1232
1226
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 729970 بازدید | 145627 پست
خب منم یاد بده😞

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢 اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

خیلی بده مادر و بچه همرمان مریض بشن😖😖😖 

ایشاله که زود خوب میشین عزیرم😘😘😘

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1156
هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆 اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله ز ...

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
اینجاس😁😁

😂😂😂😂

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب یا جلو تاثیری نداره

حدیث جونم ببخشید من وزنمو اشتباهی بهت گفتم🤣🤣۸۲ ام الان تو کرفس دیدم ثبت کردم ۸۲ گفتم ای وای ب دوست ...

عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

وزن اولیه ۸۳.         وزن الانم۷۷🌻🌻🌻 وزن ایده آل ۵۳،،،،،،،،،هدف اول ۷۳😍😍😍😍بچه ها برا رسیدن به هدفم میشه برام  صلوات بفرستید.😘😘 تاریخ شروع رژیم از یک بهمن ۹۷
1221
من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

👏👏💪👍

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

شرمندت شدم🙈🙈

امید دارم انءشالله ۸۰ بشم اگر خدا بخاد البته این هفته شاید نتونم وزن کنم بمون دو هفته بعد یهو ببینم رفتم دهه ۷۰😍😍😍💪

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب ...

از اون موقع ک گفتی کلا 250تا زدم نفسم گرفت گفتم یکم استراحت کنم 250تا دیگه بزنم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
اونور کسی نیس اخه

من الان دا م حلقه میزنم

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۱/۸۰۰😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1167
مرسی عزیزم. خدارو شکر ما خوبیم. حال گلپسرت چجوره😚😚😚

ممنونم سهاجونم دست بوسته 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها کالری هویچ رو حساب. میکنید ؟

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۷/۹۰۰    هدف طلایی ۵۸.  💪به هدفم رسیدم ممنونمازبامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
1220