1147
1247
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 742383 بازدید | 148110 پست
چرا منو نمیبینین😭😭😭

عزیزم خودتو کنترل کن انقد زحمت کشیدی خیفه ولش کنی فک کن عید اگه همینطوری پیش بری باز همه وزنت برمیگرده ها ب عذاب جدانش نمی ارزه

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
منم حس دم عید خیلی خوبه😞😞😞

من پارسال عید هیچی نخریدم....ی تونیک مامانم واسم خرید..چون شوهرم دستش تنگ بود...حالا میگم‌نگا دوستم انقد نداشتن طلاهاشو فروخته باز خریدشو رفته چقد ابله بودم من😭😭😭

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
اخه مشکلم فقط بیرون رفتن باهاشه وگرنه کم نمیزاره خدایی...نمیدونم میگم ولش کنم بحال خودش ببینم چی میش ...

خب عزیزم توی بد موقعی توقع کردی

خودت که میگی شغلش آزاده

خدایی دم عید بازار شغل آزادیها به راهه

الان اون خیلی کار داره و سرش شلوغه

بذار توی عید یا بعد از عید

یه کم تحملت ببر بالا

البته منم یه زنم و بهت حق میدم ولی مجبوریم گاهی از بعضی علایقمون بزنیم به خاطر آرامش خانواده

با یک کلیک با ریزش موی خود خداحافظی کنید

کلیک کنید

من پارسال عید هیچی نخریدم....ی تونیک مامانم واسم خرید..چون شوهرم دستش تنگ بود...حالا میگم‌نگا دوستم ...

من فقط غصه مستاجر بودنمونو میخورم بیشتر😓

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
خب عزیزم توی بد موقعی توقع کردی خودت که میگی شغلش آزاده خدایی دم عید بازار شغل آزادیها به راهه ال ...

بخدا نمیخاستم ناراحتش کنم یا ذهنشو درگیر واس همین برا دوستم درد و دل کردم ک دید😑😑😑😑

1156
واقعا دلم‌میخاد الان ک شهر شلوغه ما سه تام باهم بریم بیرون ی لباس برا پسرمون باهم بخریم...ن فقط من ب ...

زیبا بخدا استقلال خیلی خوبه.... از زاویه مثبت به قضیه نگاه کن.... 

ما تو اطرافیانمون کسی رو داریم که حتی تا دم در هم نمیتونه بره.... حق هیچ حرف و پیشنهادی رو نداره...

کلا فقط بشور و بساب.....

من که انقد دلم براش میگیره که نگو....

بخدا هیچ زندگیی کامل نیست .برو خداروشکر کن که مشکلت همینه.....

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
😂😂😂😂 خب پس مشغول همین مباحث بشیم با هم تا اون بیان😂

بیا که خوش اومدی😄😄😄😄😄😄

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
انءشالله صاحب خونه بشین بزودی

آمین ‌ممنون عزیزم⚘😘

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1221
عزیزم خودتو کنترل کن انقد زحمت کشیدی خیفه ولش کنی فک کن عید اگه همینطوری پیش بری باز همه وزنت برمیگر ...

از فردا حتما مراعات میکنم

وقتی توی تاپیک باشه آدم حواسش بیشتر جمع میشه

من اون بار که اومدم هیشکی باهام دوسی نشد منم احساس غربت کردم رفتم😭😭😭

زیبا بخدا استقلال خیلی خوبه.... از زاویه مثبت به قضیه نگاه کن....  ما تو اطرافیانمون کسی رو دا ...

نمیدونم اصلا چی درسته چی غَلطه فقط اینو میدونم از وقتی دوستم گفت داره میره خرید ی عالمه حسای بد اومده تو ذهنم و وجودم و گرفته😭😭😭😭عذاب وجدان اینکه تو ک همه چی خریدی پس دردت چیه و چرا داری خودتو دق میدی از همه بدتر😭😭😭😭😭😭😭😭

من پارسال عید هیچی نخریدم....ی تونیک مامانم واسم خرید..چون شوهرم دستش تنگ بود...حالا میگم‌نگا دوستم ...

اشتباهت همینه

هیچوقت از خواسته هات نزن

تو باید میخریدی

اگه دستش خالی بود یه چیز ارزونتر از سالای قبل میخریدی و بهش میگفتی که من چون دستمون خالی بود دلم نیومد تو خرج بندازمت

اینجوری مرد بد عادت میشه

توام برام دعا کن🤗🤲🤲🤲🤲

چشم .امیدوارم به آرزوهات برسی🤲🤲

1167
از فردا حتما مراعات میکنم وقتی توی تاپیک باشه آدم حواسش بیشتر جمع میشه من اون بار که اومدم هیشکی ب ...

عزیزم حتما پستت تو بقیه پستا گم شده و کسب ندیده ک دوست بشه......عضو بودی از قبل یا جدیدی؟؟

من فقط غصه مستاجر بودنمونو میخورم بیشتر😓

خدا بزرگه

به این فکر کن که خیلی ها این شرایط رو دارن

این مشکل بزرگیه که از بی کفایتی بالایی ها هس که الان اینقدر زمین و خونه بالا رفته

تو هم توکل کن به خدا

خدا بزرگه به این فکر کن که خیلی ها این شرایط رو دارن این مشکل بزرگیه که از بی کفایتی بالایی ها هس ...

ممنون عزیزم 😘😘

اشتباهت همینه هیچوقت از خواسته هات نزن تو باید میخریدی اگه دستش خالی بود یه چیز ارزونتر از سالای ...

ن شوهرم خسیس نیس ادمی نیس ک داشته باشه و کم بزاره پارسال واقعا نداش مثلا امسال همه چی خریدم خودش پول داد

1220