1147
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 737109 بازدید | 147203 پست
آره عزیزم چون ازروز اول اخرین پریودیت حساب میکنن سن بارداریتو چون نمیتونن دقیقا بگن لقاح کی بوده.&n ...

مرسی عشقم 😘

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
ملزو ها چرا همتون عکس پروفایلاتونو عوض کردید 😑🔫

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من الان دو روز میخوام اینو بگذارم👇👇👇قبول نمیکنن

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

آرهههه پنجشنبه مشخص شد که گل دختره عشقمون😍😍😍😍 خدا نکنه❤️

وای چه عالی بچه اول دختر باشه خیلییی خوبه 😍 

دختر من الان خیلی هوامو داره  

مبارکه 🌺🌺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣من الان دو روز میخوام اینو بگذارم👇👇👇قبول نمیکنن

ژوووووووون 😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1156
😂 چیلا ؟

😂😂😂😂شکم دومیییییییییا

😝و خداوند سر را آفرید تا روی گردنتان باشد نه در کیون دیگران.😝😞تصمیم‌ گرفتم دیگه تو کارای خودم دخالت‌ نکنم دوستانزحمتش‌ رو میکشن😞☺روزی‌ چند بار جمله ی به من چه را با خودم تکرار میکنم تا به درد جمله ی به به‌توچه دچار نشم☺ 
😂😂😂😂شکم دومیییییییییا

ملز 😂😂😂 خب ده سال پیش بوده بوخودا هیچی یادم نیست 😅😅

من فکر کردم میخوای از رو خط سزارین سونو گرافی کنی 😂😂😂😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خوشگل موشگلا صبحتون بخیر😘😘  اگر چه خیلی دیر ولی سال جدید مبارک ♥️ دلم خیلییییییی ...

سلام بامداد جون ،سال نو‌مبارک باشه،چه خبرخوبی بود 😍😍به سلامتی ودل خوش خانوم😍😍😍😍😍😍😍😍مبارکه مبارک💃💃💃💃💃💃💃💃💃

هروقت بهت گفتن:غیرممکنه،یادت باشه که  برای اونا غیرممکنه نه تو وزن اولیه 86 😤وزن فعلی😍۶۷                                                                                                        وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت68🔓🔓                                    تا هدف دومم فقط سه کیلومونده💪💪💪                                    وزن هدف تا26خرداد🔐64                                          وزن هدف تا30تیر🔐6۰                                                      وزن هدف نهایی تا مرداد🎉🎉5۵                                                      

خببببببببب دیگه وقتش رسیده من تیکرم رو بردارمممممم. 

خیییلی تلسیدممممم🤐🤐😨😨😨

وای چه عالی بچه اول دختر باشه خیلییی خوبه 😍  دختر من الان خیلی هوامو داره   مبارکه 🌺🌺

مرسی الهه جونم🤗🤗🤗

آره من و شوهرمم رو ابراییم از خوشحالی

از خدا ممنونم که فرشته آسمونیشو بهمون هدیه داد❤️❤️

این اولین لباسیه که پنجشنبه براش خریدم😍😍

شوهرم وقتی لباسو دید بغلش کرد و بعدشم بوسش کرد. نمیدونی وقتی این صحنه رو دیدم چقدر اشک تو چشمام جمع شد

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
8
خببببببببب دیگه وقتش رسیده من تیکرم رو بردارمممممم.  خیییلی تلسیدممممم🤐🤐😨😨😨

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
ملز 😂😂😂 خب ده سال پیش بوده بوخودا هیچی یادم نیست 😅😅 من فکر کردم میخوای از رو خط سزارین سونو گر ...

🤣🤣🤣🤣

نههه‌ سونو‌ گرافی میخوای سهااااااا‌ بیخودی جایییی‌ نرو 

سونگرافی‌ دکتر شاکری‌ رو گذاشته‌ تو جیبش🤣🤣

سلام بامداد جون ،سال نو‌مبارک باشه،چه خبرخوبی بود 😍😍به سلامتی ودل خوش خانوم😍😍😍😍😍😍😍😍مبارکه ...

سلام عشقم 😘😘😘

قربونت عزیز دلم ♥️♥️♥️♥️♥️♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣 نههه‌ سونو‌ گرافی میخوای سهااااااا‌ بیخودی جایییی‌ نرو  سونگرافی‌ دکتر شاکری‌ رو ...

وای آرههههههه😂😂😂😂

سهااااااا بیا مادر نی نی الهه رو بگو جنسیتش چیه😁😁

@soohaaa    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂والا بوخودا‌ یواش یواش .همه چی داره جدی میشه ‌ خیییلی‌ تلسیدم

1167
😂 چیلا ؟

الهه جون کاش میشد یه گروه تو تل درست میکردی که اونایی که به تل دسترسی دارن بیان تل چقدر خوب میشد😊😊😊

هروقت بهت گفتن:غیرممکنه،یادت باشه که  برای اونا غیرممکنه نه تو وزن اولیه 86 😤وزن فعلی😍۶۷                                                                                                        وزن هدف تا ۲۲اردیبهشت68🔓🔓                                    تا هدف دومم فقط سه کیلومونده💪💪💪                                    وزن هدف تا26خرداد🔐64                                          وزن هدف تا30تیر🔐6۰                                                      وزن هدف نهایی تا مرداد🎉🎉5۵                                                      
خببببببببب دیگه وقتش رسیده من تیکرم رو بردارمممممم.  خیییلی تلسیدممممم🤐🤐😨😨😨

یوهاهاهاها بارداری تظمینی با تاپیک بامداد خمار 😈😈😈

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂والا بوخودا‌ یواش یواش .همه چی داره جدی میشه ‌ خیییلی‌ تلسیدم

من که بهت اولتیماتوم داده بودم

اونم با اون وضعی که تو نیاز به صحافی داری بایدم بترسی😂😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یوهاهاهاها بارداری تظمینی با تاپیک بامداد خمار 😈😈😈

🤣🤣🤣🤣🤣🤣آره اسمش رو عوض کن تاپیک لاغری بارداری‌ بامداد و دوستان😂😂

مرسی الهه جونم🤗🤗🤗 آره من و شوهرمم رو ابراییم از خوشحالی از خدا ممنونم که فرشته آسمونیشو بهمون ه ...

واااااااای ای جونم چقدر نازه 😍😍😍😍😍 

خدارو شکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220