1464
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1047853 بازدید | 205722 پست
خدا بهتون صبر بده😭 ما هنوز نمیتونیم بخاری جمع کنیم

اووه 😫به شمام همینطور😫😂😂

امسال سرما پدر مارو دراورد اینقد مریضی داشت واسه اولین بار خوشحال شدم زمستون تموم شد و هوا گرم شد.

😯😯😯😯
من به نون ولع دارم بچه ها چیکار کنم  احساس میکنم فقط نون میتونه منو سیر کنه یعنی حس میکنم اگ ...

منم اینطوری ام .از امروز تصمیم گرفتم مثل قند ک هشت سال لب نمیزنم کم کم نان لواشو حذف و کنم .وتا حد امکان نون نخورم.

💜💜💜💜
عشق جونم ولگردی بودم الان رسیدم خونه😚😚 رفتم پارچه تابستونی بخرم بیشششعووورا رنگ بندیشون کامل نبود ...

ای جووونم 😘😘😘

بیجعول ها☹☹

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

من ک سزارین دیدم خیلییی میترسم ازش.ب خداجدی میگم حسمو.طبیعی تموم میش دردش مخصوصا اگ خودت تلاش کنی بر ...

من انقد ترسیده بودم اصلا صدام درنمیومد...فقط دندونامو فشار میدادم روهم و اینکه میلرزیدم اصلا خاطره خوبی ندارم..حالم بد میشه فک میکنم بهش 

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
1473

فستمو خیییلی گند زدم😩😩😩۱۴۰۰ تامو خوردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خاک تو سرم بدنم حقشه ک گشنگی بکشه بی جنبس لیاقت نداشت دوتا قاشق اش رشته بخوره انقد سنگین شدم نمیتونم دیگه ورزش کنم😫😫😫۳۰۰ تا سوزوندم فقط

فستمو خیییلی گند زدم😩😩😩۱۴۰۰ تامو خوردم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑خاک تو سرم بدنم حقشه ک گشنگی بکشه بی جن ...

😒😒😒😒😒😒😒😒

بیا فردا باهم زیر هزار ببندیم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 56.200    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
😒😒😒😒😒😒😒😒 بیا فردا باهم زیر هزار ببندیم

ن فردام نمیشه باز دعوتم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

1432
1474

دوستان من با ۴۹۰ بستم، بهتر زودتر بخوابم تا رو سفید بمونم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
اره منم عید که شد انگیزه ام کم شد😐😐😐😐

من انگیزه ام کم نشده فقط اونموقعه ب عشق اینکه چشمای قوم شوهر دربیاد خیلی در تلاش بودم😁😁😁😁

الان میگم بالاخره لاغر میشم دیگه اهسته و پیوسته شدم😩😩😩

1331