1061
44
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 456590 بازدید | 92122 پست
سلااااااااام  صبح قشنگ دوستای خوشگم به خیر و خوشی❤ امیدوارم امروز خدای مهربون بهترین تقدیرو بر ...

توووولدش مبارکککککک

پیشاپیش فرا رسیدن                                        خرید های هول هولکی👠👜👚.                   بدو بدو های الکی🏃🏃.                                  بشور بساب های بیخودکی🚿🛁🚰.                 شستو شو های زیادکی🚽🚿🏠💧.                 بر تمام بانوان ایرانی دست تنها مبارک😁😁😁
سلام شکوه جونم تولدت مبااااااااااااارککککککک🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍰🍰🍰🍰🍰🍰🍰❤❤❤❤❤❤❤❤❤انشالله صد سالگیتو کن ...

سلام بروی ماهت قشنگ ترینم خیلی ممنونم به خاطر این همه انرژی که بهم دادی فدات شمم آدم دوستای خوبی مثل شما داشته احتیاج به هیچی دیگه نداره 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم

خب من برم که کلی کار دارم فدای دل مهربون تک تکتون بشم دوستون دارم 🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍با تاپیک پر انرژی بامداد خمار عزیز از ۲۸ خرداد ۹۷ با وزن ۸۱ رژیممو شروع کردم با یه دنیا نا امیدی 😔 اما به کمک بامداد عزیز و دوستای همیشه مهربون تاپیک تونستم وزنمو به ۶۷.۶۰۰😊 برسونم.ممنونم ازت بامدادخمار😚

سلامممم من بااینکه دیشب نشد فست باشم

امروز وزن کردم ۵۴/۹۰۰بودم

شدم ۵۴/۳۰۰😌😌😌😌۶۰۰گرم کاهش😙😙😙😙😙

کاهش وزن هاتون مبارک

پیشاپیش فرا رسیدن                                        خرید های هول هولکی👠👜👚.                   بدو بدو های الکی🏃🏃.                                  بشور بساب های بیخودکی🚿🛁🚰.                 شستو شو های زیادکی🚽🚿🏠💧.                 بر تمام بانوان ایرانی دست تنها مبارک😁😁😁
سلااااااااام  صبح قشنگ دوستای خوشگم به خیر و خوشی❤ امیدوارم امروز خدای مهربون بهترین تقدیرو بر ...

سلام عزیزم تولده فرشته کوچولوت مبارک خدا برات حفظش کنه🤗🤗🤗🤗

وزن اولیه۷۰😕وزن این هفته60,500😌
892
سلام بروی ماهت قشنگ ترینم خیلی ممنونم به خاطر این همه انرژی که بهم دادی فدات شمم آدم دوستای خوبی مثل ...

سلام شکوه نازم الهی ک امروز جوری اتفاق های خوب برات رقم بخوره ک عمرا یادت نره😘😘😘تولدت مبارک

سلامممم من بااینکه دیشب نشد فست باشم امروز وزن کردم ۵۴/۹۰۰بودم شدم ۵۴/۳۰۰😌😌😌😌۶۰۰گرم کاهش😙😙😙 ...

سلام مبارکه عزیزم تو خیلی خوب رعایت میکنی

سلام بروی ماهت قشنگ ترینم خیلی ممنونم به خاطر این همه انرژی که بهم دادی فدات شمم آدم دوستای خوبی مثل ...

قربون تو برم من مهربونم ایشالا همیشه شاد باشی❤❤❤

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍با تاپیک پر انرژی بامداد خمار عزیز از ۲۸ خرداد ۹۷ با وزن ۸۱ رژیممو شروع کردم با یه دنیا نا امیدی 😔 اما به کمک بامداد عزیز و دوستای همیشه مهربون تاپیک تونستم وزنمو به ۶۷.۶۰۰😊 برسونم.ممنونم ازت بامدادخمار😚
ببین عزیزم مردا مثله ما فکر نمیکنن اونانمیدونن ما بیشتر به محبتشون نیاز داریم نه کادوهای آنچنانی ولی ...

قربونت برم عزیزم نه بابا من اصلا بهش فکرم نمیکنم وقتی دوستای خوبی مثل شما ها دارم حالا اون یه نفر میخواد تبریک بگه میخواد نگه حتما براش مهم نیس .😅😅😅😅😅😅😅😅

خدا را شکر که دخترما دارم تنها دلیل زندگیمه .دیگه برای خودم زندگی نمیکنم .برای دخترم نفس میکشم.دخترم عاشقانه دوست دارم
فدات بشم شکوه مهربونم خدا گلنوش قشنگمو برات حفظ کنه عزیز دلم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 ...

سلامت باشی عزیزم.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

1101
سلام شکوه نازم الهی ک امروز جوری اتفاق های خوب برات رقم بخوره ک عمرا یادت نره😘😘😘تولدت مبارک

سلام بروی ماهت محدثه جونم.قربونت برم عزیزدلم ممنونم از آرزو قشنگت 😘😘😘😘😘😘😘😘

قربونت برم عزیزم نه بابا من اصلا بهش فکرم نمیکنم وقتی دوستای خوبی مثل شما ها دارم حالا اون یه نفر می ...

حتمابراش مهمه ولی به روی خودش نیاورده اصلا بهش فکر نکن وار روزی که ماله تو هستش لذت ببریم😘😘😍😍😍😍

هميشه يكى از ارزوهام بود وزنم وارد دهه پنجاه بشه ممنون از تبريكت

عزیزززززم ماشالا اراده تبریک میگم وارد دهه پنجاه شدی😍😍😍

قربون تو برم من مهربونم ایشالا همیشه شاد باشی❤❤❤

🌹🌹🌹🌹🌹😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

1091
سلام مبارکه عزیزم تو خیلی خوب رعایت میکنی

مممنون

سلام خانم گلا 

صبح قشنگتون بخیر

بالاخره از استوپ در اومدم وارد 72 شدم

700 گرم کاهش شدم 72:800 

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800
سلامممم من بااینکه دیشب نشد فست باشم امروز وزن کردم ۵۴/۹۰۰بودم شدم ۵۴/۳۰۰😌😌😌😌۶۰۰گرم کاهش😙😙😙 ...

محدثه جونم قرار شد پس بری تثبیت ؟

دختر مواظب خودت باش حسابی حداقل اگه میخوای هنوز رژیم باشی خدا وکیلی خیلی به خودت برس شیره انگور و خرما گردو اینا بخور که ضعیف نشی خدایی نکرده.

هميشه يكى از ارزوهام بود وزنم وارد دهه پنجاه بشه ممنون از تبريكت

مبارک باشه عزیزم🌼

وزن شروع 76.500قد 165 هدف اول  65 هدف نهایی 60 _ من با کمک بچه های گل تاپیک بامداد_خمار می تونم 💪💪💪 74.700_73.500_72.800
1073