1147
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 569014 بازدید | 115333 پست
مچشو تو ي تايپيك لاغري ديگه گرفتم😂🤣🤣زي زي گولوي خائن كوووجاييي🔫🔫🔫

اون ک تاپیک لاغری نبود😭😭😭

بیچاره چاره میخاست برا لاغری😂😂😂😂

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الکی الکی تیکر لاغریمون ب تیکر بارداری تبدیل شد😁    برا همه مادرهای چشم ب راه دعا میکنم❤❤❤
نمیدونم ولی طوری نشدم تا حالا خخخخخ تو فامیل ب سگ جونی معروفم خخخ

عزیزم فوق فوقش روزی یه لیوان چای سبز بخور

زیاده روی هیچ وقت خوب نیست

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

آره عزیزم می‌خوام برم آزمایش بدم .

گلم ضمنا بهترین روز برای چک کردن تیروئید روز سوم پریود هست، اگه بتونی اون روز بری، بهتره

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     
فدات بشم خوبم کیارشم خوبه مرسی خودت چطوری خوبی؟زندگی چطوره؟نی نی نداری منم خوشحال شدم باورت نمیشه ...

نه نینی که ندارم فعلا داریم درمان میکنیم و هزینه میدیم برا یه نیم وجبی که منت بذاره و بیاد تو دله من

ممنون عزیزم لطف داری

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا هم بگن بابایی ریش داره بوس نه...💑👨‍👩‍👦‍👦👬شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰
1156
خوش گلدين،دختر من خوابه،اما شوهري قهره باهام😒😒ميگه بيا سوسك كشي،گفتم برو بابا 🤣🤣🤣

میرفتی میکشتی خب چ کاریه میگی نه کلی کالری میسوزونه بابا منکه با اشاره میرم سوسکی خخخخخخخ

وزن شروع ۸۳😢🏃‍♀️ وزن فعلی 72هدف اول ۷0💪هدف دوم 68 هدف سوم65  وووووو هدف طلایی 60
اره هرکاری میکنم رو۷۳میمونم،اه

بدن ب این وزن عادت کرده کم میکنه ولی نا بخوری میشه این وزن من هربار میاورومش ۷۰بازمیخوردم و میرفت بالا ولی این مدت هیچ اضافی نخوردم تا ردش کردم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍وزن فعلی۶۵.۳۰۰😖وزن هدف۶۰😍😎
8
زي زي گولو ستون پنجمه😂😂😂

عه جدی😃😃اگه بیتلبیتی کرده اطلاعات سری رو لو داده بگو قیمه قیمش کنم بدم بچه ها صبحونه ی بعد فست بزننش بر بدن😁😁😈😈

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪
بچه ها به نظرتون تو ۶ ماه میشه ۲۰ کیلو کم کرد؟!

اره اگه رعایت کنی حداقل ۲۰ کیلو کم میکنی اگه بدنت روال عادی رو بره و همه نکاتو رعایت کنی تقریبا ماهی حدودا ۴ کیلو کم میکنی

.دنیا به زن‌های مقاوم‌ نیاز دارد؛ زن‌هایی که بی‌توجه به محیط پیرامون‌شان، مشتاق، سرزنده و پرانرژی هستند؛ زن‌هایی که از گفتن حقیقت یا بیان اعتقادات‌شان نمی‌ترسند؛ سرشار از استعداد، عاطفه و مهربانی هستند؛ خودشان را با مردها مقایسه نمی‌کنند یا با سایر زن‌ها نمی‌جنگند، بلکه همه‌ی انسان‌ها را همان‌طور که هستند، می‌بینند و همواره در جست‌و‌جوی زندگی بهتر و عشق پایدار هستند.😍😋💪

دخملو خواب بد دید بیدار شدم حالا کی منو بخوابونه😞😞اینقد تو بغل گودزیلای بیچاره وول میخورم  الان اونم بیدار میشه🤣🤣🤣

1167
هنرمند کی بودم من😉😉واسه مامانم کیک درست کردم

دستورش رو میشه برام بفرستی لطفا؟؟

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم.تیکر ارزومه.دو قلو پسر.صداشون کنم مهدیار میکائیل عشقای مامان بیاین بغلم بریم سهمیه بوسمون رو از بابا بگیریم.اونا هم بگن بابایی ریش داره بوس نه...💑👨‍👩‍👦‍👦👬شروع رژیم باhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدیدتاریخ شروع:۱۳۹۷/۱۰/۲۸ وزن اولیه:۸۷ وزن فعلی:۸۱ وزن هدف:۷۰

سلام دوستای خوبم روز خوبی داشته باشید❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
835