1177
648
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 650428 بازدید | 130639 پست
😆😆😆 هیچ نوع خوراکی رو اونجا نخوردم 😆آووردم خونه و خوردم😆 کاملا بقولم پایبند بودم😂

😀😀😀

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800
سلام سها خوشگلم 😘😘😘❤️❤️

سلام عزیز دلم😙😙😙

منم کاهشم رو اعلام کنم😆البته هنوز دسشویی نرفتم و بعد از اون هم دوباره وزنمو اعلام میکنم😆

700 گرم کاهش داشتم😆 این هفته غذامو رعایت کردم ولی بدلیل مشغله ورزش نداشتم 

احتمالا بعد از دشوری بجای 700 گرم یکیلو کاهش رو خواهم داشت😆

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

سها ازت معذرت میخوام ولی یه چیزی بگم🙈🙊🙈

منو شوهرم با هم رژیم میگیریم از اون تخم شربتی و عرق زیره که دستورش رو دادی درست کردم هر روز میخوریم

امروز اومدم از شوهرم بپرسم خورده یا نه نمیدونم چرا این اومد تو دهنم امروز تخم سها خوردی؟ 🙈🙊🙈 البته نفهمید سریع درستش کردم

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800
1156
ممنونم خوشگلم من واقعا منتظر کادو نیستم ولی توقع یه پیامی یه چیزی را داشتم حداقل.

شکوه جون تولدت مبارک عزیزم😙😙😙😙 ایشالله همیشه توی زندگیت موفق و سربلند باشی😙😙😙

سلام مریم گلی صبحت بخیر عزیزدلم .خوبی عزیزم؟

سلام شکوه جونم صبحت بخیر عزیزم

تولدت مبارک انشااله ۱۲۰ ساله بشی کنار دختر گلت مهربونم امروز خیلی شاد باش و به هیچی فکر نکن و خوش بگذرون خوشگلم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلااااااااام  صبح قشنگ دوستای خوشگم به خیر و خوشی❤ امیدوارم امروز خدای مهربون بهترین تقدیرو بر ...

ای جانم تولد دختر گلت مبارک 😙😙😙😙 ایشالله همیشه تنش سالم باشه و عمرش بلند و سایه ی پدر و مادر بالا سرش باشه😍😍😍 از طرف من یبوس گنده از لپای چالدارش بکن😙😙😙

😆😆😆 هیچ نوع خوراکی رو اونجا نخوردم 😆آووردم خونه و خوردم😆 کاملا بقولم پایبند بودم😂

سلام سها جونم خوبی عزیزم من عاشق صداقتتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد.             به هدفم رسیدم😀😀😀😀😀😀😀😀😀                بامدادخمار ازت ممنونم 😙😙😙😙😙😙😙😙          دوستای عزیز تاپیک بامداد خمار ؛ عاشق همتونم.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
سلام عزیز دلم😙😙😙 منم کاهشم رو اعلام کنم😆البته هنوز دسشویی نرفتم و بعد از اون هم دوباره وزنمو اع ...

خیلی عالییییییی😉😉😉😉😉😉😉

تبریکککککککک😙😙😙😙😙😙😙

8

بچه ها اگ امروز سکته نکنم نمیرم بخدا تا صد ساله دیگه زنده میمونم

پارسال همین موقع خونه مادر شوهرم ک طبقه پایین نَم زد گفت مشکل از حمام شماس

ماهم کل حمام کَندیم نزدیک یک میلیون خرج کردم کل حمام کندیم اما مشکل از ما نبود بخاطر خونه برادر شوهرم بود...

حالا این ب کنار گذشت رفت

الان اومده میگه برین روی پشت بوم

رفتیم میبینیم ایزوگام ها سوراخ شده

حالا من موندم این کی رفته روی پشت بوم ما اصلا...ک دیگه و میگه

الان بخوایم ۸۵متر ایزوگام کنیم قشنگ بیچاره میشیم😫😭

همین جوریشم ب وحید میگم پول میگه ندارم

دیگه اونجوری ک بدتر

یک تیکه از دیوار اتاق خواب خراب شده

چند وقته میکم درست کن میکه پول ندارم

دیروز رفتم دم مغازه وحید دیدم

کل مغازشو گچ سفید کرده

کانکس گذاشته

دوربین مخفی گذاشته

بعد برا من پول نداره

بخدا حالم بده چکار کنم

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
سلام مبارکه سها جون😍😍😍😍

سلام عزیزم😙😙مرسی 😍😍

من یه هفته درمیون استوپم😂😂 روند کاهشم تخمیه😆😂😂😂

سلااااااااام  صبح قشنگ دوستای خوشگم به خیر و خوشی❤ امیدوارم امروز خدای مهربون بهترین تقدیرو بر ...

سلام الناز جون امیدوارم امروز بهترین روز باشه براتون 

همیشه خوشو سلامتو شاد کنار هم باشید 

تولدش مبارک آویسای خوشگل🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

سلام عزیز دلم😙😙😙 منم کاهشم رو اعلام کنم😆البته هنوز دسشویی نرفتم و بعد از اون هم دوباره وزنمو اع ...

مبارک باشه عزیزم😘

اقا نرو دشوری کاهشامون اندازه هم باشه😀

سها ازت معذرت میخوام ولی یه چیزی بگم🙈🙊🙈 منو شوهرم با هم رژیم میگیریم از اون تخم شربتی و عرق زیره ...

😂😂😂😂😂😂

عزیزم چه اشکالی داره یروز هم تخمای من برند بشه😂 

اتفاقا تلفظ تخم سها راحت تر از تخم شربتیه😂

1179
سلام سها جونم خوبی عزیزم من عاشق صداقتتم😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

فدات عشقم😙😙😙😙😙 

خیلی عالییییییی😉😉😉😉😉😉😉 تبریکککککککک😙😙😙😙😙😙😙

مرسی قشنگم😍😍😍😍 مریم جون دیگه روی ترازو نمیری؟😆😁

😂😂😂😂😂😂 عزیزم چه اشکالی داره یروز هم تخمای من برند بشه😂  اتفاقا تلفظ تخم سها راحت تر از ...

اره اینقد اینجا بچه ها گفتن تو دهنم افتاده😀

مبارک باشه عزیزم😘 اقا نرو دشوری کاهشامون اندازه هم باشه😀

مرسی عزیزم😙😙 اتفاقو نظر خودم همینه دشوری نرفته وزنمو وارد کنم که هفته دیگه اگه کاهش نداشتم لااقل سیصد 400 گرم ازین هفته طلب داشته باشم😂😂 

بچه ها اگ امروز سکته نکنم نمیرم بخدا تا صد ساله دیگه زنده میمونم پارسال همین موقع خونه مادر شوهرم ک ...

من نمیدونم ایزوگام سوراخ شده تو چرا شورشو میزنی 😬 کیون لق شوهرت اصلا بتو چه مربوطه 

من موندم بخدا تو کارت خونه ی یکی دیگست .پسرشون هم یکی دیگست بعد تو ناراحتی که چرا ایزوگام خرابه خونه نم داده

وقتی شوهرت بیخیاله تو ازون بیخیالتر باش 

وقت سقف خونش چکه کرد مجبوره درستش کنه این وسط نیازی نیست تو شور بزنی 😡

835