1232
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 729213 بازدید | 145387 پست
دوست دارم شام یه چیز خوب بخورم😓😓😓😓 دلم حلوا میخواد😳😳😳😳😳😳😳😳

تو رژیم ادو هوس چه چیزا میکنه

من که خرابکاری کردم 🙈🙈

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

تو رژیم ادو هوس چه چیزا میکنه من که خرابکاری کردم 🙈🙈

اخه من زیاد حلوا نمیتونم بخورم😂😂😂😂😂 نمیدونم چم شده😁😁😁😁

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
حالا بهش نگاه کن😁😁😁😁😁😁

چشم😙😙😙

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1156
کالری مصرفیم تا الان ۹۳۹...۵۷۰ تا سوزوندم کالری روزانمم ۱۰۱۰ تاس..حالا قبل خاب میوه میخورم پرش میکنم

سعی کن ۲ ساعت قبل خوابت میوه بخوری 

چون قند میوه زود جذب میشه 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
اووووووو کرمان   فکر کن چقدر باهم فاصله داریم!!!!!

عصر امروزه فاصله بی معناست 🤗🤗

گذشته رو فراموش کن،                                          ولی درسی که بهت داد رو نه...

خب کم درست کن بخور در حد یکی دو قاشق 

هوست بخوابه 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
عصر امروزه فاصله بی معناست 🤗🤗

اره واقعا😁😁😁😁

8
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 انگار تازه داره زمستون شروع میشه. شوهرم انقد تعجب میکنه من تو این هوا میرم پیاد ...

نوش جون

دلم چایی خواست برم دم کنم😋

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم دوستت دارم.😘۶۵.۶😎۶۳.۶🤗
سعی کن ۲ ساعت قبل خوابت میوه بخوری  چون قند میوه زود جذب میشه

عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی موهاشون نمیریزه؟من برای ریزش مو نمیتونم حتی فست بگیرم

نوش جون دلم چایی خواست برم دم کنم😋

برو نوش جونت🤗

من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خوری گذاشتم برای خونواده😁😁😁😁😁 همسری میگف خوب بیستر درس میکردی گفتم ۱ کیلو آرد بود دیگه بسته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1167
بامداد رژیم گذاشت؟

نه هنوز

😘😘😘 ۹ km دو کیلومتر تا رکورد بزنم من میتونم💪💪💪

تو میتونی تو میتونی تو میتونی؟میگم تو ی روز باید پشت سر هم بری ۱۱ کیلو مترا یا هی استراحتم میکنی؟بعد اینو کی یادت داده؟

من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خ ...

حداقل میداشتی اونا با دل سیر بخورن😂😂😂😂😂 منم از وقتی رژیم میگیرم نمیذارم چیپس و پفک بیاد خونه. میترسم خودمم بخورم. 🙈🙈🙈

عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی ...

والا من نمیدونم از اول اومدم اینجا هیچ جای دیگه نمیرم از بچه های دیگه بپرس شاید مطلع باشن 

ولی خیلی غیرعقلانیه ماهی ۶ کیلو ماها که رژیم گرفتیم میفهمیم کمخوری یعنی چه جوری طبیعیسم همین ماهی ۴ کیلو هست تازه اونم به متابولیسم بدن هر فرد فرق میکنه

1241