1147
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 569027 بازدید | 115334 پست
خب منم یاد بده😞

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤
بچه ها چالش ها رو میگین که منم شرکت کنم؟ 

چالش حلقه و طناب 

عشـــــق بیــــن من و تو❤                                                                           همــان لحظه ای اتفاق افتاد که هیچــــکداممان از گنــاه ❤                                                                  لبــــهایمان نترسیدیم❤

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

مث حلقه ک باید بزنی یاد بگیری طنابم باید بزنی تا یاد بگیری.....خب پاهاتو زیاد بلند نکن کوتاه بپر

من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

پسرم زندگیمه😍😍 💪💪وزن اول ۹۷😫 ...۹۶....۹۵...۹۴....۹۳........۹۱.۵..... مرسی از تاپیک بامداد خمار عزیز😘😘😘
دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢 اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

خیلی بده مادر و بچه همرمان مریض بشن😖😖😖 

ایشاله که زود خوب میشین عزیرم😘😘😘

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1158
هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆 اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله ز ...

بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

وزن شروع70❤67/600❤66/600❤65/800❤65/400❤65/700❤67😢❤وزن هدف 54
من چون قد بلندم پاهام خود به خود خم میشه 🤣🤣🤣

من نمیزارم خم شه صاف صاف میزنم🤤

اینجاس😁😁

😂😂😂😂

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۸/۳۰۰    هدف طلایی ۵۸م💪💪💪💪💪 ممنونم از بامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
بالاخره یاد گرفتم اروم بزنم زانومو خم نکنم ولی همچنان از جلو میزنم

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب یا جلو تاثیری نداره

حدیث جونم ببخشید من وزنمو اشتباهی بهت گفتم🤣🤣۸۲ ام الان تو کرفس دیدم ثبت کردم ۸۲ گفتم ای وای ب دوست ...

عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

وزن اولیه ۸۳.         وزن الانم۷۷🌻🌻🌻 وزن ایده آل ۵۳،،،،،،،،،هدف اول ۷۳😍😍😍😍بچه ها برا رسیدن به هدفم میشه برام  صلوات بفرستید.😘😘 تاریخ شروع رژیم از یک بهمن ۹۷
1140
عزیزی ان شاالله که این هفته میرسی به ۸۱

شرمندت شدم🙈🙈

امید دارم انءشالله ۸۰ بشم اگر خدا بخاد البته این هفته شاید نتونم وزن کنم بمون دو هفته بعد یهو ببینم رفتم دهه ۷۰😍😍😍💪

افرین عزیزم...هرچی بیشتر تمرین کنی یاد میگیری....اصولیش اینه ک از عقب بزنی ولی رو سوزوندن کالری عقب ...

از اون موقع ک گفتی کلا 250تا زدم نفسم گرفت گفتم یکم استراحت کنم 250تا دیگه بزنم

وزن شروع70❤67/600❤66/600❤65/800❤65/400❤65/700❤67😢❤وزن هدف 54
اونور کسی نیس اخه

من الان دا م حلقه میزنم

من دارم لاغر میشم😁😁😁😁وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی ۷۴😀😀😀وزن هدف؛👈۶۰💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1103
اونور کسی نیس اخه

عزیزم اونجا اعلام کن بلاخره کسی میاد من الان رفتم لایکتون کردم خوندمتونم😋😋

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
مرسی عزیزم. خدارو شکر ما خوبیم. حال گلپسرت چجوره😚😚😚

ممنونم سهاجونم دست بوسته 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

بچه ها کالری هویچ رو حساب. میکنید ؟

قدم »»»۱۶۰.   وزن اولیه»»»»»۷۱. وزن فعلی۵۸/۳۰۰    هدف طلایی ۵۸م💪💪💪💪💪 ممنونم از بامداد خمار عزیزم و شهرزاد جون و همه بچه های تاپیک بامداد خمار خیلی کمکم کردین تا به هدفم برسم . عاشقتونم و همیشه دعاگوتون هستم 😘😘😘
1170