1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571862 بازدید | 115853 پست
سها من خودم و شوهرم خیلیی حساسیم چون بچه داریم همه چیز تمیز باشه اونا خودشونم میدونن ولی ا ...

ای بامداد جون تو بچه داری😄😘من فکر میکردم بچه نداری اخه یادمه قبلا که می اومدم میگفتی میخوای بری تو کار اقدام😐

مگه چندسالته شما؟؟اینقدههههههههههههههه دلم میخواد ببینم عکستو

۹۷/۱۲/۱۴من رژیمو شروع کردم با وزن۷۸.۵۰۰😢😭وزن هدف اول۷۵🔐😊هدف دوم۷۰🔐😊هدف سوم۶۵🔐 هدف نهایی۶۰🔐😁اینبار میتونم💪💪کم نخواهم آورد پیش به سوی خوش اندام شدن🤗
کوفت بخورم.بابا نمیزارن برم خونم گودزیلام نمیبره ک حرص منو دربیاره

تو هم حرص منو دراوردی😤😤😤

بتتتتترکی

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
کوفت بخورم.بابا نمیزارن برم خونم گودزیلام نمیبره ک حرص منو دربیاره

یعنی چی اخه یعنی تو این چن روز شوهرتم دلش برا تو وحسین تنگ نمیشه.😟😟😟😟اینا چقد بی ملاحضه ن شاید تو دلت بخواد با شوهرت بخوابی یا تو خونت یه کار واجب داشته باشی أه😬😬😬😬😡😡😡😡

تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍وزن اولیه۹۰..وزن فعلی۷۴...وزن هدف۶۳...ممنون از اعضای گروه بامداد خمار والهه جون😍

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

زنگ بزن شوهرت بگو یه مرخصی ساعتی بگیره بیاد یه چن ساعت باهم باشین بچه رو هم بده اون عتیقه ها نگهدارن برین خونه😜😜😜بعد شوهرت میره بچه رو میاره دیگه

تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍وزن اولیه۹۰..وزن فعلی۷۴...وزن هدف۶۳...ممنون از اعضای گروه بامداد خمار والهه جون😍
😂😂😂😂😂😂ممنون  ای خدا از دست تو  اصلا همه ی این ها مسخره بازی های هاشور کاراس‌  ...

تاتو را بلدم دیگه الهی شکر .ولی جدا خیلی عقب موندمو.

هیچی از قر و فر حالیم نیس 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
892
       یادته گفتم جاریم زنگ زد بهم گفت اگه داری یمقدار پول بده قرضمون منم ...

خوبه روشو دارن 😳😳😳😳

من اگه هزار تومن هم پول نداشته باشم نه به مامانم میگم نه بابام چه برسه به آدم شوهر .😳😳

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
😂😂😂😂وای خدا  خواهر شوهر های من خدا رو شکر نمیمونن‌ خدایییی تمیز هم هستن‌   ولی ولی و ...

واااای چقدر سخت.حالا من خدا را شکر ادم شوهرام تا دعوتشون نکنم نمیان باورت میشه با یکی جاری هام همسایه هستیم ، سالی یکبار شاید خونه هم دیگه بریم .جمعه به جمعه همه خونه نه نه اش اینا جمع میشیم فقط.

برو بچ‌سلام. من همچنان خونه مادرشوهرمم😭😭😭😭 امروز قرار بود برم خونه مامانم دعوت بودیم. چون دیش ...

خوب دختر خوب خودت پاشو برو خونه مامانت اینا 

تقریبا شش هفت کیلو  البته بستگی به مدل بدن هم داره ممکنه مدل اندامت مثلا سیب باشه اینجوری سایز ...

منه بدبختم مدل سیبم😫😫😫😫😫

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
8

سلام صدتا سلام😎

صبح قشنگتون بخیر😍

خوبین؟🤗

من پسرمو بردم حموم و خوابوندمش.برم یه خونه داریم برسم😜

به جز رها هیشکی رژیم نسکافه نمیخواد؟😋

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم دوستت دارم😘
سلام صدتا سلام😎 صبح قشنگتون بخیر😍 خوبین؟🤗 من پسرمو بردم حموم و خوابوندمش.برم یه خونه داریم برس ...

سلام من دارم راه میرم😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💃💃💃تیکر رسیدن به وزن ۶۵💃💃💃                آینده ام را طوری میسازم که گذشتم جلوش زانو بزنه 💙💙💙
برو بچ‌سلام. من همچنان خونه مادرشوهرمم😭😭😭😭 امروز قرار بود برم خونه مامانم دعوت بودیم. چون دیش ...

سلام .چه بد😬😬😬😬

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
سلام صدتا سلام😎 صبح قشنگتون بخیر😍 خوبین؟🤗 من پسرمو بردم حموم و خوابوندمش.برم یه خونه داریم برس ...

منم میخوام😜

1167
باورت‌ میشه موقعی که میان جاریم انقدر بچه هاش کثیف کاری و شیطونی میکنن‌ همسرم تا ۱۱ تحمل میکنتشون بع ...

آره باورم میشه 😂😂😂

پسر خواهر شوهر منم همینه انگار زلزله میاد قشنگ

تازه کلی از وسایلای دخترمو میشکنه و یسری هم با خودش میبره 

دختراشم کلا تو یخچالن یسری نصف شربتای ویتامین دخترمو خورده   بودن تقویت بشن نعلتیا  😂😂

تثبیت در عید 👉🏼👉🏼
سلام عزیزم  😙😙😙 😂😂😂😂

سلام عشق جون😚😍

ابلوهات مبارک 😋

شنیدم خودتو زخم وزیلی کردی😂😂😂

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
ای بامداد جون تو بچه داری😄😘من فکر میکردم بچه نداری اخه یادمه قبلا که می اومدم میگفتی میخوای بری تو ...

آره بابا دخترم ده سالشه  خودمم ۳۱ 

واسه بچه دوم میخواستم اقدام کنم 

دوست دارم بزارم ولی از وقیح و یکی دیگه میترسم 

تثبیت در عید 👉🏼👉🏼
تو هم حرص منو دراوردی😤😤😤 بتتتتترکی

من ی مریم حرص درارم😁😃

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
زنگ بزن شوهرت بگو یه مرخصی ساعتی بگیره بیاد یه چن ساعت باهم باشین بچه رو هم بده اون عتیقه ها نگهدارن ...

شوهرم اگه خودش واقعا میخاست میبرد خونه😤

اونم پیشمونه دیگ.فقط امروز شب کاره و نمیاد.

عمرن نگه نمیدادن اووووق نمیخامم بمونه پیششون😒

😐

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
835