1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 998686 بازدید | 198617 پست
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

🤣🤣🤣🤣🤣سلام

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم  خریدام نصف و نیمست   کلی کار عقب افتاده دارم  

بنظرتون میرسم بکارام   یه نیرویی از غیب بهم میگه که بهمه کارام میرسم  ولی یه نیروی دیگه از پشت غیب اینجوری انگشتشو گرفته سمتم میگه بیا    

به لطف خدا و به کمک شبنمم دارم لاغر میشم😆😆 😍😍😍

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم   خریدام نصف و نیمست     کلی کار عقب افتاده دارم &nb ...

سها خدا خفت نکنه🤣🤣🤣

انشالله که میرسی عزیز دلم به همه کارات

راستی دستور شیرینی ها رو گرفتی؟ 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
سها خدا خفت نکنه🤣🤣🤣 انشالله که میرسی عزیز دلم به همه کارات راستی دستور شیرینی ها رو گرفتی؟  ...

اره عزیزم ازشون اسکرین گرفتم خیلی زحمت کشیدی   

فقط باید وقت کنم درستشون کنم فعلا چیزی که ندارم وقته   

1350
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

سلام عزیزم خوبی

من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁

هنوز خرید عید هم نکردیم 

عروسی خواهرم بود درگیر اون بودیم پس فردا میریم خرید تازه

وزن اولیه 71 ......وزن فعلی 61 ....وزن هدف 58
وای منم شام خورش کرفس میزارم😍😍خوبه یادم انداختی

😋😋😋😋😋😋😋😋 نوش جان

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
سلام عزیزم خوبی من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁 هنوز خرید عید ...

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون  اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون  

ای جانم عروسی آبجیت بوده  مبارکه عزیزم  رقص دونفره رو واسه این میخواستی؟  بجان خودم دیگه دوستم جواب نداد  

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون   اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون     ...

آره دقیقا مثه من هرچی گیرم میاد میخورم 

آره عزیزم ممنون 

دیگه خودش پیدا کرد با آهنگ ترکی رقصیدن خیلی خوب شدرقصشون .

فدای سرت 😚😚😘😘

وزن اولیه 71 ......وزن فعلی 61 ....وزن هدف 58
بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم   خریدام نصف و نیمست     کلی کار عقب افتاده دارم &nb ...

وای سها خدا لگدت نکنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
1348

ما ک خوراکیهامونم خریدم تمام شد...مونده ی بلوز واس شوهر جان و ماهی گلی🤩🤩🤩🤩

اره عزیزم ازشون اسکرین گرفتم خیلی زحمت کشیدی       فقط باید وقت کنم درستشون کنم ف ...

خواهش میکنم

والا گفتی اگه برام. نفرستی میای جشن یازده حموم میگیری😂😂😂😂تهدید کردی🤣🤣🤣

منم گفتم تا خودمو 20 بار نبردی حموم بفرستم😁😁😁

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

میان وعده یه قاشق سمنو خوردم

کالریش چقد کمهههه

سیر هم میکنهههه

نیم ساعت حلقه زدم نیم ساعت حرکات شکم نیم ساعت رقص

بقیه اش هم در حال کوزتی بودم

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒
1226
@شهرزاد۹۳     شهرزاد جون‌ کجایییی‌ چَ کار میکنی‌ . نیستی ببینی‌ همه رفتن تو دیگ و تو ...

😚😚😚😚😍😍😍گوبونت برم  من الهی منم دلم تنگولیده☹🙁

تازه راه افتادیم به سمت مقر قوم الظالمین😂😂😂

تو.لوح.سیامک.و.قومش# 😝😝😝😝 

😯😯😯😯
1335