1265
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 810013 بازدید | 162215 پست
الهی ای جونم یکم تحمل کن بعد زایمانت میخوری قربونت برم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

من از پسش برمیام😁😁😁

بابام میگه شله زرد بخور ولی به جای زعفرون کاکائو بریز توش😒😒😂😂😂😂

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
من از پسش برمیام😁😁😁 بابام میگه شله زرد بخور ولی به جای زعفرون کاکائو بریز توش😒😒😂😂😂😂

💪💪💪💪💪💪💪💪💪

وای بابات😂😂😂😂😂😂😂😂

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
💪💪💪💪💪💪💪💪💪 وای بابات😂😂😂😂😂😂😂😂

میبینی تورو خدا😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

قیمتش برای من شد 2میلیون و 500 نه ما هفت پشت غریبه ایم من به خاطر سقطای قبلیمو نتیجه ازمایش غربالگ ...

اهان 

انشالله  قلبش 120 بتپه زیر سایه پدر مادرش دخترگلی

شما دو نفسه ای واسه ماهم دعا کن  منم صاحب وروجک بشم کل فکر و ذکرم شده بچه  

1279
🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️ خب خانومای باردار چه خبراااااا خوبین & ...

سلام عزیزم حالت چطوره؟؟؟

چیشده چه خبره زود بگو ببینم کی حامله س😂😂😂😂های های جیگرم خنک شد😁😁😁

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دخترکم❤درسته ناخواسته اومدی😔اما خوش اومدی❤خداجونم🙏تو هوای پسرکمو داشته باش،نکنه اذیت بشه😢هنوز خیلی کوچیکه😞
سلام عزیزم حالت چطوره؟؟؟ چیشده چه خبره زود بگو ببینم کی حامله س😂😂😂😂های های جیگرم خنک شد😁😁😁

سلام عزیزم 

مائده رو که خبر داری 

یکی دیگه از بچه های جدید با کاربری زی زی گولو هم حاملس

بامدادم حاملس😉😉😉😉

منم 104 بودم

من۱۱۰ بودم🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
سلام عزیزم  مائده رو که خبر داری  یکی دیگه از بچه های جدید با کاربری زی زی گولو هم حاملس ...

بامداد حاملس؟؟؟؟؟؟

کی شددد؟؟؟؟؟؟

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی
8
سلان خاک بر سرمن😩😩فستم ب فنا رفت😔😔😔۷۰۰ تا شد کالریم....خیلی ناراحتم😭😭😭😭😭

تو روحت با اون آش خوردنت ثواب داشت حالا🤣🤣🤣🤣

حالا اشکال نداره عزیزم ۷۰۰ هم خوبه بیشترش نکن امشب زود مسواک بزن بخواب😁

1257
تو روحت با اون آش خوردنت ثواب داشت حالا🤣🤣🤣🤣 حالا اشکال نداره عزیزم ۷۰۰ هم خوبه بیشترش نکن امشب ...

لعنت ب من اش کم خوردم یدونه کوکو سیب زمینی اینطوریش کرد😭😭وگرنه تو ۶۴۰ تا بود😭😭😭😭😭

ولی خب امام زمان ازم راضیه😌😌😌🤣🤣🤣

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍

میبینم از هنرهای کدو قلقله زن بودنتون دارین رونمایی میکنین😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂 ن منظورم اینه ک خیلی وقته نیس از کجا فهمیدین حامله اس

خودش ب ما گفت🤣🤣🤣از صبح اومده بود تاپیک 

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه برا هفته اینده کاهش یکیلو انءشالله💪💪😍
1280