1421
1389
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1044892 بازدید | 205722 پست
خواهر شات جمع کن برا شهرزاد به درد میخوره در اینده🤣🤣🤣

باشه باشه😂😂😂😂😂

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
خوب گفتی خوب گفتی😒😒😒😒 منکه میگم جایی بریم میگه الان شهر شلوغ شده بهترین وقته مشتریه این میگه بر ...

پ چی که خوب گفتم . من جنوب رو دوست دارم گودزیلای بیتربیت‌ میگه راه دور بعد عید میبرمت‌ منم میگم اوراح‌ عمت گوش‌ دراز خودتی‌ 😝از بعد ۱۴ فروردین تا ۲۹ اسفند سال دیگه‌ میشه  بعد از عید ‌. 😠😠حالا تو  کدوم ماه قسمتم بشه خدا داند و خود گودزیلاش‌. منم عمرا جز کیش و قشم‌ جا دیگه برم🙄🙄🙄😌😌😌

😂😂😂بیدار نبود پر کن تو  مماخش

تیکر هدفمیییی   

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

پ چی که خوب گفتم . من جنوب رو دوست دارم گودزیلای بیتربیت‌ میگه راه دور بعد عید میبرمت‌ منم میگم اورا ...

حالا من شمال دوس دارم شوهرم جنوب🤣🤣🤣🤣🤣

برعکسیم 

اره یک بلایی سرش 

بیارم

نییکی بهش گفتم شب پول بیار برام(دستی)اخه تو کارت نمیخام؛بعد میگم چهارشنبه رفتیم خونه بابات روز مردم هس پول بدم مامانت کیک بخره برا تو بابات.....بعد تو اومدی بیارم توام خیلی سوپرایز شو و خییییلی تشکر کن ازم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😆🤣

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۷۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙
1432

بچه ها ۱۳۰ تا باقی مونده کالریمو با چی‌پر کنم ب نظرتون ک گشنگیمم برطرف شه؟؟شام ماکارانی ی لیوان میخورم بیشتر چربی مصرفیم‌میره بالا...حالا  به نظرتون‌چی بخورم؟بیسکویت خوبه؟ میوه‌هم کلی خوردم‌امروز

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

نیم ساعت رقص نیم ساعت حرکات شکم دوباره

تا الان 700 تا سوزوندم

600 خوردم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1394
بچه ها ۱۳۰ تا باقی مونده کالریمو با چی‌پر کنم ب نظرتون ک گشنگیمم برطرف شه؟؟شام ماکارانی ی لیوان میخو ...

عدسی بدون روغن‌ 

سالاد و تخم مرغ آب پز

سالاد کلم بافیله مرغ

سالاد نخودفرنگی و ذرت و قارچ 

بیسکوئیت‌ نخور

تیکر هدفمیییی   
😂😂فکر کرده حواسم هست

😂😂😂😂😂😂

خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
نه جونم  شهرزاد جون اجازشو‌ داده بود 😝😝😝😜

کو؟

من که ندیدم

مدرک رو کن😂😂😂😂

1396
فعلا ک مدرک ندارم  شهرزاد بیاد اصل مدرکه

ناراحت شدی؟ ☹️☹️☹️

خواهش میکنم والا گفتی اگه برام. نفرستی میای جشن یازده حموم میگیری😂😂😂😂تهدید کردی🤣🤣🤣 منم گفتم ...

اتفاقا دم عیدی یه حالی بهت میدادم😂😂 کاش یکی پیدا میشد منو کیسه میکشید😂😂 یاد دوران بچگی بخیر ینفر تمیییییز میشستت میدادت بیرون😂😂 

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊
اتفاقا دم عیدی یه حالی بهت میدادم😂😂 کاش یکی پیدا میشد منو کیسه میکشید😂😂 یاد دوران بچگی بخیر ینفر ...

والا تو بچگی. ما رو تمیز نمیشستن

ما رو میسابیدن یه بچه دیگه تحویل میدادن

مثل مار پوست مینداختیم😂😂😂😂

1331