1735
1707
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1649577 بازدید | 290083 پست
اوفففففف من چی بگم که شوهرم گند اخلاقو عصبی هم هست .به بچش رحم نمیکنه چنان دادایی سرش میزنه .چه برسه ...

اینم عصبیه ولی دیر عصبی میشه هی تحمل میکنه....من بدوستم اس داده بودم از محمد ناراحتم ک برام وقت نمیزاره هیچوقت گوشیمک نگا نمیکنه از شانسم گفت کیه اس میده و نگا کرد دید پیامو😣😣😣😣بعدش معلوم شد ناراحت شد پشتشو کرد و خابید

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
شعلش چیه؟؟

اسپرتی ماشین داره

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
ن شغل ازاد خیییییلی بده.....ما مثلا دو ماه یبار اینا بیرون میریم😓😓اونم همش برا ی شام ک همش زود باش ...

بالاخره هرکس باید تو زندگی با یه چیزی غصه بخوره دیگه!!!!! 

اشکال نداره... شرایط زندگیه توام اینجوریه دیگه... 

الان دیگه با این وضعیت اقتصادی داغون واقعا باید به اقایون حق بدیم که بی حوصله باشن و این جنگولگ بازیای مارو تحمل نکنن😁😁😁😁😁

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

اینم عصبیه ولی دیر عصبی میشه هی تحمل میکنه....من بدوستم اس داده بودم از محمد ناراحتم ک برام وقت نمیز ...

اینو که بهش بگن بالای چشمت ابروئه چنان قشقرقی بپا میکنه که بیا و ببین😑😑

واااای چه بد 😰😰😰

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
1718
بالاخره هرکس باید تو زندگی با یه چیزی غصه بخوره دیگه!!!!!  اشکال نداره... شرایط زندگیه توام ای ...

نمیدونم چطوری حرفایی ک دائم میاد تو ذهنمو پاک میشه بیان کنم....بیشتر فک میکنم نکنه حسودم؟ینی ب دوستم حسودی میکنم؟وای درک نمیکنی چی میگم نگار

اینم عصبیه ولی دیر عصبی میشه هی تحمل میکنه....من بدوستم اس داده بودم از محمد ناراحتم ک برام وقت نمیز ...

خوب اون الان خسته و کوفته اومده اون پیام تورو دیده و دلش شکسته..... 

من به تو حق میدم که ناراحت باشی. چون واقعا حق داری که از شوهرت انتطار داشته باشی برات وقت بذاره.

اما سعی کن همیشه این جور حرفارو به خودش بگی..... 

اینو که بهش بگن بالای چشمت ابروئه چنان قشقرقی بپا میکنه که بیا و ببین😑😑 واااای چه بد 😰😰😰

ن این ارومه یهو طوفانی میشه...اره شانس گند منه😰😰😰

مامی جون نگران نباش

از یه لحاط خوب بوده و یه تلنگر بهش میخوره

ولی تو ناراحت نشو و فردا با آرومی باهاش حرف بزن بگو من از اینکه احساس میکنم برات کم اهمیت شدم رنج میبرم 

خلاصه اینجوری برو جلو 

مطمئن باش حرفتو درک می‌کنه

وزن اولیه 74.شروع رژیم سه شنبه 99/2/8 وزن هدف 60
1760
وای شادی جون نمیدونم چرا اینجوری میشه خیلی راحت میتونم برم ولی پشتم ساییده میشه حتی با پتو مثل آدمیز ...

عزیزم اگه هر روز برم برای منم همین جوری میشه من یه روز در میون میرم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
خوب اون الان خسته و کوفته اومده اون پیام تورو دیده و دلش شکسته.....  من به تو حق میدم که ناراح ...

اخه وقتی ام میگم میگه اره صب تا شب جون بکن بعدش زنت بکه برا من وقت نمیزاره پس برا کی انقد دارم کار میکنم....هی این حرفارو میزنه منم میگم راس میگه......ولی یهو سر همچین مسائلی ناراحت میشم و غصم میگیره دلم نمیخاد بهش بگم بازم همون حرفارو تحویلم بدع

نمیدونم چطوری حرفایی ک دائم میاد تو ذهنمو پاک میشه بیان کنم....بیشتر فک میکنم نکنه حسودم؟ینی ب دوستم ...

نه تو حسودی نمیکنی...... این یه حس کاملا طبیعیه ... منم گاهی از این حسا سراغم میاد...‌ 

الان اوج خرید و گردش و مسافرته و شوهرت مدام سرکاره از این دلت گرفته......

اما خوب از این زاویه هم به قضیه نگاه کن که شوهرتم دوست داره پیش تو و پسرت باشه و باهاتون بگرده.... اما خوب مجبوره به خاطر رفاهتون کار کنه..... 

مامی جون نگران نباش از یه لحاط خوب بوده و یه تلنگر بهش میخوره ولی تو ناراحت نشو و فردا با آرومی با ...

اخه مشکلم فقط بیرون رفتن باهاشه وگرنه کم نمیزاره خدایی...نمیدونم میگم ولش کنم بحال خودش ببینم چی میشه...دلیلی نداشت پشتشو بکنه مث بجه ها

1759
اخه وقتی ام میگم میگه اره صب تا شب جون بکن بعدش زنت بکه برا من وقت نمیزاره پس برا کی انقد دارم کار م ...

منم اعتراف میکنم به دختر خاله هام که خیلی خوشبختن حسودیم میشه😖😖😞😞😞

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
نه تو حسودی نمیکنی...... این یه حس کاملا طبیعیه ... منم گاهی از این حسا سراغم میاد...‌  الان ا ...

واقعا دلم‌میخاد الان ک شهر شلوغه ما سه تام باهم بریم بیرون ی لباس برا پسرمون باهم بخریم...ن فقط من بگم پول بریز اونم هرچی خریدم بگه قشنگه😭😭😭😭😭😭

منم اعتراف میکنم به دختر خاله هام که خیلی خوشبختن حسودیم میشه😖😖😞😞😞

😣😣😣😣😣😣

سلام خوشکلا منه نادم رو بپذیرین  من دو سه هفته هس رژیم رو ول کردم و یه کیلو اضاف کردم یه کم ...

عزیزم بد مدقع اومدی بامداد با اون تفنگش نیست.... شهرزاد رفته نخلشم برده....😁😁😁

فقط نیکی مونده که هر ازگاهی میاد انگشتمون میکنه و میره😂😂😂😂😂😂

بیا خواهر در توبه بازه..... 

واقعا دلم‌میخاد الان ک شهر شلوغه ما سه تام باهم بریم بیرون ی لباس برا پسرمون باهم بخریم...ن فقط من ب ...

منم حس دم عید خیلی خوبه😞😞😞

1651