1874
2042
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1700007 بازدید | 290079 پست
بیچاره این مردا هم از دست ما خل و چل شدن🤣🤣🤣🤣

آره به خدا

ولی من چون توی عید مراعات نکردم بعد از عید خودش خیلی ناراحت بود و می‌گفت ول کردی رژیم رو و حیفه

از بس گفت حالا که دید باز سفت و سخت دارم میگیرم خوشحاله حسابی😍🤣

صعود به گروه آبی   وزن اولیه:84😰🍂🍁🍂 وزن شروع چالش پاییزی :۷۸😒 وزن هفته قبل 76.200  وزن الان74  هدف چالش پاییزی:65💪🤩
آره به خدا ولی من چون توی عید مراعات نکردم بعد از عید خودش خیلی ناراحت بود و می‌گفت ول کردی رژیم رو ...

انءشالله ک زود ب نتیجه دلخواهت برسی😍😋

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم کارامو کردم دارم پیاده روی میکنم

خسته نباشی عزیزم

منم اومدم نشستم با شوهر جان و برادر شوهر و پدر شوهر ورق بازی کنم 🤗

صعود به گروه آبی   وزن اولیه:84😰🍂🍁🍂 وزن شروع چالش پاییزی :۷۸😒 وزن هفته قبل 76.200  وزن الان74  هدف چالش پاییزی:65💪🤩
2032
انءشالله ک زود ب نتیجه دلخواهت برسی😍😋

واااای خدا کنه بشه

16 کیلوی دیگه

بذار اینجوری مسئولیتشو سنگین کنم بسپارم به خودش اینجوری شرمنده ی خودش میشه زیاد نمیخوره😝😝😝 @bah ...

اره استراژی جدیده داری رو من امتحان میکنی😫😫😫😫دیدی شات هات پشم نداره دیگه تو کلاهشون میخوای شیوه جدید رو روی من امتحان کنی😝😝😝😝😝😝

2050
سلام عزیزم  مائده رو که خبر داری  یکی دیگه از بچه های جدید با کاربری زی زی گولو هم حاملس ...

واااای نه دروغ میگی😁😁😁

نه اجی‌ هیچکدومو خبر نداشتم،آقا مائده کدوم بود؟؟؟؟😓

وای بامدادم حامله س؟؟؟؟نازی😅😅😅

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.   📎گروه نارنجی📎    وزن اولیه: ۸۴   وزن شروع دوباره😅:۷۷   وزن کنونی: ۷۳،۵۰۰     هدف اول: ۷۴🔓🔑    هدف دوم: ۷۱🔒       هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
اره استراژی جدیده داری رو من امتحان میکنی😫😫😫😫دیدی شات هات پشم نداره دیگه تو کلاهشون میخوای ...

سلام بهار جون خوبی😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
واااای نه دروغ میگی😁😁😁 نه اجی‌ هیچکدومو خبر نداشتم،آقا مائده کدوم بود؟؟؟؟😓 وای بامدادم حامله س ...

نخیر راس میگم 😒😒😒😒🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مائده . دوباره زندگی نام کاربریش بود.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام دوستای گلم 🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋🙋من با 435 تا بستم  چالش ها رو  رفتم و  دوش گرفتم. هنوز موهامو خشک نکردم  😁😁😁😁😁😁😁😁😁خوبین شما ها با فست چی کردین؟؟؟؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلام بهار جون خوبی😘😘😘😘😘

سلام مریم جون خداروشکر خوبم ولی ی کم خسته شدم به گودزیلا میگم برگردیم میگه زشته فردا یکی از همکارای دیگه دعوتمون کرده نمیشه بگم نه پس فردا صبح بر میگردیم 😫😫😫دلم غارم رو میخواد😭😭😭

1718