1861
1823
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1663506 بازدید | 290084 پست
خدا بهتون صبر بده😭 ما هنوز نمیتونیم بخاری جمع کنیم

اووه 😫به شمام همینطور😫😂😂

امسال سرما پدر مارو دراورد اینقد مریضی داشت واسه اولین بار خوشحال شدم زمستون تموم شد و هوا گرم شد.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
من به نون ولع دارم بچه ها چیکار کنم  احساس میکنم فقط نون میتونه منو سیر کنه یعنی حس میکنم اگ ...

منم اینطوری ام .از امروز تصمیم گرفتم مثل قند ک هشت سال لب نمیزنم کم کم نان لواشو حذف و کنم .وتا حد امکان نون نخورم.

وزن شروع:۷۶ وزن فعلی ۶۱ 😬وزن هدف ۵۵🤩راستش حرفی ندارم جز اینکه از وقتی لاغر شدم حالممم خیلییی بهتر 🤩خداروشکر ❤❤❤مرسی از تاپیک بامداد جون
عشق جونم ولگردی بودم الان رسیدم خونه😚😚 رفتم پارچه تابستونی بخرم بیشششعووورا رنگ بندیشون کامل نبود ...

ای جووونم 😘😘😘

بیجعول ها☹☹

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

من ک سزارین دیدم خیلییی میترسم ازش.ب خداجدی میگم حسمو.طبیعی تموم میش دردش مخصوصا اگ خودت تلاش کنی بر ...

من انقد ترسیده بودم اصلا صدام درنمیومد...فقط دندونامو فشار میدادم روهم و اینکه میلرزیدم اصلا خاطره خوبی ندارم..حالم بد میشه فک میکنم بهش 

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
1825

فستمو خیییلی گند زدم😩😩😩۱۴۰۰ تامو خوردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خاک تو سرم بدنم حقشه ک گشنگی بکشه بی جنبس لیاقت نداشت دوتا قاشق اش رشته بخوره انقد سنگین شدم نمیتونم دیگه ورزش کنم😫😫😫۳۰۰ تا سوزوندم فقط

فستمو خیییلی گند زدم😩😩😩۱۴۰۰ تامو خوردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خاک تو سرم بدنم حقشه ک گشنگی بکشه بی جن ...

😒😒😒😒😒😒😒😒

بیا فردا باهم زیر هزار ببندیم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
اره ولی فعلا ظهرا و شب واسه خواب روشن میکنیم نزدیک صبح خاموش میکنیم...

ما هنوز بخاریامون روشنه😳😳😳😳

بچه هام با کت و‌کلاه بیرون میرن😁😁😁

💛گروه نارنجی💛وزن اولیه ۸۸ وزن شروع چالش پاییزی ۷۵😬   وزن فعلی ۷۴😀   وزن هدف ۶۰😀 قد ۱۶۲. با کمک تاپیک بامداد خمار و دوستای خوبم😘
1841
ینی فردا وزن کنم کاذب میشه عایا🤔

فکر نمیکنم.....نهایتش شاید ۲۰۰ تا بیشتر نشون بده

💛گروه نارنجی💛وزن اولیه ۸۸ وزن شروع چالش پاییزی ۷۵😬   وزن فعلی ۷۴😀   وزن هدف ۶۰😀 قد ۱۶۲. با کمک تاپیک بامداد خمار و دوستای خوبم😘
ای جووونم 😘😘😘 بیجعول ها☹☹

نیکی جون پروفت خودتی؟؟؟؟

1826
کاش باز قبل عید بود بیشتر در تلاش بودم😁😁😁😁

اره منم عید که شد انگیزه ام کم شد😐😐😐😐

دوستان من با ۴۹۰ بستم، بهتر زودتر بخوابم تا رو سفید بمونم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
ینی ۷۵ شدم😍😔

اره بابا شدی😁😁😁😁😁

اره منم عید که شد انگیزه ام کم شد😐😐😐😐

من انگیزه ام کم نشده فقط اونموقعه ب عشق اینکه چشمای قوم شوهر دربیاد خیلی در تلاش بودم😁😁😁😁

الان میگم بالاخره لاغر میشم دیگه اهسته و پیوسته شدم😩😩😩

1718