1600
1480
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1056589 بازدید | 205722 پست
تو روحت با اون آش خوردنت ثواب داشت حالا🤣🤣🤣🤣 حالا اشکال نداره عزیزم ۷۰۰ هم خوبه بیشترش نکن امشب ...

😂😂😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

لعنت ب من اش کم خوردم یدونه کوکو سیب زمینی اینطوریش کرد😭😭وگرنه تو ۶۴۰ تا بود😭😭😭😭😭 ولی خب اما ...

اشکال نداره ورزش کن

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
تو روحت با اون آش خوردنت ثواب داشت حالا🤣🤣🤣🤣 حالا اشکال نداره عزیزم ۷۰۰ هم خوبه بیشترش نکن امشب ...

اون باید مسواک شبش رو از ظهر بزنه😂

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
1546
میبینم از هنرهای کدو قلقله زن بودنتون دارین رونمایی میکنین😂😂😂😂😂😂

بله بله عزیزم ما همچین خانواده هایی هستیم🙄🙄🙄🙄

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
خودش ب ما گفت🤣🤣🤣از صبح اومده بود تاپیک 

ععع من دانشگاه بودم تازه رسیدم

نخوندم صفحات قبلو

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
برام متاسف شو مادی😩😩😩

الان من برات متاسف شم تو 700 کالری لمبونده شده ات میسوزه؟ 😒😒😒😒

زیرگروه آبی. چالش 77 روزه تا عید. تا عید حتما به هدفم میرسم. وزن فعلی 74==>73.550. وزن هدف تا عید 69من مادر یک دختر 3ماهه خوشگلم😍❤️و همینطور خیلی با اراده ام💪💪💪میخوام یک مادر خوش اندام باشم💪💪💪
اشکال نداره ورزش کن

اره اونجا فقط ی ۲۰ دقه رقصیدم الان شام بزارم پاشم حلقه بزنم فک کنم چالشم روز استراحتشه پیاده روی مو یساعت بیشتر کنن بجاش...

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
8
1601
اره اونجا فقط ی ۲۰ دقه رقصیدم الان شام بزارم پاشم حلقه بزنم فک کنم چالشم روز استراحتشه پیاده روی مو ...

منم یه ساعت فقط پیاده روی کردم

جون تو تنم نیس

اومدم شامم خوردم

ششد 850

البته من تو تثبیتم

اره اونجا فقط ی ۲۰ دقه رقصیدم الان شام بزارم پاشم حلقه بزنم فک کنم چالشم روز استراحتشه پیاده روی مو ...

خب تولد امام زمان خوب رقصیدی حتما ازت راضی سعی میکردی قرشو بیشتر کنی 🤣🤣🤣تا به دل آقا بشینه

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
اهان خوبه پس انءشالله منم زود برم تثبیت😍😍

انشاءالله خیلیییی زود

1578