1803
1804
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1655708 بازدید | 290084 پست
تاثیر داره؟

اره دیگه چای متابولیسمو بالا میبره

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

🤣🤣🤣🤣🤣سلام

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم  خریدام نصف و نیمست   کلی کار عقب افتاده دارم  

بنظرتون میرسم بکارام   یه نیرویی از غیب بهم میگه که بهمه کارام میرسم  ولی یه نیروی دیگه از پشت غیب اینجوری انگشتشو گرفته سمتم میگه بیا    

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊

چی  بهترازاین  که تو خونه  خودت. تو کم ترین زمان  سوالت رو از پزشک  زنان بپرسی   

بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم   خریدام نصف و نیمست     کلی کار عقب افتاده دارم &nb ...

سها خدا خفت نکنه🤣🤣🤣

انشالله که میرسی عزیز دلم به همه کارات

راستی دستور شیرینی ها رو گرفتی؟ 

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
سها خدا خفت نکنه🤣🤣🤣 انشالله که میرسی عزیز دلم به همه کارات راستی دستور شیرینی ها رو گرفتی؟  ...

اره عزیزم ازشون اسکرین گرفتم خیلی زحمت کشیدی   

فقط باید وقت کنم درستشون کنم فعلا چیزی که ندارم وقته   

1805
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

سلام عزیزم خوبی

من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁

هنوز خرید عید هم نکردیم 

عروسی خواهرم بود درگیر اون بودیم پس فردا میریم خرید تازه

گروه آبی 💙وزن اولیه ۷۰ 🤕 وزن الان ۶۸/۴۰۰ ✔️🙂68 ✔️😊 وزن هدف ۶۰💪💪💪
سلام عزیزم خوبی من ک سرم همش تو دیگه خدا بخیر کنه ولی با بقیش کاری ندارم فعلا 😁😁😁 هنوز خرید عید ...

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون  اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون  

ای جانم عروسی آبجیت بوده  مبارکه عزیزم  رقص دونفره رو واسه این میخواستی؟  بجان خودم دیگه دوستم جواب نداد  

من وقت نمیکنم سرمو از دیگ بیارم بیرون   اخه وقت غذادذست کردن ندارم همش غذای بیرون     ...

آره دقیقا مثه من هرچی گیرم میاد میخورم 

آره عزیزم ممنون 

دیگه خودش پیدا کرد با آهنگ ترکی رقصیدن خیلی خوب شدرقصشون .

فدای سرت 😚😚😘😘

گروه آبی 💙وزن اولیه ۷۰ 🤕 وزن الان ۶۸/۴۰۰ ✔️🙂68 ✔️😊 وزن هدف ۶۰💪💪💪
بچه ها من هنوز خونه تکونی نکردم   خریدام نصف و نیمست     کلی کار عقب افتاده دارم &nb ...

وای سها خدا لگدت نکنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1771
😋😋😋😋😋😋😋😋 نوش جان

گلبانت✋✋😋😋

ما ک خوراکیهامونم خریدم تمام شد...مونده ی بلوز واس شوهر جان و ماهی گلی🤩🤩🤩🤩

اره عزیزم ازشون اسکرین گرفتم خیلی زحمت کشیدی       فقط باید وقت کنم درستشون کنم ف ...

خواهش میکنم

والا گفتی اگه برام. نفرستی میای جشن یازده حموم میگیری😂😂😂😂تهدید کردی🤣🤣🤣

منم گفتم تا خودمو 20 بار نبردی حموم بفرستم😁😁😁

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊

میان وعده یه قاشق سمنو خوردم

کالریش چقد کمهههه

سیر هم میکنهههه

نیم ساعت حلقه زدم نیم ساعت حرکات شکم نیم ساعت رقص

بقیه اش هم در حال کوزتی بودم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
1794
@شهرزاد۹۳     شهرزاد جون‌ کجایییی‌ چَ کار میکنی‌ . نیستی ببینی‌ همه رفتن تو دیگ و تو ...

😚😚😚😚😍😍😍گوبونت برم  من الهی منم دلم تنگولیده☹🙁

تازه راه افتادیم به سمت مقر قوم الظالمین😂😂😂

تو.لوح.سیامک.و.قومش# 😝😝😝😝 

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
1718