1265
1292
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 911648 بازدید | 183138 پست
شهرزاد دارم اهنگ دیوانه رضا بهرام گوش میدم نمیدونم چرا انقد گریم میاد😭😭😭😭هی بیا سر بزن خدایی

مماختو پاک کن بچه دیگه دم عیدی گریه نکن😒😒

چشم اگه ی کم بیکار بشم فوری از جنگل فرار میکنم میام اینجا 😂😂

😯😯😯😯

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

😂😂😂😂فدات شم ‌. مواظب باش‌  با آمازونیا‌ خیییش‌ بگذره😂😂

فعلا از دور دیروز یکم زخمیشون کردم بفهمن دنیا دست کیه تا برم حضوری شاخشون بزنم😈😈🤣🤣🤣حالا هی میخوان بگن بخور بخور منم امروز نوبت پریم بود هنوز نشدم عوقم میاد روشون بالانیارم صلبات🤣🤣🤣🤣🤣

😯😯😯😯
1291
خانواده خودتم اونجان دیگه؟؟؟خوش بگذره حسابی بهت😍😍منم دلم سفر میخاد😒😒 گودزیلای.بتلبیت# &nb ...

😂😂من دیشب با گودزیلا دعوام شد‌ میگه بریم شمال روز عید  بهش میگم میدونی که خوشم نمیاد موقع سال تحویل جایی باشیم‌ دوست دارم اون موقع خونه باشم

میگه نه روز اول عید به بعد بریم سال تهویل خونه باشیم 

میگم میدونی که من تو عید از شمال متنفرم.😂😂

بیجعول‌ میگه اصلا تا سر کوچه هم نمیرمت‌ 😂

منم گفتم نیازی نیست‌ تو ببری خودم میرم😝😝😝😝😝

تیکر هدفمیییی   
1274
مماختو پاک کن بچه دیگه دم عیدی گریه نکن😒😒 چشم اگه ی کم بیکار بشم فوری از جنگل فرار میکنم میام این ...

💖💖💖💖💖💖

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
🤣🤣🤣😚😚😚😚😚😚😚😚  این مال دوست جونیمه‌  برا تیبا یه چیزی پیدا میکنم😁

پیدا کن😁😁😁🤗🤗🤗

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
😂😂من دیشب با گودزیلا دعوام شد‌ میگه بریم شمال روز عید  بهش میگم میدونی که خوشم نمیاد موقع سال ...

خوب گفتی خوب گفتی😒😒😒😒

منکه میگم جایی بریم میگه الان شهر شلوغ شده بهترین وقته مشتریه این میگه بریم مسافرت😑😑

منم دوس دارم سال تحویلا خونه خودمون باشیم.....هیجوقتم نشده همیشه خونه قوم الظالمینیم.......انءشالله امسال خونه خودمونیم گودزیلام پا بپام بیدار بمونه سال تحویل بشه بخابه...تا حالش جا بیاد🤣🤣🤣🤣🤣😌😌😌😌😌

1264
بالاخره یه دلی از عزا درآوردم  یه فلافل قارچ و پنیر زدم بر بدن ای چسبیدا😋😋😋

😒😒😒😒

یعنی منتظر بودی صاحبان سرسخت تاپیک برن؟ 😂😂

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خدایا هرچی بگم از بزرگیت بازم کمه، تو بارها بهم ثابت کردی معجزه ها اتفاق میفتن و من 21 اردیبهشت یک بار دیگه تو صفحه مانیتور اون معجزه خوشگلی که بهم هدیه دادی رو دیدم یه فرشته کوچولوی ناز😍😍❤️❤️خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
😂😂😂😂بیا اینم برای تیبا https://www.persian-music2.com/dl/mp3db.php?id=51754

😑😑😑😑😑😓😓😓😓😓😓😓🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1290