1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 996956 بازدید | 198300 پست
مرسی😁😁😁😁😁 اینجوری راحتتره. 

ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری

من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ

یکم زنجبیل تو آبجوش ریختم خوردم خخخخ

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒
من ناهار یه هویج یه خیار یه گوجه با یکم جوانه گندم خوردم کالریشو نزدم خخخخخ نیم ساعت هم حلقه زدم ...

من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣

شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ یکم زنج ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای واااااااایییییی....‌

تو رویه منو سفید کردی😅😅😅😅😅

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۶/۵۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣 شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

خب بخور اندازه کالریت بخور

مثلا سه قاشق بخور با پنج قاشق برنج

یهو نری تو دیگ خخخ

خدایا شکرت که شرایط ازدواج منو عشقم رو به زودی و به راحتی فراهم میکنی            وزن اولیه 75         وزن فعلی 56.500- 55.800 - 55.500  وزن هدف اول 55🔒
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای واااااااایییییی....‌ تو رویه منو سفید کردی😅😅😅😅😅

ب خودت امیدوار شدی ههخخ

1350
خب بخور اندازه کالریت بخور مثلا سه قاشق بخور با پنج قاشق برنج یهو نری تو دیگ خخخ

😀😀😀😀😀😀😀 برنج نمیخورم . همون پنج قاشق خورشت میخورم. 

😀😀😀😀😀😀😀 برنج نمیخورم . همون پنج قاشق خورشت میخورم. 

آفرین دختررر خوب 😍😍😍😍

سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام خوش بگذره خوش بحالتون😓😓منم دلم مسافرت میخاد

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣 شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

وای منم شام خورش کرفس میزارم😍😍خوبه یادم انداختی

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ یکم زنج ...

منم ابجوش میریزم تو لیوان بعدش چای سبز و میریزم میزارم سرد میشه میخورم

1348
1226
منم ابجوش میریزم تو لیوان بعدش چای سبز و میریزم میزارم سرد میشه میخورم

تاثیر داره؟

سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه   یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتون توی مواد شویندست   یپاتون توی پاساژ واسه خریده  موهاتون توی آرایشگاست   بدنتون روی تخت اپیلاسیونه   فکرتون توی خریدای جاریتونه   چشمتون توی جیب شوهراتونه   و سرتون توی دیگه 

خوبید خوشید خوش میگذره     

به لطف خدا و به کمک شبنمم دارم لاغر میشم😆😆 😍😍😍
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1346