1421
1363
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1045279 بازدید | 205722 پست
خب منم یاد بده😞

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           ورزش                                              گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۶۱ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪
بچه ها چالش ها رو میگین که منم شرکت کنم؟ 

چالش حلقه و طناب 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آموزش هشتک           ورزش                                              گروه؛ابی💙وزن شروع؛۹۰💙وزن فعلی؛۷۳.۳۰۰💙وزن هدف؛۶۵💙عشقم برو بچه های تاپیک بامدادخمار💙💙💙💙تیکرم مال هدفمه هدفی ک فقط ۶۱ روز دیگه مونده تا بهش برسم💪💪💪

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢 اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

خیلی بده مادر و بچه همرمان مریض بشن😖😖😖 

ایشاله که زود خوب میشین عزیرم😘😘😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
1436
هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆 اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله ز ...

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب یا جلو تاثیری نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حدیث جونم ببخشید من وزنمو اشتباهی بهت گفتم🤣🤣۸۲ ام الان تو کرفس دیدم ثبت کردم ۸۲ گفتم ای وای ب دوست ...

عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

وزن الان ۸۰شروع رژیم ۹/۷/۹۸با تاپیک بامداد خمار جون میرم برا رسیدن به هدفم فقط ۶۰کیلو 😍😍😍
1394
عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

شرمندت شدم🙈🙈

امید دارم انءشالله ۸۰ بشم اگر خدا بخاد البته این هفته شاید نتونم وزن کنم بمون دو هفته بعد یهو ببینم رفتم دهه ۷۰😍😍😍💪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب ...

از اون موقع ک گفتی کلا 250تا زدم نفسم گرفت گفتم یکم استراحت کنم 250تا دیگه بزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
چرا تو تاپیک شهرزاد اعلام نمیکنی

اونور کسی نیس اخه

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
اونور کسی نیس اخه

من الان دا م حلقه میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه آبی😍😍😍 وزن اول ۸۸. وزن فعلی ۶۸. وزن هدف ۵۸ مرسی از دوستای خوبم تاپیک بامداد خمار😍😙🤗😇 چالش ۶۳ روز. پایان تیکرم ۶۰ کیلو شدم😍😍
1418
عزیزم اونجا اعلام کن بلاخره کسی میاد من الان رفتم لایکتون کردم خوندمتونم😋😋

باشه عزیزم

گروه یک (سبز) وزن شروع : 75    وزن فعلی : 57.500    وزن هدف : 55          خدایا شکرت ک شرایط ازدواج منو عشقم رو ب زودی و ب راحتی فراهم کردی
مرسی عزیزم. خدارو شکر ما خوبیم. حال گلپسرت چجوره😚😚😚

ممنونم سهاجونم دست بوسته 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
1331