1093
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 449151 بازدید | 90846 پست
خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

سها جونم سلام خوبی میشه لطفا سوالمو جواب بدی مرسی گلم یکم بالاتر نوشتم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
سلام بچه ها کاهش وزن همتون مبارکتون باشه من با افتخار از۸۰رسیدم امروز به ۷۸،۵۰۰ قربون شماهابرم من خی ...

خیلی عالیه

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800

شوهر منم همینه☹️☹️ انشالله خدا اجرش رو بده بهتون  منم شوهرم هرچی بی احترامی میکنن فقط سکوت می ...

شوهر من که فکر نمیکنه دارن بی احترامی میکنن😂 کاش لااقل فکرشو میکرد یکم دلم خوش بود 😒خدارو شکر که شوهرتون موفق تر از بقیست

شوهر منم تحصیلاتش بالاتر از بقیست و شغلش اداریه وگرنه پول بقیه بیشتر از اینه😂😂😂 پول خیلی خوبه خیلی😆😆

من اومدم سرم زدم الانم سرم تو دستمه😞

سلام عزيزم،،، الهي،، زودتر خوب شي عزيزم😘😘😘

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي٨١،،، وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍
1082

ایخدا چرا آخه😯😯😯😯

سلام مائده جونم 😍😍😍😍

الهی فدات شم ایشااله زودتر خوب بشی این بار دومه سرما میخوریا خیلی مراقب خودت باش 😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه ...

عزیزم به احتمال زیاد بیشتر ازین کم کردی 

مبارکه عزیزممم😙😙😙

ایخدا چرا آخه😯😯😯😯

به خاطر همون سرماخوردگی😔😔

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیروز یعنی 24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
سلام مائده جونم 😍😍😍😍 الهی فدات شم ایشااله زودتر خوب بشی این بار دومه سرما میخوریا خیلی مراقب خو ...

میبینی مریم جون

سرما منو دوست داره مثل اینکه😭😭😭

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دیروز یعنی 24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1101
میبینی مریم جون سرما منو دوست داره مثل اینکه😭😭😭

عزیزمی سعی کن با کسایی که سرماخوردن در تماس نباشی 

من بیچاره که از ترسم جایی نمیرم تازه همش میترسم دختر بزرگم از دوستاش تو مدرسه بگیره بعد ماهم بگیریم خیلی سخته آخه 😥😥😥

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سهااااااااا

ها بله  

بچه ها اگ امروز سکته نکنم نمیرم بخدا تا صد ساله دیگه زنده میمونم پارسال همین موقع خونه مادر شوهرم ک ...

وااااای الی من 8سال با مادرشوهرزنذگی کردم سه ماه جداشدم یعنی پیرشذم پیر بخذا قسم کشتنم من زنذگیم رو احترامه همیشه میگم ومیخام تواین دنیا بااحترام زنذگی کنم با همه اذمها خداییش 32سالمه ب نوزادم حتی احترام میزارم امااین لامصب چ بلاهایی ک سرم نیاوردن عید گوشیمو ازپسرم گرفته بودن و پیامامو خونده بودن حالا ببین چی ازاین بیشتر ادمو اتیش میزنه من هیچی نگفتم ب وجود کثیفشون اما شوهرم بشون گفت فقط ب شوهرم فرصت دادم تااخر شهریور ک زمینتو بفروش جدام کن یاایتک طلاق فقط یک کلام شوهرمم خانوادشو خوب شناخت تواین 8سال همیشه میگفت هیچوقت فکرش نمیکردم خانوادم انقدر گرگ باشن ی جاری دارم 15ساله با خانواده شوهرم قهره باورتون نمیشه دخترشو 1/5سالکی دیدن الان دختره 15سالشه دخترخالشونم هست اماببین چ کردن باش ک دخترخالشون 15ساله نمیادو نخواهد امد ارزو میکنم فقط خدا رهات کنه ک من 3ماه دارم میفهمم زندگی یعنی چی 8سال عمرم تلف شد 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
1090
قربونت برم عزیزم نه بابا من اصلا بهش فکرم نمیکنم وقتی دوستای خوبی مثل شما ها دارم حالا اون یه نفر می ...

تولدت مبااااااااارک ایشالا 120 ساله بشی عزیزم

یه عده هم هستند خیلی خوب بلدن " ادا "دربیارن!!!!     مثلا ادای روشنفکری، یا ادای پختگی فکری، یا...... اما حتی از چهل کیلومتری طرف بوی کج فهمی و یا حتی نفهمی طرف خیلی راحت به مشام میرسه     
ها بله    

عزيزم ميگم جريان اين تخما چيست ؟؟ ب من هم وگو؟؟؟؟

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي٨١،،، وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍
به خاطر همون سرماخوردگی😔😔

عزیزممم😟😟😟😟 خیلی مراقب خودت باش .امسال من هرکی رو میبینم سرماخورده هنوز خوب نشده. منخودمم خوب شدم ولی سرفه ولم نمیکنه

لامصب ویروسا جون سخت شدن. 😡 شایدم ما بیجون شدیم😞

عزیزم رفتی خونه بیشتر بخودت برس بدنت ضعیف شده اینجوری اذیت میشی 

عزیزم به احتمال زیاد بیشتر ازین کم کردی  مبارکه عزیزممم😙😙😙

فدات بشم برا ت هم مبارکا باشه

1089