1714
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1518743 بازدید | 270662 پست
خب منم یاد بده😞

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
بچه ها چالش ها رو میگین که منم شرکت کنم؟ 

چالش حلقه و طناب 

تو پادشاه قلبمی❤گروه نارنجی🧡وزن شروع ۹۰🧡وزن فعلی ۷۷.۴۰۰🧡وزن هدف ۶۵🧡وزن هدف اول⬅️۷۵ وقتی بهش برسم جشن شکم میگیرم😁ی لازانیا مفصل میخورم😋😃گروه زیبا     سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢 اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

خیلی بده مادر و بچه همرمان مریض بشن😖😖😖 

ایشاله که زود خوب میشین عزیرم😘😘😘

1713
هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆 اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله ز ...

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب یا جلو تاثیری نداره

حدیث جونم ببخشید من وزنمو اشتباهی بهت گفتم🤣🤣۸۲ ام الان تو کرفس دیدم ثبت کردم ۸۲ گفتم ای وای ب دوست ...

عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

وزن الان ۷۷ هدف اول واخرم یکی هست تا عید برسم به ۷۰ من میتونم ،شروع رژیم خیلی خیلی جدی امروز ۱۲ دی ۹۸   برا رسیدن به هدفم که کاهش وزنه دعاکنید واگه لایق دونستید یه صلوات برام بفرستید اخه خدا دعای شما نی نی سایتی ها رو زود براورده میکنه .
1665
عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

شرمندت شدم🙈🙈

امید دارم انءشالله ۸۰ بشم اگر خدا بخاد البته این هفته شاید نتونم وزن کنم بمون دو هفته بعد یهو ببینم رفتم دهه ۷۰😍😍😍💪

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب ...

از اون موقع ک گفتی کلا 250تا زدم نفسم گرفت گفتم یکم استراحت کنم 250تا دیگه بزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
1436
عزیزم اونجا اعلام کن بلاخره کسی میاد من الان رفتم لایکتون کردم خوندمتونم😋😋

باشه عزیزم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی 55.200 وزن هدف : 53      خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
مرسی عزیزم. خدارو شکر ما خوبیم. حال گلپسرت چجوره😚😚😚

ممنونم سهاجونم دست بوسته 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
1651