1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 642983 بازدید | 129001 پست
دوست دارم شام یه چیز خوب بخورم😓😓😓😓 دلم حلوا میخواد😳😳😳😳😳😳😳😳

تو رژیم ادو هوس چه چیزا میکنه

من که خرابکاری کردم 🙈🙈

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁 از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم😓😓

حالا بهش نگاه کن😁😁😁😁😁😁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

تو رژیم ادو هوس چه چیزا میکنه من که خرابکاری کردم 🙈🙈

اخه من زیاد حلوا نمیتونم بخورم😂😂😂😂😂 نمیدونم چم شده😁😁😁😁

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
حالا بهش نگاه کن😁😁😁😁😁😁

چشم😙😙😙

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۳😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1156
کالری مصرفیم تا الان ۹۳۹...۵۷۰ تا سوزوندم کالری روزانمم ۱۰۱۰ تاس..حالا قبل خاب میوه میخورم پرش میکنم

سعی کن ۲ ساعت قبل خوابت میوه بخوری 

چون قند میوه زود جذب میشه 

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

خب کم درست کن بخور در حد یکی دو قاشق 

هوست بخوابه 

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
عصر امروزه فاصله بی معناست 🤗🤗

اره واقعا😁😁😁😁

8
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 انگار تازه داره زمستون شروع میشه. شوهرم انقد تعجب میکنه من تو این هوا میرم پیاد ...

نوش جون

دلم چایی خواست برم دم کنم😋

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم دوستت دارم😘
سعی کن ۲ ساعت قبل خوابت میوه بخوری  چون قند میوه زود جذب میشه

عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی موهاشون نمیریزه؟من برای ریزش مو نمیتونم حتی فست بگیرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 
نوش جون دلم چایی خواست برم دم کنم😋

برو نوش جونت🤗

من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خوری گذاشتم برای خونواده😁😁😁😁😁 همسری میگف خوب بیستر درس میکردی گفتم ۱ کیلو آرد بود دیگه بسته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

1179
بامداد رژیم گذاشت؟

نه هنوز

😘😘😘 ۹ km دو کیلومتر تا رکورد بزنم من میتونم💪💪💪

تو میتونی تو میتونی تو میتونی؟میگم تو ی روز باید پشت سر هم بری ۱۱ کیلو مترا یا هی استراحتم میکنی؟بعد اینو کی یادت داده؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 
من عاشق حلوا پنجشنبه پختم دادم حسینیه بخاطر اینکه خودم نخورم ۲ تا دیس رو پر کردم فقط یه بشقاب میوه خ ...

حداقل میداشتی اونا با دل سیر بخورن😂😂😂😂😂 منم از وقتی رژیم میگیرم نمیذارم چیپس و پفک بیاد خونه. میترسم خودمم بخورم. 🙈🙈🙈

عه جدی؟میگم ی تاپیکی هست توی ی ماه با کالری شماری ۶ کیلو کم میکنن چ جوریاس🙄🤔 چقد کالری میخورن؟ینی ...

والا من نمیدونم از اول اومدم اینجا هیچ جای دیگه نمیرم از بچه های دیگه بپرس شاید مطلع باشن 

ولی خیلی غیرعقلانیه ماهی ۶ کیلو ماها که رژیم گرفتیم میفهمیم کمخوری یعنی چه جوری طبیعیسم همین ماهی ۴ کیلو هست تازه اونم به متابولیسم بدن هر فرد فرق میکنه

1178