1803
1804
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1654941 بازدید | 290084 پست
مرسی😁😁😁😁😁 اینجوری راحتتره. 

ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری

من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ

یکم زنجبیل تو آبجوش ریختم خوردم خخخخ

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
من ناهار یه هویج یه خیار یه گوجه با یکم جوانه گندم خوردم کالریشو نزدم خخخخخ نیم ساعت هم حلقه زدم ...

من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣

شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ یکم زنج ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای واااااااایییییی....‌

تو رویه منو سفید کردی😅😅😅😅😅

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣 شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

خب بخور اندازه کالریت بخور

مثلا سه قاشق بخور با پنج قاشق برنج

یهو نری تو دیگ خخخ

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ای واااااااایییییی....‌ تو رویه منو سفید کردی😅😅😅😅😅

ب خودت امیدوار شدی ههخخ

1805
😀😀😀😀😀😀😀 برنج نمیخورم . همون پنج قاشق خورشت میخورم. 

آفرین دختررر خوب 😍😍😍😍

سلام دوست خوشگلا روز قشنگتون بخیر خونه تکونیم دیروز تموم شد رفتیم از خونواده ها هم خداحافظی کردیم ...

سلام خوش بگذره خوش بحالتون😓😓منم دلم مسافرت میخاد

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
من خورشت کرفس گذاشتم😣😣😣😣 شیطون داره میره تو جلدم که بخورم🙁🙁🙁🙁

وای منم شام خورش کرفس میزارم😍😍خوبه یادم انداختی

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
ماهم کلی چایی سبز داریم باز خوبه تو دم میکنی میخوری من اینقدرررر گشادم ک دم هم نمیکنم خخخخ یکم زنج ...

منم ابجوش میریزم تو لیوان بعدش چای سبز و میریزم میزارم سرد میشه میخورم

1771
1794
منم ابجوش میریزم تو لیوان بعدش چای سبز و میریزم میزارم سرد میشه میخورم

تاثیر داره؟

سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه   یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتون توی مواد شویندست   یپاتون توی پاساژ واسه خریده  موهاتون توی آرایشگاست   بدنتون روی تخت اپیلاسیونه   فکرتون توی خریدای جاریتونه   چشمتون توی جیب شوهراتونه   و سرتون توی دیگه 

خوبید خوشید خوش میگذره     

شروع دوباره ی رژیم 😊 98.7.15.     کاهش وزن 2/200.😊
سلام به خوشکل خانمایی که یدستتون توی گردگیریه     یه دستتون روی جاروبرقیه   یه پاتو ...

😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وزن اولیه 80وزن هدف 62قد 161...وزن الان 78.750😀---->77.900😃---->76.500😒---->75.600😃---->74.450🙊---->73.500😊
1718