1147
1267
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 811148 بازدید | 162445 پست
خیلی کارم بد بوده روم نمیشه ووتر جحبح میدم نگم😔

اگه اونجوری ک دوستمون گفت باشه حالا نوبت تو ک مثل قبلا اون باشی عشق بده بهش غرورت رو بزار کنار با حرفت زدن خوبش کن با کارت بهش بفهمون بهش ک هنوز دوسش داری

بدبختیم اینه چیزی نمیگه .به روم هم‌نمیاره منم حرف میزنم چیزی نمیگه  فقط سرد 😔 به خواسته ام که ...

داره واست ناز میکنه.فقط یه راه داره صبر و خوب بودن!برای من ک جواب داد یه روزگاری پس گوش بده به حرفم.خودتم دیگه بحثشو‌پیش نیار حداقل بعداز مدت زیادی ک خوب بودی و حس کردی داره خوب نرم میشه

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1258
اصلا زرنگ و با سیاست نیستم‌😭 

مهربون و خوب باش سیاست نمیخواد.خودت هر لحظه بهش یاد آوری میکنی چیزی ک دلش رو شکسته بعد انتظار داری فراموشش کنه!؟

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
اصلا زرنگ و با سیاست نیستم‌😭 

مواظب باش هیچ جوره اماحانت نکنه.هر لتفاقی افتاد فکر کن داره امتحانت میکنه وسعی کن کار اشتباهی نکنی

8
خیانت کردی چون توعشق بدتر از خیانت کردن وجودنداره

بهش میگم منم میگه نه بدتر بوده!من که عقلم نمیرسه دیگه ولی خب درست نیست در مورد اشتباهش کنجکاوی کنم

مرسی بچه ها. ولی نمیدونم چرا دلم آشوبه انقدر 🌹🌹 خیلی ماهین همتون . 

منم دلم خیلی اشوب بود امشب و گند زدم ب رژیمم.خودم خجالت کشیدم از خودم دیگه!صلوات بفرست اروم بشی.برا منم دعا کن لطفا

اگه اونجوری ک دوستمون گفت باشه حالا نوبت تو ک مثل قبلا اون باشی عشق بده بهش غرورت رو بزار کنار با حر ...

دقیقا

گل گاو زبون شنیدم دم کنی بخوری خوبه

اون واسه اعضاب ناراحته نه استرس فکر کنم ولی شایدم خوب باشه چون آرام بخشه درکل

1226

بچه ها جون من فعلا برم.ان شالله خدا به همه مون کمک کنه.بعدا صحبت میکنیم دوباره.شبتون خوش

تازه شوهرم میگه الان یکو نیم میخرن میگه به قیمت خریده من باور نکردم میگم الکی میگه منو آروم کنه آخه ...

ان شالله خیره

1241