1147
1273
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 986405 بازدید | 196280 پست
اوخی پس شمکت کووووووو😍 به به چ هیکلی 😙😙

زیر شکمم قشنگ زده بیرون مثل وقتایی که پریود میشیم

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏

عززززیزم ایشالا بشه یعالمه کیف کنی😁

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃
عززززیزم ایشالا بشه یعالمه کیف کنی😁

😂😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا از خودت میخوام که این 2ماه باقیمونده رو مواظب من و دختر کوچولوم باشی و صحیح و سلامت بزاریش تو بغل من و همسرم❤️🙏

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

😂😂😂😂😂

اره دیگ انقد حال میده بدی بیرون شکمتو راه بری 😂😂😂 حس خوبیه

انگار فقط خوده ادم حامله میشه😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃

وای حسابی عرق کردم دیگ روم نمیشه برم حموم اینجا

چ کنم 😝

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دیگ انقد حال میده بدی بیرون شکمتو راه بری 😂😂😂 حس خوبیه انگار فقط خوده ادم حامله میشه😝

من دلم میخواست برم تو خیابون داد بزنم 

منم بالاخره دارررررررم مااااااااادر میشششششششم😍😍

گودزیلام نزاشت😒😒😒

واسه همین نمیتونم شکممو بدم بیرون چون حتما گودزیلام نمیزاره😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دلم میخواست برم تو خیابون داد بزنم  منم بالاخره دارررررررم مااااااااادر میشششششششم😍😍 گود ...

😂😂😂😂

ن دیگ بهش بگو خودش اینطوریه 😝میاد جلو😁😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایول دمت گرم😍 من کارای خونه رو انجام دادم الان در حال پیاده رویم🤗🤗

ممنونم عزیزم ولی واقعا تو ایول داری با اینهمه پیادهروری در منزل آفریننننننننن👏👏👏👏👏👏👏

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
1307

😍😍😍😍😍😍😍وای خداااااا من نبودم چ اتفاقایی افتادهههههههه.تبرییییییییک

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
😍😍😍😍😍😍😍وای خداااااا من نبودم چ اتفاقایی افتادهههههههه.تبرییییییییک

سلام یاسی جون

خوبی؟ 

کجایییی دختر؟ 

مرسییییییی فدات شم😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سیلوم سیلوم 🙌🙌 امروز نه میتونم ورزش کنم نه حمالی😂😂 قراره ابرو کارم بیاد خونه برام ابروهام رو م ...

سلام عزیزم😘😘😘😘

چه عالی مبارکت باشه بعدش حتما برامون عکس ابروهاتو بزاریا😀😀😀😀😀😀

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

بچه ها این چالش خوبه؟از امروز برم؟

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
1226
سلام یاسی جون خوبی؟  کجایییی دختر؟  مرسییییییی فدات شم😍😍😍😍

منو ول کن خدت خوب؟؟؟چند وقتته؟

یادش بخیر....میخوام ببرمتون به دوران بچگی😃 👧                                                                                                                                                            مااااااااماااااااااان...بیا منو بشور 😁😁خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل اطرافیانمو چاق کن😬 وزن شروع۸۰/۳۰۰ ایشالا منم بغلی میشم😆آخه الان تو بغل جا نمیشم😥بلند بگو ایشالااااااا🙆 
سیلوم سیلوم 🙌🙌 امروز نه میتونم ورزش کنم نه حمالی😂😂 قراره ابرو کارم بیاد خونه برام ابروهام رو م ...

سلام بروی ماهت اوه مای گاد چقده شوما خوشگل باکلاسین😍😍😍😍 میکرو همون سایه ابرو هستش؟

وزن شروع 80.      حالا 70 👈 68/5👈 66👈65.         فقط 5 کیلو تا هدفم فاصله دارم هوررررا.                  این دفعه میخوام به هدفم برسم برام دعا کنید.
1346