1735
1768
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1650949 بازدید | 290084 پست
وای سایت الان برا من باز شد همش قط بود از ساعت ۲ خسته شده بودم 😥😥😥😥😥😥

منم پوسیدم😫😫😫😫

دیدم موقعیت جوره پسرامو بردم حمام. بعد خوابوندمشون و رفتم پیاده روی. اما خیلی سرد بود تا استخونام یخ زد😣😣😣 بعد که اومدم سایت درست شده بود🙄🙄 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

بچه از همراه اول*100*54#بزنین نت رایگان یک روزه فقط امروز

خودم ۱گیگ گرفتم 

دوستم ۱۰۰گیگ 

اون یکی دوستم ۱۰۰مگ 

بستگی به شانستون داره 

لطفا هر کس گرفت به بقیه هم اطلاع بده تا بگیرن من مهمون دارم حوصله تاپیک بزنم ندارم ممنون

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
1718

سلااااااااممممم من تا الان 650 خوردم

شام ماست و خیار میخورم میبندم

550 تاهم سوزوندم 

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
منم پوسیدم😫😫😫😫 دیدم موقعیت جوره پسرامو بردم حمام. بعد خوابوندمشون و رفتم پیاده روی. اما خیلی سر ...

خسته نباشی دلاور 😀😀😀😀

میری بیرون خودتو خوب بپوشون یه وقت سرما نخوری عزیزم😊😊😊😊😊😊😊

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
منم پوسیدم😫😫😫😫 دیدم موقعیت جوره پسرامو بردم حمام. بعد خوابوندمشون و رفتم پیاده روی. اما خیلی سر ...

آره بیرون خیلی سرده ... منم عصری رفتم بیرون...یخ زدم برگشتم😁😁

وزن شروع ۷۱.۲ 🌻 وزن فعلی ۶۸.۵ 🌻 وزن هدف ۶۰ 
خسته نباشی دلاور 😀😀😀😀 میری بیرون خودتو خوب بپوشون یه وقت سرما نخوری عزیزم😊😊😊😊😊😊😊

اینورا خیلی سرد میشه. منم موهام خیس بود رفتم پیاده روی . کله ام یخ زد😖😖😖😖😖

هووووووووففففف...😩😩😩😩😩😩😩 حالا خدا کنه اثر داشته باشه..

1760
آره بیرون خیلی سرده ... منم عصری رفتم بیرون...یخ زدم برگشتم😁😁

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 انگار تازه داره زمستون شروع میشه. شوهرم انقد تعجب میکنه من تو این هوا میرم پیاده روی. 😂😂😂😂تامیام برام چای میریزه. 😝😝😝😝

1665
اینورا خیلی سرد میشه. منم موهام خیس بود رفتم پیاده روی . کله ام یخ زد😖😖😖😖😖 هووووووووففففف...😩 ...

وای چرا با موی خیس آخه دختر حتما سشوار بزن حالا ببین میتونی خودتو مریض کنی شبه عیدی بعدم بندازی گردن پیاده روی اونوقت شوهرتم دیگه بچه نگه نمیداره که بری 😒😒😒😒😒😒😒😒😒

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

کالری مصرفیم تا الان ۹۳۹...۵۷۰ تا سوزوندم کالری روزانمم ۱۰۱۰ تاس..حالا قبل خاب میوه میخورم پرش میکنم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
1651