1147
1254
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 806135 بازدید | 161566 پست
خداروشکر یکی مثل من هست

کلا یکی یا دوتا میزنم نیم متر میپرم هوا

جدیدا کسی جوابمو نمیده توی تاپیک😢

توی تاپیک شهرزادم گفتم برو ببین

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀

چه ها من حالم داغونه بدن درد شدید

استخون درد شدید دارم گلومم چرک کرده.بچمم از اونور افتاده خیلی تب داره😣😣😣

بیچاره شوهرم اومده سوپ‌گزاشت برامون.همشم میوه میده خرما فک کنم از مجازم بزنم بالا.واقعا داغونم😭😭😭

تازه کبودیای حلقه هم افتضاه میدرده😯😯😯

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

سلام به همه. امروز شهر ما خیییییییلللیییی سرد بود. اما من از رو نرفتم. غروب یکساعت پیاده روی کردم.‌الانم میخوام نیم ساعت حلقه بزنم. ظهر غذای نونی خوردم شامم یه دونه تخم مرغ آبپز هست🙃🙃🙃. 

شوهرم شبکاره .بعد از اینکه رفت سرکار دوبا ه نیم ساعت حلقه و چالشارو میرم😁😁😁😁

اینجور موقع ها شهرزاد نمیاد یه تشویق کنه😒😒😒😒 حالا یه چیزی بخودم سریع میاد حواله ام میده به یکشنبه😢😢😢😢😢😢😢

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
1258
چه ها من حالم داغونه بدن درد شدید استخون درد شدید دارم گلومم چرک کرده.بچمم از اونور افتاده خیلی تب ...

خوب باید ماسک میزدی که پسرت ازت نگیره. 😞😞😞😞 طفلک بچه........

برید دکتر دارو میده خوب میشید. 

من دارم لاغر میشم 😎😎😎وزن اولیه ۸۸🙈🙈🙈وزن فعلی۶۹😐😐😐😐وزن هدف؛👈۶۰😋😋💪💪💪💪مرسی از دوستای خوبم (تاپیک بامدادخمار)😙😙😙😙😙❤❤❤
میخوای شب تولد خودت رو خفه کنی

خفه که .میخوام حداقل بتونم چیزی بخورم😁😁😁

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
انشالله زود خوب بشی😘😘

ممنون😍😍

پسرم زندگیمه😍😍😍قد ۱۷۲☺وزن اول ۹۸😩😩.....۹۷.....۹۶....۹۵....۹۴....۹۳.....۹۲.....۹۱......۸۹.۹هدف اول ۸۵...هدف دوم ۸۰💪💪💪💪💃💃💃💃💃من میتوانم😁باتشکر از تاپیک بامداد عزیز و دوستای گلم🌹🌹🌹
کلا یکی یا دوتا میزنم نیم متر میپرم هوا جدیدا کسی جوابمو نمیده توی تاپیک😢 توی تاپیک شهرزادم گفتم ...

🤣🤣🤣من اصلا پاهامو بلند نمیکنم مویی طناب رد میکنم😌😌

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
چه ها من حالم داغونه بدن درد شدید استخون درد شدید دارم گلومم چرک کرده.بچمم از اونور افتاده خیلی تب ...

وای خیلی بده منم همینطوریم🤧🤧🤧

8
سلام به همه. امروز شهر ما خیییییییلللیییی سرد بود. اما من از رو نرفتم. غروب یکساعت پیاده روی کردم.‌ا ...

😆😆😆😆😆😆

جوکر:چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخام؟!اونایی ک منو ب اینجا رسوندن هیچوقت ازم معذرت نخواستن...
کلا یکی یا دوتا میزنم نیم متر میپرم هوا جدیدا کسی جوابمو نمیده توی تاپیک😢 توی تاپیک شهرزادم گفتم ...

من پشت هم میزنم ولی از جلو

اصن اشکال نداره مهم اینه طناب میزنیم

بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
خوب باید ماسک میزدی که پسرت ازت نگیره. 😞😞😞😞 طفلک بچه........ برید دکتر دارو میده خوب میشید.&nbs ...

دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢

اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر شوهره😄😄   بالشت پَرِه😄😄                     نگو ک دلم آب افتاد    دلم ب تاپ تاپ افتاد😃😃😃😃😃

هی ب بنده خدا بگو خر است خر است😒😒بیا سوپم ک برات پخته چته دیگه😆😆

اخی حسین عزیزم😔😔😔انءشالله زودی خوب شه بچم

خودتم همینطور😘😘😘

1257
دوتایی باهم گرفتیم دیروز خونه خاهرم.😢 اره داروهامو گرفتم نگران پسرمم.بچه از صبح فقط شیر خورده😭

کیارشم هیچی نخورده هیچی😔😔😔فقط دوتا شیشه شیر

تو روزش دمنوش و قهوه و هویج و سالاد بخور کمی ‌ تو تولد کمی بترکون😂

باشه چشم😘😘😎😎

1252