1147
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 571757 بازدید | 115843 پست
مرسی قشنگم😍😍😍😍 مریم جون دیگه روی ترازو نمیری؟😆😁

نهههههههههههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

دیشب  به اصرار همسری رفتم ۵۸ بودم 😁😁😁😁

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام بچه ها کاهش وزن همتون مبارکتون باشه من با افتخار از۸۰رسیدم امروز به ۷۸،۵۰۰ قربون شماهابرم من خیلی خوشحالمممم خیلی بهم انرژی میدید شماها خدا شماهارو رسونده 

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم 

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

☹️☹️☹️ منم با مادرشوهرم زندگی میکنم دقیقا همینه وضعمون هر مشکلی پیش بیاد شوهر من باید خرج کنه و درس ...

حالا شما با مادرشوهراتون زندگی میکنید وضعتون اینه ما هم که زندگی نمیکنیم همین وضعو داریم

من خودم دیشب از فکر بعضی رفتارای خانواده شوهرم با شوهرم نمیتونستم درست بخوابم

یه شوهر اسکول هم دارم یعنی به ذهنش خطور نمیکنه مثلا فلان کار خانوادش  بی احترامی بخودش و بمن و دخترمه

.روز بروز بیشتر احترام میذاره و دلسوزشون میشه.البته وظیفشه احترام بذاره ولی خب خله تمام بی احترامیای اونا رو زیر احترامات خودش قایم کرده مبادا گندش دربیاد 

1157
سلام بچه ها روزتون بخیررر     من نیم کیلو کاهش داشتم.البته دیشب فستم خراب کردم اونم با ام ...

سلام عزیزم مبارک باشههههه😍😍😍

سلام بچه ها کاهش وزن همتون مبارکتون باشه من با افتخار از۸۰رسیدم امروز به ۷۸،۵۰۰ قربون شماهابرم من خی ...

آفرین عزیزم عالیههههههه😍😍😍😍😍😍

سلام عزیزم مبارک باشههههه😍😍😍

مرسی عشقممم

سها باورت میشه من یه فست درست نگرفتم.همشو از عصر به بعد به بدترین شکل خراب کردم

دیگه نمیخوام فست بگیرم مثل ادم بخورم بهتره تا شب حمله کنم به غذا  

نهههههههههههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 دیشب  به اصرار همسری رفتم ۵۸ بودم 😁😁😁😁

عزیزممم😂😂😂 

تو و شهرزاد جون نمونه ی بارز دوتا تثبیتی موفقید😙😙😙😙

مرسی عشقممم سها باورت میشه من یه فست درست نگرفتم.همشو از عصر به بعد به بدترین شکل خراب کردم دیگه ن ...

خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

1125
من رفتم روى ترازو يك كيلو كاهش داشتم ولى دلم ميخاست بيشتر از اينا باشه ٦٠ بودم شدم ٥٩

بابا دهه عوض کردی این عاااالیهههههه

مبارک باشه گلم😙😙😙

خب عزیزم اگه واقعا برات سخته نگیر . فستارو زیر 1000 ببند و کم کم تو وزنای پایینتر فستتو با 500 ببند

زیرر۱۰۰۰ هم نمیشه نهایت ۱۲۰۰  

به شدت وقتی محدود میکنم خودمو حریص میشم وگرنه در حالت عادی شاید انقدر برام مهم نباشه.مطمئنم اگه فست ها رو میگرفتم خیلی زودتر وزنم کم میشد

سها ۴ کیلو دیگه دارم تا دو رقمی شدن  

آفرین عزیزم عالیههههههه😍😍😍😍😍😍

مرسی گلم دیشب نمیخواستم وزن کنم گفتم تا هفته دیگه بمونه اما انگیزه نداشتم گفتین وزن کن الان خیییلی انرژی گرفتم خداروشکر 

وزن شروع ۸۳ وزن فعلی ۸۰ و ۷۸،۵۰۰ و  هدف ۶۸ انشالله من میتونم 
عزیزممم😂😂😂  تو و شهرزاد جون نمونه ی بارز دوتا تثبیتی موفقید😙😙😙😙

نه بابا حالا شهرزادو بگی چرا تازه ۱ کیلو هم کم کرده تو تثبیت 😊😊😊 من که یک کیلو اضافه کردم😁

ولی سها جون خودمو تو اینه میبینم فک میکنم جم تر شدم ولی سایز که میزنم همونم 😑 فک کنم توهم زدم😀

وقتی شهرزادو میبینم اینقد ورزش میکنه بخدا اینقد انرژی میگیرم که نگو خدا خیرش بده کلی انگیزه میده به آدم.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سلام سها جون خوبي؟؟؟ قضيه اين تخما چي بيده؟؟؟؟🍥😜

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي،،،7۷- وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍
1103
حالا شما با مادرشوهراتون زندگی میکنید وضعتون اینه ما هم که زندگی نمیکنیم همین وضعو داریم من خودم دی ...

شوهر منم همینه☹️☹️

انشالله خدا اجرش رو بده بهتون 

منم شوهرم هرچی بی احترامی میکنن فقط سکوت میکنه بازم کاری از دستش بربیاد انجام میده براشون ولی دارم میبینم از خواهر برادراش موفق تر تو زندگی و کارش

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800

سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه بعد پنج روز چنان وحشتناک میشه بیاوببین امروز وزن کردم 600گرم کم کردم بنظرتون بیستر کم کردمه و مال ورم پری هست ک نشون نداد ترازو ؟

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
سلام بچه ها روزتون بخیررر     من نیم کیلو کاهش داشتم.البته دیشب فستم خراب کردم اونم با ام ...

مبارک باشه

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800
سلام بچه ها خوبید دیشب گفتم روز 4پری هستم منم ک مشکل دارمو الان 4روزه اوله ولی خب خیلیییی کمه همیشه ...

سلام عزيزم،،، مرسي ك جواب دادي،،، اره مال همونه قشنگ يك كيلو رو كم كردي😇😇

وزن اوليه ٩٤،، وزن فعلي،،،7۷- وزن هدف ٦٥،،،شروع رژيم ٥  آذر ٩٧،،، من ميتونم💪🏾💪🏾مرسي از تاپيك بامداد جون و الي و دوستان😍

من اومدم سرم زدم

الانم سرم تو دستمه😞

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا  24 بهمن بهترین صدای عمرمو شنیدم صدای معجزه تو، صدای تپیدن قلب کوچولویی که با معجزه بهم هدیه دادیش😍😍😍25 اسفند بازم بهم ثابت کردی معجزه ها وجود دارن و من شیطونی کردن تو دلی کوچولومو دیدم😍😍😍خودمو معجزه تو به خودت میسپرم، انشالله که سالم و سلامت بیاد تو بغل من و عشقم🙏🙏🙏🙏
1170