1711
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1500802 بازدید | 268235 پست
چی بگم والا فعلا بزار این ۷۰ لعنیتا برن گورشونو گم کنن برن ک برنگردن ایشالا😁😁😁تا ببینم چطور میشه ...

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 من میرفتم پیش متخصص تغذیه بهم گفت بهترین وزن برای من ۶۵ هست. 

گفت استخون درشتی زیاد خودتو لاغر نکن. 

اونروز به شوهرم میگم میخوام بشم ۵۸ . میگه همه جاتو لاغر کن فقط کیونتو لاغر نکن😐😐😐

گفتم اتفاقا نصف رژیمم به خاطر آب کردنه کیونمه😄😄😄😄😄

دقیقا من میگفتم میخام بشم ۷۰ کافیه حالا ک نزدیک ب ۷۰ شدم میگم ۶۷ یهو دیدی شدم سحر تبر😁😁😁😁

سحر تبرو خوب اومدی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

دقیقا من میگفتم میخام بشم ۷۰ کافیه حالا ک نزدیک ب ۷۰ شدم میگم ۶۷ یهو دیدی شدم سحر تبر😁😁😁😁

😂😂😂😂

لاغری یه کرمی داره هااا

اصلا نمیشه دل کند 😂

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
خدا کنه فقط برام دعا کن ۷۵ شده باشم حتا ب ۷۵.۸۰۰ هم راضیم😁😁😁

شدی بابااااا

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1713
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅 من میرفتم پیش متخصص تغذیه بهم گفت بهترین وزن برای من ۶۵ هست.  گفت استخو ...

شوهر منم میشینه کروکی میکشه اینجا یکم دیگه کم شه خوبه اونجا فلان شه بهتره اینجارو کاری نداشته باش خوبه اندازش...منم میگم قشنگ دقیق بگو بدنم داره گوش میده هرچی تو دستور میدی انجام بده😒😒😐😐

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
شوهر منم میشینه کروکی میکشه اینجا یکم دیگه کم شه خوبه اونجا فلان شه بهتره اینجارو کاری نداشته باش خو ...

😒😒😒😒😒

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
شوهر منم میشینه کروکی میکشه اینجا یکم دیگه کم شه خوبه اونجا فلان شه بهتره اینجارو کاری نداشته باش خو ...

حالا رضا ب من میگه تو رو خدا 60 کیلو شو خخخخ

😂😂😂😂 لاغری یه کرمی داره هااا اصلا نمیشه دل کند 😂

اخه من شوهرم قول داده بود ۷۰ کیلو بشم برام ی جفت گوشواره بخره بخاطر اونام شده باید کم بشم🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
1710
اخه من شوهرم قول داده بود ۷۰ کیلو بشم برام ی جفت گوشواره بخره بخاطر اونام شده باید کم بشم🤣🤣🤣🤣

بگو بعد ماه رمضون خودشو آماده کنه 😂

اوسکولن بابا😜😜😜

شوهر من کلا پایین تنه چاق دوست داره. اوایل که میگفت فقط شکمتو لاغر کن. بقیه جاها خوبه. اما دید اهمیت نمیدم الان میگه روناتم یکم لاغر کن .😐😐

وای ینی شده باشم اول ترو تگ میکنم ی عالمه ماجت میونم😛😛نشده باشمم بازم تورتگ میکنم از اینا بهت میدم ...

😂😂😂😂😂

منه بدبخت چیکاره بیدممم 😂😂😂😂😂

1709
اوسکولن بابا😜😜😜 شوهر من کلا پایین تنه چاق دوست داره. اوایل که میگفت فقط شکمتو لاغر کن. بقیه جاها ...

خوشبحالت که جنیفری 😔😔😔😔

همیشه جلوی شوهرم خجالت میکشم بخاطر هیکل قناصم😔😔😔😔😔

1712