1147
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 994317 بازدید | 197727 پست
منو تا هم پانداییم با این کمرامون...چربیای من با مرور زمان مقاومتر میشن

تو روحت تو با این وزنت کمرت اندازه منه آخه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

سلام پریناز گشنگم کجایی دختر خونه تکونی تموم نشد؟

@pari95    

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
به مریم جون من نگو پاندا 😤 @kongmin   دعباش کردم یاسی را ناراحت نشیا تو خیلی هم مانکنی .

😒😒😒اره منم مانکنم😂😂😂

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
1350
من گوشیم ایفونه برنامه ای کرفس و اینا رو نمی تونم بگیرم چه کنم

عزیزم عضو جدید دیگه نمیگیریم 

هم کرفس و هم مانکن نسخه ios داره از سایت یا اپلیکیشن سیب اپ یا سیبچه بگیر 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رژیم شوک 👉🏼ورزش    و 👈🏼  رژیم در ماه رمضان 
عزیززم تو هم ماشالا دست کمی از اونا نداری خوشگلم.😘😘 دور کمر میخوای فقط دور کمر ممممممممن والسلام😂 ...

توهم خوبی قبلا تابستون عکستو دیدم خوب بودی بخدا فقط باید موضعی کار میکردی 😊😊😊😊

😒😒😒اره منم مانکنم😂😂😂

خوش به حالت مانکن 😂😂😂

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
1307
😂😂😂😂😂 تو چرا میخوای بصبری؟ من باید بصبرم😁😁😁😁😁

خب صبر کنم بزایی عکسشو بفرستی ببینم😒😒😒😒البته شاید ب عکس سونو راضی شدم

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
تو روحت تو با این وزنت کمرت اندازه منه آخه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لازم نبود انقدر رک و پوست کنده خرس بودنمو ب رخم بکشیا😭😭😭😭😭😭

این عزیزم

به نظرم خوبه انجامش بده 

کلا این اپلیکیشن هه خیلی خوبن من زیاد رفتم فقط من اوایل استراحتاشو نمیرفتم میزدم بره حرکت بعدی اینجوری خوب بود بعضیاش نمیشه بره بعدی باید صبر کنی ثانیه های استراحتش تموم بشه که من حوصله نداشتم میخواستم تند تند برم😁😁😁😁😁

یاسی یه عکس بده ببینمت .

خب صبر کنم بزایی عکسشو بفرستی ببینم😒😒😒😒البته شاید ب عکس سونو راضی شدم

خب انشالله عکس سونوی غربالگری اولمو یا اخر اسفند یا بعد از عید برات میزارم

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1226

ای جونم فدای تو 😙😙😙😙😙

ناراحت نشو سرتو از دیگ بیار بیرون 😗😗😗😗

قید کیونه طاقچه رو هم بزن خوب میشی جیگر😁😁😁😁

توهم خوبی قبلا تابستون عکستو دیدم خوب بودی بخدا فقط باید موضعی کار میکردی 😊😊😊😊

خخخخخ مخسرم نکن تو لو خدا گناه دالم.

ولی خدایی نسبت به تابستان یکم بهتر شدم ولی هنوز گامبو ام خیلی جاداره تا هیکلم خوب بشه .ایشالا تا عید میخوام هیکلم بهتر بشه

به مریم جون من نگو پاندا 😤 @kongmin   دعباش کردم یاسی را ناراحت نشیا تو خیلی هم مانکنی .

قربونت برم 😍😍😍😍😍😍😍

این یاسی پررو شده از بس خورده باید حالشو جا بیاریم فقط باید فست باشه 😁😁😁😁

1346