1345
1341
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 996517 بازدید | 198240 پست
سلام عزیزم😘😘😘😘 چه عالی مبارکت باشه بعدش حتما برامون عکس ابروهاتو بزاریا😀😀😀😀😀😀

سلام مریم جونم خوبی باربی خانم 😍😍

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
منو ول کن خدت خوب؟؟؟چند وقتته؟

مرسی عزیزم

خوبم

امروز 7 هفته و 3 روزمه😍😍 

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام بروی ماهت اوه مای گاد چقده شوما خوشگل باکلاسین😍😍😍😍 میکرو همون سایه ابرو هستش؟

سلام شکوه جونم خوبی گلنوش خوبه ببوسش😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
سلام مامان خوشگله خوبی تو دِلیت خوبه😚😚😚😚

سلام مریم جونم

خوبیم عزیز دلم

تو چطوری؟💖

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا به دنیا اومدن معجزه ات، دختری که بهم هدیه دادی فرصت کوتاهی باقی مونده😍😍از خودت فقط و فقط از خودت میخوام که هدیه تو سالم بزاری تو بغل من و همسرم که بی صبرانه منتظر ورودش به زندگیمون هستیم💖💜🙏🙏🙏
1350
مرسی عزیزم خوبم امروز 7 هفته و 3 روزمه😍😍 

وای جووووووووون..ایشالا قسمت همه منتظرا...خیلی خوشحال شدم برات

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
سلام شکوه جونم خوبی گلنوش خوبه ببوسش😙😙😙😙😙

فدات بشم عشقم تو خوبی عزیزم دخملای نازت خوبن؟

چشم عزیزم فعلا خانم اگه خدا بخواد خواب تشریف دارن.😂😂

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
وای جووووووووون..ایشالا قسمت همه منتظرا...خیلی خوشحال شدم برات

مرسی عزیز دلم

الهی آمین

انشالله قسمت خودت بعد از عروسیت😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نداشتم نمیدونم چه جوریه🤔🤔🤔🤔

وایسا از داخلشم بفرسم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
1307
فدای تو نگو باربی 😁😁😁😁😁باربی شهرزادو نیکی هستن با اون دور کمراشون😉😉😉😉

منو تا هم پانداییم با این کمرامون...چربیای من با مرور زمان مقاومتر میشن

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
فدای تو نگو باربی 😁😁😁😁😁باربی شهرزادو نیکی هستن با اون دور کمراشون😉😉😉😉

عزیززم تو هم ماشالا دست کمی از اونا نداری خوشگلم.😘😘 دور کمر میخوای فقط دور کمر ممممممممن والسلام😂😂😂😂😂😂😂😂

من نداشتم نمیدونم چه جوریه🤔🤔🤔🤔

این عزیزم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
مرسی عزیز دلم الهی آمین انشالله قسمت خودت بعد از عروسیت😍😍😍

ایشالا ایشالا...کی میزایی پس😒😒😒😒😒کی حال داره هفت ماه بصبره

منو تا هم پانداییم با این کمرامون...چربیای من با مرور زمان مقاومتر میشن

به مریم جون من نگو پاندا 😤

@kongmin   دعباش کردم یاسی را ناراحت نشیا تو خیلی هم مانکنی .

1308
ایشالا ایشالا...کی میزایی پس😒😒😒😒😒کی حال داره هفت ماه بصبره

😂😂😂😂😂

تو چرا میخوای بصبری؟

من باید بصبرم😁😁😁😁😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگم بامداد رژیم جدید نذاشت؟

نه هنوز اسمان جون .

1346