن به خاطر سیل نصفشون نرسیده دو هفته دیگه میرسن..وگرنه اینجا چون زود هوا گرم میشه از فروردین دیگه جنسای تابستونه و خنک میارن...

😯😯😯😯
فک کنم اصلا ورزش نمیکنه گشاد خانوم😒😒

نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام میدم🙈🙈

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1387
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

حیفه وزنت خوبه میاد پایین تنبلی نکن. بذار این دهه ۹۰ تموم بشه

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سامبلی علیکم 

از چالش چهل روزم سی روز مونده بود ک امروز،اولیشه باز تا سی روز 

امروز،رفتم باشگاه 

صبحونه ی عدد تخم مرغ و شام سالاد خوردم البته باسس😫

باشد ک تا اخر سی روزم تکونی بخوره وزنم 

امروز،خودمو کشتم تو باشگاه

گروه نارنجی❤وزن شروع من: ۷۷/۰۰❤وزن جدید:   بعدا میگم ❤وزن هدف: ۵۲❤هدف اول: ۶۹❤هدف دوم: ۶۵❤هدف سوم: ۶۱❤هدف چهارم: ۵۸❤هدف پنجم: ۵۵❤هدف ششم:۵۳❤❤هدف نهایی۵۲❤❤قدم ۱۶۲تاپیک بامداد خمارتاریخ شروع لاغریم ۲۴ مهرماه ۹۸❤
نه بابا دیگه انقدم گشادیسم ندارم .یک ساعت تا یه ساعتو نیم رقص تندو دراز نشست و حرکات ایروبیکی انجام ...

فیلمی چیزی داری برای ایروبیک؟

گروه نارنجی❤وزن شروع من: ۷۷/۰۰❤وزن جدید:   بعدا میگم ❤وزن هدف: ۵۲❤هدف اول: ۶۹❤هدف دوم: ۶۵❤هدف سوم: ۶۱❤هدف چهارم: ۵۸❤هدف پنجم: ۵۵❤هدف ششم:۵۳❤❤هدف نهایی۵۲❤❤قدم ۱۶۲تاپیک بامداد خمارتاریخ شروع لاغریم ۲۴ مهرماه ۹۸❤
نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

فدات بشممم😄😄😍😍😍😍

وای شناختم کیو میگی😁😁😁تبریک‌میگم به همه😁

ینی کلی دعات کردم کلی روحیه گرفتم😁😁😁های خوب حامله شدن،ایشالا همتون حامله شین به حق این شب عزیز،همتون😈😈😈

دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞
1331