1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 925962 بازدید | 185621 پست
🤣🤣🤣🤣سیلووووم‌ هیچ کدومشون شامل حالم نشد جز جیب شوهر😆😆

😂😂😂😂

نیکی جون من نگاهم بهمونم نیس😂😂 از بسکه خالیه😆😂 قشنگ یماه پیش روفتمش دیگه چیزی نمونده توش😆😆😂 حرفم بزنم میگه بهت گفتم اینکارو کنی اونکارو کنی خرید عید دیگه نیستا 😆😆😂منم مجبورا میرم با پول خودم خرید میکنم😆😆 برای اونم میخرم😆😆 

به لطف خدا و به کمک شبنمم دارم لاغر میشم😆😆 😍😍😍
والا تو بچگی. ما رو تمیز نمیشستن ما رو میسابیدن یه بچه دیگه تحویل میدادن مثل مار پوست مینداختیم😂 ...

دقیقا😂😂😂

وای مائده جون دلم میخواد الان مامانم بیاد بسابتم😂😂 خیلی وقته سابونده نشدم😁 

اینقدر بسابتم که وقتی از حمام میام بیرون از فرط خستگی بخوابم😂

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

دقیقا😂😂😂 وای مائده جون دلم میخواد الان مامانم بیاد بسابتم😂😂 خیلی وقته سابونده نشدم😁  ای ...

😂😂😂😂😂😂

زنگ بزن بهش بگو مامان دلم برای سابیده شدن تنگ شده میای کمک؟ 😁😁😁

وای سهاااااااااا

خواهرزاده ام امیرعلی یه بار قاطی کرد برگشت گفت من دیگه با بابا نمیرم حموم 10 بار کیسه میکشه منو😂😂😂

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
1279
عدسی بدون روغن‌  سالاد و تخم مرغ آب پز سالاد کلم بافیله مرغ سالاد نخودفرنگی و ذرت و قارچ&nbs ...

مرسی عزیزم😍گفتی قارچ هوس قارچ سوخاری کردم

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیم انشاالله گیلیلیلیییییییییی
😂😂😂😂 نیکی جون من نگاهم بهمونم نیس😂😂 از بسکه خالیه😆😂 قشنگ یماه پیش روفتمش دیگه چیزی نمونده ت ...

😂😂😂😂ایی جووونم ‌ تنت ساااالم‌ 😙😙😙

خوبه که باز خودت حقوق داریی . 😀 

تیکر هدفمیییی   
😂😂😂😂😂😂 زنگ بزن بهش بگو مامان دلم برای سابیده شدن تنگ شده میای کمک؟ 😁😁😁 وای سهاااااااااا ...

آخی😂😂😂

وای  باباش کیسه میکشه😂😂😂

1307
سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام عزیزم من امروز کارام تموم شد تا الان داشتم کار میکردم 😳😳😳😳سفرت بی خطر عزیزم بهت خوش بگذره

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا
آخی😂😂😂 وای  باباش کیسه میکشه😂😂😂

آره😂😂😂😂😂😂

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏
😂😂😂😂ایی جووونم ‌ تنت ساااالم‌ 😙😙😙 خوبه که باز خودت حقوق داریی . 😀 

آره خوبکه حقوق دارم وگرنه هر سال دم عید تو خونمون کشته میدادیم😂😂😂 

الان چندروزه دنبال اینم یخچالمونو عوض کنم😆😆😂 شوهرمو هی میبرم اینمغازه اون مغازه سردرد میگیره دست خالی میاد خونه😂😂میگه اگه تو مارو بعد از عید با اینهمه خرج بدبخت نکردی😆😆

سلام عزیزم من امروز کارام تموم شد تا الان داشتم کار میکردم 😳😳😳😳سفرت بی خطر عزیزم بهت خوش بگذره

من امروز تازه شروع کردم😆😆 

خب منم تا الان ۲۰۰ تا درازنشست رفتم با ۱۰۰ زیرشکم  ولی پشتم خیلی زخم شده 😥😥😥

دیگه نرو عزیزم تا خوب شی اذیت میشیا

😢میشه برای سلامتی مادر و پدر عزیزم صلوات بفرستید 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢هنوز غم و غصه پدرم تموم نشده مادر مهربون و قشنگم قراره عمل شه 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭عملش هم اسووووون نیست دارم دق میکنم از این دکتر به اون دکتر. عملش سخته دکترا براحتی قبول نمیکنن توروخدا دعا کنید یه دکتر خوب پیداشه مادر عزیزتر از جونم رو عمل کنه. عملش موفقیت امیز باشه 😢😢😢😢😢😢😢😢خدایا صدای گریه هام زجه هام رو میشنوی خدایا معجزه میخوام خدایا دستم رو بگیر 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭دیگه طاقت ندارم. خدا
1308
سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام عزیزم من که فعلا نشستم منتظر کله های تو دیگ هستم که خفتشون کنم برای شهرزاد😂

برو مادر سفر بی خطر ‌ برو به سلامت . مواظب خودتون باشین😙😙😙

تیکر هدفمیییی   
آره خوبکه حقوق دارم وگرنه هر سال دم عید تو خونمون کشته میدادیم😂😂😂  الان چندروزه دنبال اینم ...

😂😂😂😂خوووووووب‌ کردی‌ 

منم برا گودزیلا بعد عید خوابهای طوفانی دیدم😂😂

تیکر هدفمیییی   
آره دقیقا مثه من هرچی گیرم میاد میخورم  آره عزیزم ممنون  دیگه خودش پیدا کرد با آهنگ ت ...

مبارک باشه خوشبخت بشن الهی

قربونت برم چشم دوجت جون جونی😍😍😍

شهرزاد جونم مواظب خودت باش

حالا من شمال دوس دارم شوهرم جنوب🤣🤣🤣🤣🤣 برعکسیم  اره یک بلایی سرش  بیارم نییکی بهش ...

خیلی بلایی 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

1290