1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 806085 بازدید | 161559 پست

سلام سلام سلام

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

😐

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

نمیدونم دلم گرفته

منم .نمیدونم چرا استرس دارم فک کنم بخاطر عیده .چیزی نیس بیخیال شاد باش دنیا دو روزه☺☺☺

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
1258
منم .نمیدونم چرا استرس دارم فک کنم بخاطر عیده .چیزی نیس بیخیال شاد باش دنیا دو روزه☺☺☺

من ی حسای مبهم دارم...شادی ناراحتی ارامش استرس نمیدونم

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
من ی حسای مبهم دارم...شادی ناراحتی ارامش استرس نمیدونم

بخاطر عیده😬😬😬

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
بخاطر عیده😬😬😬

یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣😣همش مغازس من گاهی بخودش نیاز دارم اینکه کنارم باشه ن همش پولش

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1274
یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣 ...

منم با ماملنینا رفتم خرید .شوهرم ۵ صب میره ۱۰ شب میاد داغون میخوابه .بالاخره بخاطر زنو بچشون دارم مث چی کار میکنن .اشکال نداره ناراحت نباش

یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣 ...

عزیزززززززممممم...😞😞😞😞😞 

خوب با شوهرت صحبت کن که هرازگاهی برات وقت بذاره.... هفته ای یک ساعت باهم برین بیرون و گروش و خرید....

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
منم با ماملنینا رفتم خرید .شوهرم ۵ صب میره ۱۰ شب میاد داغون میخوابه .بالاخره بخاطر زنو بچشون دارم مث ...

خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش خاب😓😓😓

خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش ...

داغ دلمو تازه نکن الان میرم باز به شوهرم گیر میدم دعوامون میشه ها😕🤨😤

عزیزززززززممممم...😞😞😞😞😞  خوب با شوهرت صحبت کن که هرازگاهی برات وقت بذاره.... هفته ای یک س ...

میگم....همش میگه ینی خودت متوجه نیستی چقد سرم شلوغه دم عیدم ک قبول دارم خدایی خیلی شلوغه...ولی دلم میگیره دیگه😣😣مثلا این دوستم شوهرش پول لازم داشت همه طلاهاشو داد....بعد دوباره شوهره تو این همه دست تنگی بردش خرید....شوهر من اصلا این باغا نیس😓😓😓😓

1264
داغ دلمو تازه نکن الان میرم باز به شوهرم گیر میدم دعوامون میشه ها😕🤨😤

ما ک دعوامون شد....🙁🙁🙁

خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش ...

اتفاقا چون کارش آزاده راحت تر هست که.... تایمش دست خودشه... هر ازگاهی گوششو بپیچون و مجبورش کن برات وقت بذاره. همه زندگی که کار و پول نیست...

حالا نه که فکر کنی من دارم از شکم سیری حرف میزنم. نه بخدا.... منم بچه هام کوچیک هستن و اکثرا خریدامو تنها میرم و شوهرم پیش بچه ها می مونه.... اما هر از گاهی سختیشو به جون میخرم و با بچه ها و شوهرم میریم بیرون... خیلللللیییی سخت میشه اما گاهی لازمه...

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
ما ک دعوامون شد....🙁🙁🙁

اوفففففف من چی بگم که شوهرم گند اخلاقو عصبی هم هست .به بچش رحم نمیکنه چنان دادایی سرش میزنه .چه برسه به من😓😓😞😞😞

اتفاقا چون کارش آزاده راحت تر هست که.... تایمش دست خودشه... هر ازگاهی گوششو بپیچون و مجبورش کن برات ...

ن شغل ازاد خیییییلی بده.....ما مثلا دو ماه یبار اینا بیرون میریم😓😓اونم همش برا ی شام ک همش زود باش زود باشه

ن شغل ازاد خیییییلی بده.....ما مثلا دو ماه یبار اینا بیرون میریم😓😓اونم همش برا ی شام ک همش زود باش ...

شعلش چیه؟؟

1252