1803
1804
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1655875 بازدید | 290084 پست
خیلی بلایی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

😌😌😌😌😌😌😌💖💖💖💖💖💖

پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
😘😘نووش جوون  نه دیگه سوخاری نُچ😜😜

خخخخ 

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

وای شادی جون نمیدونم چرا اینجوری میشه خیلی راحت میتونم برم ولی پشتم ساییده میشه حتی با پتو مثل آدمیزاد نیستم😐😐😐😐

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1805
@نیییییییکی   عزیزم من چیکار کنم نمیتونم درازنشست برم پشتم زخم میشه . راحت میتونم بیام بالا &n ...

ایی بابا ‌ چرا 😯😯

خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی رو تخت چون فشارکمتر شاید حس شه‌ تعدادش‌ رو بیشتر کن

تیکر هدفمیییی   
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

بنظرت این خوبه خوب فشار میاره رو عضلات شکم 

نه جونم  شهرزاد جون اجازشو‌ داده بود 😝😝😝😜

هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌

@نیییییییکی    دلوخکی گولت نزننا من به هیشکی اجازه ی هیچی ندادم غیر از تثبیت بامداد بقیش حرامه دیگه😌😌

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
ایی بابا ‌ چرا 😯😯 خو عیبی نداره ‌ رو تخت اگه اذیت نمیشی رو تخت برو فعلا تا خوب شه ‌ ولی ...

رو تخت امتحان نکردم باشه پس میتونم بیشتر هم برم از ۲۰۰ تا تو بگو هزارتا 😁😊😊😊😊

ممنونتم عزیزم😘😘😘😘😘

1771
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

سلام عشقم خوش بگذره با قوم الظالمین😊😊😊😊😊

1794
هیچم نه تکذیب میکنم این من و این تو اینم نیکی من هیچ اجازه ای ندادم هرکی بگه دلوخ میگه😌😌 @نییییی ...

وااااا شهرزاد یادت رفته گفتی رفتی تثبیت برو بخور 😒😒😒😒چه زود زدی زیر حرفت😤😤

گروه آبی 💙وزن اولیه ۷۰ 🤕 وزن الان ۶۸/۴۰۰ ✔️🙂68 ✔️😊 وزن هدف ۶۰💪💪💪

😂😂😂😂بچه پر رو حواست‌ باشه بهش اسکرین رو نگه دار برای بعد تعطیلات خنده کنیم . شادی کنیم🤣🤣

تیکر هدفمیییی   
ای جان حسابی کُفری هستیا معلومه😁😁😁😁

قوم الظالمین  هنوز کاری نکردن ولی بدنم اذیته واسه پریود دلم درد میکنه اصن خوب نیستم جسما امروز نوبتم بوده هی حس میکنم اومده اما هنوز خبرش نیومده کاش تا شب بیاد راحت ش☹☹😖😖

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
مریم جووونی این ها هم خوبن

ممنونتم من تمام اینارو رفتم چندین ماهه خیلی حرکت تو چالشها بود انجام دادم ولی دیگه فک کنم اینقد رو شکمم تاثیر نمیزاره همین درازنشست با زیرشکم بهتره انگار برام.

1718