1421
1363
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044150 بازدید | 205722 پست
چیشده بید😕😕😕

نمیدونم دلم گرفته

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙

سلام سلام سلام

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نمیدونم دلم گرفته

منم .نمیدونم چرا استرس دارم فک کنم بخاطر عیده .چیزی نیس بیخیال شاد باش دنیا دو روزه☺☺☺

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
سلام سلام سلام

سلام یاسی✋

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
1390
منم .نمیدونم چرا استرس دارم فک کنم بخاطر عیده .چیزی نیس بیخیال شاد باش دنیا دو روزه☺☺☺

من ی حسای مبهم دارم...شادی ناراحتی ارامش استرس نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بخاطر عیده😬😬😬

یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣😣همش مغازس من گاهی بخودش نیاز دارم اینکه کنارم باشه ن همش پولش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1394
یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣 ...

منم با ماملنینا رفتم خرید .شوهرم ۵ صب میره ۱۰ شب میاد داغون میخوابه .بالاخره بخاطر زنو بچشون دارم مث چی کار میکنن .اشکال نداره ناراحت نباش

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
یکی از دوستام با شوهرش رفته خرید من اصلا حسود نیستم ولی همش میگم خوشبحالش کاش شوهر منم باهام میومد😣 ...

عزیزززززززممممم...😞😞😞😞😞 

خوب با شوهرت صحبت کن که هرازگاهی برات وقت بذاره.... هفته ای یک ساعت باهم برین بیرون و گروش و خرید....

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
منم با ماملنینا رفتم خرید .شوهرم ۵ صب میره ۱۰ شب میاد داغون میخوابه .بالاخره بخاطر زنو بچشون دارم مث ...

خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش خاب😓😓😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش ...

داغ دلمو تازه نکن الان میرم باز به شوهرم گیر میدم دعوامون میشه ها😕🤨😤

عزیزززززززممممم...😞😞😞😞😞  خوب با شوهرت صحبت کن که هرازگاهی برات وقت بذاره.... هفته ای یک س ...

میگم....همش میگه ینی خودت متوجه نیستی چقد سرم شلوغه دم عیدم ک قبول دارم خدایی خیلی شلوغه...ولی دلم میگیره دیگه😣😣مثلا این دوستم شوهرش پول لازم داشت همه طلاهاشو داد....بعد دوباره شوهره تو این همه دست تنگی بردش خرید....شوهر من اصلا این باغا نیس😓😓😓😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1418
داغ دلمو تازه نکن الان میرم باز به شوهرم گیر میدم دعوامون میشه ها😕🤨😤

ما ک دعوامون شد....🙁🙁🙁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب میتونه بخاطر زنو بچش یکمم برامون وقت بزاره😣😣شوهر منم ساعت ۱۱.۱۱ رب میاد خونه ی چای میخوره بعدش ...

اتفاقا چون کارش آزاده راحت تر هست که.... تایمش دست خودشه... هر ازگاهی گوششو بپیچون و مجبورش کن برات وقت بذاره. همه زندگی که کار و پول نیست...

حالا نه که فکر کنی من دارم از شکم سیری حرف میزنم. نه بخدا.... منم بچه هام کوچیک هستن و اکثرا خریدامو تنها میرم و شوهرم پیش بچه ها می مونه.... اما هر از گاهی سختیشو به جون میخرم و با بچه ها و شوهرم میریم بیرون... خیلللللیییی سخت میشه اما گاهی لازمه...

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
ما ک دعوامون شد....🙁🙁🙁

اوفففففف من چی بگم که شوهرم گند اخلاقو عصبی هم هست .به بچش رحم نمیکنه چنان دادایی سرش میزنه .چه برسه به من😓😓😞😞😞

اتفاقا چون کارش آزاده راحت تر هست که.... تایمش دست خودشه... هر ازگاهی گوششو بپیچون و مجبورش کن برات ...

ن شغل ازاد خیییییلی بده.....ما مثلا دو ماه یبار اینا بیرون میریم😓😓اونم همش برا ی شام ک همش زود باش زود باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن شغل ازاد خیییییلی بده.....ما مثلا دو ماه یبار اینا بیرون میریم😓😓اونم همش برا ی شام ک همش زود باش ...

شعلش چیه؟؟

1391