1177
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 649177 بازدید | 130378 پست
سه ماه

خيلي خوبه مباركه☺️☺️

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سلام عشقا ، عاقا ما با لباس و بدون لباسمون تو وزن امروز ۸۰۰ گرم فرقشه کدومو حساب کنم 😁بامداد خودش گ ...

بدون لباس  

چقدر کم کردی ؟

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظار تو ♥️
الهه جونم من یه کاربد کردم به جای ۲تا ساقه طلایی ۴تاخوردم که میانوعدم شد۲۲۴کالری البته هنوز تا پرشدن ...

نه عزیزم اشکال نداره شام کمتر بخور 

استرس_ممنوع#  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظار تو ♥️
1156
من رسیدم به ۸۰ کیلو🤗ممنون از بامداد عزیزم اگه نبود من این راهو هیچ وقت پیدا نمیکردم😘❤

سلام آفرین 👌😍

قربونت 😘

چرا امروز وزن کردی ؟؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظار تو ♥️
عزیزم من فک کردم اگه ورزش نکنیم باید ۱۰۰تا از کالری مجازمون کمتر بخوریم نه ۳۰۰تا😭😭😭😭اینجوری یعنی ...

نه عشقم اونو گفتم وزن ضربدر بیست منهای  سیصد چون ورزش نداره 

ما که خودمون همیشه وزن رو ضربدر بیست منهای صد میکنیم اینجوری که گفتم ۲۰۰ تا کمتر میشه نه ۳۰۰ 

چون معمولا یک روز درمیون با یکساعت ورزش حدودا۲۰۰ تا میسوزونیم پس از کالری روزای معمولیمون ۲۰۰ تا باید کم کنیم اگه ورزش نداریم روز فست هم که همون ۵۰۰ خگخ هم اشکال نداره تا ۱۰۰۰ باشیم حتی 

ولی بنظرم همون وزن ضربدر بیست منهای صد باشه بهتره ورزش هم داشته باشیم که متابولیسم پایین نیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظار تو ♥️
سه تا چهار واحد  مثلا اگه موز و پرتقاله ۳ واحد ولی میوه های کوچیک تر چهارتا

ممنون

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
چطوریه؟؟؟؟

گذاشتم دستورشو بالاتر

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن
8

📣📣📣📣📣📣📣📣📣

بچه ها بیایید یه چالش دارم 😎😎😎

چالش هشتگ انگیزه 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻   انگیزه#  

‍ 

اینجوریه که هر روز همه تو تاپیک یه دلیل یا یه انگیزه و هدفتون برای لاغری رو بنویسید و در آخر انگیزه# بزارید تا همه بتونن تو قسمت مربوط به هشتک انگیزه ببیننش خودتون هم هر وقت انگیزه و ارادتون کم شد میتونید برید و بخونیدش خیلی تاثیر داره 

میتونید جمله تون خطاب به خودتون یا به دوستتون باشه یا مثلا فکر کنید من اضافه وزن دارم و تازه میخوام رژیمو شروع کنیم ازتون میخوام بهم انگیزه بدید شما چی میگید بهم یا مثلا وقتی میخواستید رژیمو شروع کنید چه فکری تو سرتون بود 

یا اینکه میتونید از حستون وقتی که اضافه وزن داشتید بنویسید از نگاه اطرافیان و... 

و حسی که وقتی میرید رو ترازو و وزنتون کم شده بنویسید 

این چالش اجباریه برای همه و حتما اول یا آخرش انگیزه# رو بزارید 

( بچه هایی که بلد نیستن هشتک بزارن باید #‍ رو بزارن و بدون فاصله کلمه رو بنویسن بعدش فاصله بزارن آبی میشه )

چالش رو میزارم تو امضام که راحت پیداش کنید 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوش است انتظار تو ♥️
بدون لباس   چقدر کم کردی ؟

۸۰۰ گرم 😊 

خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم براهشیم 💞 شروع رژیم با تاپیک بامداد خمار جون ۹۷/۸/۲ با وزن ۹۵/۱۰۰ 😣الان ۸۲🙂هدف اول ۷۰😁هدف اصلی۶۰😄
1167
بدون لباس یا با لباس نازک 

بامداد جون منم ازت سوال پرسیده بودم . کاش جواب میدادی عزیزم

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     

انگيزه# وقتي ميرم مغازه فروشنده بگه سايز شما تنه مانكنه😍😍

میخوانمت؛ و تو جهان جانت را در رژرفای قلبم فرو میریزی...راستی کدام نقطه ی جغرافیایی دلم ایستاده ای ،که اینگونه هوای چشمانم بارانیست؟!دوستت دارم رفیقِ جانم...💕همسرم بهترین بهترین من است💕

من یکی از مشغله های ذهنیم برطرف شد.حالا سونو دادم.شکر خدا چیزی از بقایای سقطم باقی نمونده.

ایشالا تا آخر بهمن ۵کیلو کم کنم.

اسفند تثبیت کنم.

بعدش برم واسه اقدام بارداری.

لاغر میکنم که حداقل بعد از زایمانم زحمتم کمتر بشه واسه آب کردنه چربیام و بارداری راحتتری داشته باشم.

انگیزه#  

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انگیزه#  از بس همه چه توی فامیل چه توی آشناها و دوستا، همه بهم گفتن چاق، خسته شدم. نمیخوام دیگه کسی اینجوری بهم بگه

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     

انگیزه#  جذاب بودن و افزایش اعتماد به نفس

اعتماد به نفسی که لاغر کردن میده، با هیچ چیز دیگه ای قابل مقایسه نیست

1190