1421
1411
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045280 بازدید | 205722 پست
قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز ...

الهی عزیزم چقد سخته اینجوری حتما امشب میشی راحت باش .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

😒😒😒هنوز مهر تثبیتت خشک نشده بذار دو روز بگذره  بعد تیکه تیکه اینجوری  بخوای از اول تثبیت عقده گشایی کنی همش برمیگرده تا ۱۴ عید😐😐تازه تو عروسیم تو دیگ بودی گفتی میخوای همش رژیم بمونی.

زیر حرفم نزدم هنوزم میگم یک روز تو تثبیت میتونی چیزی که دوس داری با خفگی بخوری ولی فرداش ورزش کنی و کمتر بخوری اما نه الان که دم عیده و رژیماشم سخت با همون وزن برگردن عقده گشایی هارو بدار بعد عید که سربلند اومدی بعد اونا رو ماهی یکیشو بخور😂😂😂

😯😯😯😯

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

باجه😂😂😂 با اون انگشت کلفته انگشتیشون کن اگه رفتن تو دیگ تا زود بپرن بیرون😝😝

😯😯😯😯
1401

من امشب باید از شوهرم جدا بخوابم😭😭😭😭😭

چون سرما خورده و نمیخواد من مریض بشم😔😔😔

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
😒😒😒هنوز مهر تثبیتت خشک نشده بذار دو روز بگذره  بعد تیکه تیکه اینجوری  بخوای از اول تثبی ...

😕😕😕😕

دیگه خوردم 

تو عروسی خیلی زیاده روی نکردم فقط چند تا شیرینی 

شام عروسی هم فقط جوجه خوردم 😝😝

دیگه امروز بد هوس کردم خوردم تازه کلی هم ورزش کردم 

حواسم به خورد و خوراکم هست نمیزارم برگرده عشقم 😘😘😘

گروه سبز ⁦💚 وزن شروع :۷۱ 💚وزن فعلی :۶۳ 💚وزن هدف ۵۸💪💪💪تاپیک بامداد خمار 
1394
عیب نداره‌ یه شب راحت بخواب عزیزم😂😂

اتفاقا وقتی نیست اصلا نمیتونم راحت بخوابم

3ساله که اینجوری نخوابیدیم

خیلی واسم سخته☹️☹️☹️

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
😂😂😂😂 ‌ . جوابش‌ چی بود اونوقت🤣

این بود😓😓بعدشم گفت بعد میگه کیارش ب کی رفته انقد پروعه😒😒

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           ورزش                                              گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۶۱ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1390
اتفاقا وقتی نیست اصلا نمیتونم راحت بخوابم 3ساله که اینجوری نخوابیدیم خیلی واسم سخته☹️☹️☹️

الهیییییی

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی

بچه ها یک عدد از صد جا کیون پاره هستم درخدمتتون😆😆

نصف خونه تکونیم تازه تموم شده هنوز ننسشتم 😬 تازه میفهمم وقتی میگفتید خونه تکونی خر است یعنی چی😂😂

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊
بچه ها یک عدد از صد جا کیون پاره هستم درخدمتتون😆😆 نصف خونه تکونیم تازه تموم شده هنوز ننسشتم 😬 تا ...

اره دیدی خیلی خر است 😬😬😬

مخصوصا وقتی یه گودیه دو ساله گند بزنه به همه خونه تکونیت😕😕😕

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏

😣

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           ورزش                                              گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۶۱ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
1331