1803
1804
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1655565 بازدید | 290084 پست
شهرزاد دارم اهنگ دیوانه رضا بهرام گوش میدم نمیدونم چرا انقد گریم میاد😭😭😭😭هی بیا سر بزن خدایی

مماختو پاک کن بچه دیگه دم عیدی گریه نکن😒😒

چشم اگه ی کم بیکار بشم فوری از جنگل فرار میکنم میام اینجا 😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

خانم ها اگه تو این روزا دنبال جایی میگردین 

که قدرتون بدونن و ازتون تشکر کنن و کلی جایزه بهتون بده به اینجا سربزنید

😂😂😂😂فدات شم ‌. مواظب باش‌  با آمازونیا‌ خیییش‌ بگذره😂😂

فعلا از دور دیروز یکم زخمیشون کردم بفهمن دنیا دست کیه تا برم حضوری شاخشون بزنم😈😈🤣🤣🤣حالا هی میخوان بگن بخور بخور منم امروز نوبت پریم بود هنوز نشدم عوقم میاد روشون بالانیارم صلبات🤣🤣🤣🤣🤣

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
1805
خانواده خودتم اونجان دیگه؟؟؟خوش بگذره حسابی بهت😍😍منم دلم سفر میخاد😒😒 گودزیلای.بتلبیت# &nb ...

😂😂من دیشب با گودزیلا دعوام شد‌ میگه بریم شمال روز عید  بهش میگم میدونی که خوشم نمیاد موقع سال تحویل جایی باشیم‌ دوست دارم اون موقع خونه باشم

میگه نه روز اول عید به بعد بریم سال تهویل خونه باشیم 

میگم میدونی که من تو عید از شمال متنفرم.😂😂

بیجعول‌ میگه اصلا تا سر کوچه هم نمیرمت‌ 😂

منم گفتم نیازی نیست‌ تو ببری خودم میرم😝😝😝😝😝

تیکر هدفمیییی   
1771
مماختو پاک کن بچه دیگه دم عیدی گریه نکن😒😒 چشم اگه ی کم بیکار بشم فوری از جنگل فرار میکنم میام این ...

💖💖💖💖💖💖

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
🤣🤣🤣😚😚😚😚😚😚😚😚  این مال دوست جونیمه‌  برا تیبا یه چیزی پیدا میکنم😁

پیدا کن😁😁😁🤗🤗🤗

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
😂😂من دیشب با گودزیلا دعوام شد‌ میگه بریم شمال روز عید  بهش میگم میدونی که خوشم نمیاد موقع سال ...

خوب گفتی خوب گفتی😒😒😒😒

منکه میگم جایی بریم میگه الان شهر شلوغ شده بهترین وقته مشتریه این میگه بریم مسافرت😑😑

منم دوس دارم سال تحویلا خونه خودمون باشیم.....هیجوقتم نشده همیشه خونه قوم الظالمینیم.......انءشالله امسال خونه خودمونیم گودزیلام پا بپام بیدار بمونه سال تحویل بشه بخابه...تا حالش جا بیاد🤣🤣🤣🤣🤣😌😌😌😌😌

1794
بالاخره یه دلی از عزا درآوردم  یه فلافل قارچ و پنیر زدم بر بدن ای چسبیدا😋😋😋

😒😒😒😒

یعنی منتظر بودی صاحبان سرسخت تاپیک برن؟ 😂😂

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
😂😂😂😂بیا اینم برای تیبا https://www.persian-music2.com/dl/mp3db.php?id=51754

😑😑😑😑😑😓😓😓😓😓😓😓🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1774